RECENZE: Hříchy darebáka

20. srpna 2014 v 8:50 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Sin sof a Ruthless Rouge
AUTOR: Anna Randol
SÉRIE: Sinners Trio #2
NAKLDATELSTVÍ: Baronet
HODNOCENÍ: 3/5

Olivie doufala, že muž, do něhož se zamilovala a následně ho zradila, už je dávno mrtvý, proto je to pro ni takový šok, když se po deseti letech najednou objeví na jejím prahu. A co víc, Clayton Cambell je snad ještě silnější, mužnější, mocnější a… hezčí?... než dřív. A především lační po pomstě.


Jako královnin špeh se Clayton často ocitl tváří v tvář smrti a nic to s ním neudělalo, za to přestát pohled do Oliviiných průzračných očí ho stálo všechny síly. Až příliš dlouho se toužil pomstít té krásce, která před ním hrdě stojí a ani zdaleka se nekaje.

Když zrovna Anna Randol nejí čokoládu nebo si nekreslí na pláži do písku obrázky, píše knihy, které zobrazují mužné hrdiny, které si kdysi vysnila. Je spisovatelkou věnující se především historickým románům pro ženy, kam patří i její trilogie "hříšníků".

Olivie nenávidí Claytona, Clayton zase Olivii, a oba je to k sobě navzájem stále táhne. Pomsta, kterou Clayton přísahal, se postupně mění stejně, jako se mění i pravidla jejich nebezpečné hry. Nakonec… proč si s dívkou, která je tak krásná, že se mu podlamují nohy, neužít? Hlavně do toho nesmí zapojit své zrádné srdce, protože jinak by mohl znovu podlehnout jejím svůdným svodům.

Nečetla jsem první díl PANENSKÉ HŘÍCHY, ale podle všeho to ani není potřeba. Každá kniha se věnuje jednomu ze tří hříšníků, nebezpečných mužů, kteří si jdou tvrdě za svým, a jejich osudové lásce. Že bych vyzradila moc? Ale kdeže… snad vám bylo hned jasné, o co v té pomstě vlastně půjde.

Kniha nepostrádá spoustu napětí a situací s ním související, i když je to často až přitažené za vlasy - jak už to u podobných knih ostatně bývá - , samozřejmě je tu hodně romance a s tím související vášně, což je jen dobře, protože chemie mezi hlavními hrdiny funguje, i když je založena na tak klasickém konceptu, až to bolí.

Ona samozřejmě není taková rozmazlená pipina, jak si o ní myslí, a on není zdaleka tak zlý, jak vypadá. Co kniha postrádá, zatímco autorka to slibuje, je humor, snad až na občasné hlásky vedlejších postav. Ian, jakožto poslední ze tří hříšníků, brzy dostane svoji knihu a čtenářky můžou jen doufat, že neztratí svoje kouzlo.

HŘÍCHY DAREBÁKA jsou historickým románem pro ženy, takže od toho čtenář nemůže očekávat nic než to, co kniha slibuje. A to, co kniha slibuje, vlastně dodrží. Není to tak hloupé, jak by mohlo být, přesto postrádá rozum a chvílemi i soudnost. Chemie funguje, hlavní Hrdinové jsou většinu času sympatičtí a čtenář jim prostě musí držet palce, aby se přestali chovat jako paka a došli na ke štěstí…

Ukázka na knihcentrum.cz - ZDE

Děkuji KNIHCENTRU za zaslání recenzního výtisku.
PODOBNÉ KNIHY:
- cokoliv od Shannon Drake

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA