Březen 2014

RECENZE: Bez naděje

29. března 2014 v 11:06 | Nel-ly |  New Adult
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Hopeless
AUTOR: Colleen Hooverová
SÉRIE: Hopeless #1
NAKLADATELSTVÍ: Yoli
MÉ HODNOCENÍ: 3/5 | Goodreads: 4,46

Sky nikdy neměla o kluky zvláštní zájem. Tedy… dělala toho s nimi dost, ale nic necítila, pokaždé jakoby její mysl odcestovala někam do daleka. To až do chvíle, kdy se seznámila s Deanem Holderem - klukem, který má snad ještě horší pověst než ona.
Proč se o ni Holder tak zajímá? Jaké jsou jeho důvody? A co je ukryto hluboko v mysli a mělo by zůstat pohřbeno?

RECENZE: Zakázaná přitažlivost

19. března 2014 v 13:19 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Zakázaná přitažlivost
AUTOR: Kateřina Petrusová
SÉRIE: Bavettovi #3
NAKLADATELSTVÍ: Fragment

Emily touží utéct ze zlaté klece a konečně se jednou postavit na své nohy. Její otec - senátor - na to však má jiný názor, a tak ji brzy po jejím útěku do New Yorku vypátrá a dá jí na výběr: buď se vrátí společně s ním domů nebo zůstane, ale pod neustálým dohledem bodyguarda. Muže, který na první pohled vypadá, jako by si mladé holky dával k večeři… Emily je však rozhodnuta za žádnou cenu neustoupit a svým rozhodnutím Henryho Trovatu nejen překvapí, ale připraví mu pěkně peprné chvíle, protože ta naivní blonďatá lolitka vůbec není taková, jak vypadá.

Ve stínu legend (28)

9. března 2014 v 17:48 | Nel-ly |  Ve stínu legend
Muháá, jsem tu. Abyste pochopili, zažila jsem menší šok, když se mi nepodařilo přihlásit na blog (neodhlašuju se, ale při "čištění" počítače jsem samozřejmě zapomněla vypnout funkci, která pro maže historii a ze všech stránek mě odhlásí, jak jinak), několikrát. Prostě to nešlo. Tak nebo tak... Touží tu někdo po Mary? :D Nebo už jí mají všichni dost? Dejte se mnou sbohem Bradavicím.

RECENZE: Projekt manželka

5. března 2014 v 8:49 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The Rosie Project
AUTOR: Graeme Simsion
SÉRIE: xxx
NAKLADATELSTVÍ: Fortuna Libri

Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník…
Muž s dobře zajištěnou profesí a nadstandardním platem ve středních letech, který je fyzicky zdatný a inteligentní by neměl mít problém nalézt životní partnerku, ne? Tak, jak to? Že profesor Don Tillman má takové problémy? Ženám na vědci s Aspergerovým syndromem, který žije sám a všechny jeho dny jsou na minutu přesně rozplánovány, prostě něco vadí a jeho sociální neschopnost se odráží v jeho pokusech najít si tu pravou.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA