Londýn a Warner Bros Studia po druhé

10. srpna 2018 v 21:50 | Nel-ly
Aneb nepravidelné info o tom, že žiju... :D

Už v Listopadu minulého roku jsme se vydaly do Londýna. Ne vyloženě na cestu po památkách (konckoneců pro mě to byla třetí cesta a pro kamarádku podobně), ale za zážitky, jídlem (hlavně jídlem! :D london food tour musíte podniknout, street markety jsou něco, co chci zažít fakt všude) a samozřejmě i zatím Potterem.


Od doby, co jsem byla ve studiích poprvé, se studia opět rozšířila. Přidali zapovězený les a od listopadu také v Bradavicích začíná zima a s ní Vánoce.


Náš spolucestující ze Skotska (funko pop Voldy, který si někde mezi Edinburghem a ostrovem Skye zlomil hůlku) se přidal i tentokrát a opět občas dělal modelku.

A tady je pár střípků...


Bez fotky Tower Bridge a vůbec procházky podél Temže by to samozřejmě nešlo. A tohle byla dokonale neplánovaná ptačí photobomb :D zrovna jsem si hrála s filtry foťáku, se kterým jsem se stále moc nesžila, když... bum.


Chtěly jsme jít jinam, než kam chodí všichni turisti. A tak jsme zkusily botanickou zahradu Kew Gardens.


Samozřemě Pagoda byla zavřená a ten den akorát začínali rozestavovat vánoční světýlka, takže jsme neměly čest v plné parádě, ale i to, co už bylo zapojené... Když se člověk prochází po promenádě mezi barevnými keři a květinami, kde svítí světélka a z laviček vyhrává valčík. No pohádka.


Protože jsem cestovala s člověkem posedlým Jižní Koreou - o tom zase při další cestě, když to přežijeme :D - tak jsme musely v listopadu navštívit podnik, kde podávají Bingsoo... což je spousta, ale spousta sekaného ledu, zmrzlina, ovoce, matcha, sladké fazole (ne nutně, já měla bez) a.... no prostě šíleně obří šíleně studený zmrzliny, což v listopadu v podniku, kde je kosa stejně jako venku, není zrovna ideální. Zas vám to ale nerozteče.

Fotku mám samozřejmě jen na instagramu, odkud to nejsem schopna stáhnout (šlo by to, ale ta lenost, takže odkaz... HERE)

No a bez Pottera by to v Anglii nešlo...

Tentokrát mi vstup do Velké Síně nevháněl slzy do očí, alespoň do chvíle, než nás pustili dovnitř a já uviděla Vánoční výzdobu. Už to mám roky a asi to tak i zůstane, ale vánoční atmosféru vytváří nejlépe právě Potterovský svět, takže...


Chvíli mi trvalo, než jsem vůbec popadla foťák. A pak jsem těch fotek měla zas zbytečně moc, i když s nimi nikdy nic dělat nebudu. Klasika.


A teď zas pac a pusu.... Informace o tom, že jsem stále na živu, lze najít především na instagramu. Takové jednoduché sdílení všeho, co člověk chce. Fotky jsou fajn (nekradou duši, hloupí indiáni!) a nestojí to žádnou práci a rozčilování. Když se zrovna aplikace neaktualizuje.

Každopádně mezi moje plány aktuálně nepatří ani tolik číst (natož psát, to už asi neumím), ale snažit se cestovat, dokud člověk chodí (tedy u mě pojem dost relativní po poslední celodenní "procházce") a má na to zdraví. Tak kdyby Vás tohle zajímalo, snad se tu zas někdy potkáme.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aduna Aduna | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 22:03 | Reagovat

Londýn miluju, byla jsem tam zatím jen 2x, ale klidně bych hned jela znova, protože Londýn se dá poznávat stále. Třeba v těch WB studiích jsem nikdy nebyla a to mi to už tolik lidí doporučovalo. Nádherné fotky, úplně jsi mě tam nalákala, nebylo to vůbec těžké, vypadá to atraktivně a mám ráda HP :)

2 Mashanig Mashanig | E-mail | 8. září 2018 v 14:32 | Reagovat

Хау
хочу познакомится с серьезным мужчиной сат знакомств http://officialls.ru/photo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA