Říjen 2017

Země jednorožců a bodláků (Skotsko 2017)

2. října 2017 v 18:37 | Nel-ly
Země, která má jako národní zvíře jednorožce a rostlinu bodlák? Tam člověk prostě musí... a aby si to řádně užil, proč si rovnou neudělat okruh skoro 1 500 kilometrů? Letadlem, autobusy, vlaky a stopem (to bylo spíš chybou v plánování) a pěšky.

Navštívily jsme Bradavice, stavili se doma u Starků a Jamieho Frasera (ani jedni doma nebyli), viděly místo, kde se "narodil" Harry Potter a... no taky spoustu zřícenin. Ono je to vlastně všechno o kopcích, přírodě, ovcích a zříceninách. Hlavně o ovcích!

Dva týdny ve Skotsku a stejně jsme viděly jen změť toho, co stojí za to. A ne, že bychom se nesnažily. Jednou v budoucnu bych vážně... ale vážně... zas chtěla na dovolenou k moři (ano, u moře jsme byly, ale koupila jsem si tam nepromokavou bundu) a válet se, i když přiznávám, že to mi nikdy moc dlouho nevydrží.

Praha - Edinburgh - Glasgow - Loch Lomond - Fort William - Glenfinnan - Skye - Inverness - Lochness - Aberdeen - Stonehaven - Stirling - Falkirk - North Berwick - (a trocha Anglie) - Holy Island - Alnwick - Edinburgh - Praha.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA