Červen 2014

Hvězdy, Draci, Mutanti atd.

22. června 2014 v 10:00 | Nel-ly |  Movies, Series,...
Trocha z filmového světa.
V poslední době jsem hodně pracovala, hodně se učila (nechtějte vědět, jak jsem na tom se školou, neřeknu :D ale zkouškové mám za sebou a bylo to zase drámo) a vůbec nic nenapsala. Přesto jsem si udělala čas na jednu předpremiéru a jednu "těsně po premiéru", dvou hodně očekávaných filmů tohoto roku. No… a k tomu přidám jedny X-meny.

RECENZE: Kdopak je ta zrzka?

21. června 2014 v 20:36 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The Unidentified Redhead
AUTOR: Alice Claytonová
SÉRIE: Redhead #1
NAKLADATELSTVÍ:
MÉ HODNOCENÍ: 2,5/5 GOODREADS: 4,14

Grace je třiatřicet let a z Los Angeles už jednou odjela s prázdnou, na rozjetí kariéry herečky už je možná pozdě, ale ona se nevzdává. Na věku nesejde, když je mladá duchem a její kamarádka Holly ji nabídla oporu. Dnes už Grace Sharidanová ví, kdo je a nenechá se zastavit a už vůbec ne věkem. A pak je tu Jack Hamilton, čtyřiadvacetiletá vycházející hvězda Hollywoodu.

Gardaland 2014

2. června 2014 v 22:13 | Nel-ly
Když kamarádka přišla s nápadem jet do pátého nejnavštěvovanějšího lunaparku na Světě, řekla jsem jen: "Jasně!". Mým snem byla velká horská dráha, kterou v Čechách nemáme, a protože do Ameriky se jen tak nedostanu, tak Italský zábavní park byl jasnou volbou (a příště Disneyland, z toho nikdy nevyrostu).

acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA