Prosinec 2013

Prázdná místa 2/3

31. prosince 2013 v 13:40 | Nel-ly
Tohle nebylo v plánu, měla to být půlk a půlka a nazdar, ale... jak je mým častým a nepříjemným zvykem, pravidelně nic nestíhám, takže prostřední část bude silvestrovská a po Novém roce dodám poslední a dopíšu k ní menší vykecávky, aby to nevypadlo krátce :D
Tenhle prosince budu mít ráda za sebou... dvě práce, škola, rozbitý počítač, nic nešlo, jak mělo... do toho chřipka, kterou jsem v pracích přechodila a únava. Do dalšího roku doufám, že všechno (a i tedy i blog) budu stíhat tak, jak mám.
Přeji: Šťastný Nový Rok (a nezapomeňte se v prvním týdnu stavit, bude vás čekat novoroční soutěž ;-))

Ve stínu legend (23.1)

27. prosince 2013 v 16:24 | Nel-ly |  Ve stínu legend
A opět... 23 je až tahle, já a číslování jsme na to prostě špatně.
Zase je to delší, než by mohlo být, ale já to nějak nemohla utnout. A Houpín bude zas vyšilovat, že to dávám na blogu dřív než jí, jenže MAYSIE chtěla co nejdřív a já poslechla.
Krom toho nemám ani nic jiného O:) :D pššt
A ano, Mary-Anne asi korunku Miss Sympatie prostě nevyhraje... to je tak, ale pokud vás rozčiluje, tak to furt znamená, že hjsem ji dobře napsala. No, řekněte sami.

Prázdná místa 1/3

24. prosince 2013 v 15:45 | Nel-ly
Není to ani tak vánoční povídka (vlastně asi vůbec ne, promiňte :D), jako spíš, že se v téhle době odehrává a... s Prázdným místem od J.K. to vážně nemá absolutně nic společného, jen tenhle název byl příhodný.
Rating: 15+ (já vím, o Vánocích, ale když ta druhá povídka, co mám rozepsanou, byla ještě méně vánoční a no... ta třetí taky)

Vánoční přání - Nadělování

24. prosince 2013 v 15:28 | Nel-ly |  Soutěže
Tramtadadá. Vánoční soutěž je u konce je na čase někoho obdarovat. Ještě než usednete k štědrovečerní večeři a začnete rozbalovat ty opravdové dárky, nadělím vám pod stromeček ještě něco málo.

Ve stínu legend (22)

18. prosince 2013 v 11:49 | Nel-ly |  Ve stínu legend
Už to chtělo rozlousknout, že? Přeci jen... temná doba a tak. No, doufám, že vás tím moc nenaštvu a podělíte se se mnou o své názory... každopádně vstupujeme do kalných vod (abych tak řekla poeticky :D), protože tady už budu muset události domýšlet mnohem víc, abych se držela kánonu... a nebo se kánonu držet nebudu?
Nevím, jestli stihnu přidat další kapitolu ještě před Vánoci, takže Mary-Anne a další vám přejí: Šťastné a veselé.
Zatím bez bety.

SOUTĚŽ: Vánoční přání

17. prosince 2013 v 12:16 | Nel-ly |  Soutěže
Na Vánoce jsem slibovala soutěže, ale… blog zlobil a časové vytížení taky nepomohlo (btw. rozbil se mi počítač). Vzhledem k tomu, že bych už výhry stejně nestihla poslat tak, aby se vám objevily pod Vánočními stromečky, vymyslela jsem to trochu jinak. V následujících dnech bude na blogu probíhat soutěž, jejíž výsledky budou oznámeny 24.12., aby se zachovalo to nadělování alespoň virtuálně. A k hlavní výře vám rovnou přidám i recenzi :)

Ve stínu legend (21)

10. prosince 2013 v 16:00 | Nel-ly |  Ve stínu legend
Upozorňuju, že to není moje vina... posledních pár dní měl blog.cz rozpy, neozbrazoval komentáře (bránil je vkládat) a nezobrazoval ani nové články. Na Vánoční čas jsem měla TOLIK plánů, ale...No, zkusím to vynahradit alespoň takhle, když po druhé vlkládám kapitolu, které se sem minule zjevně nechtělo.


RECENZE: Gabrielovo inferno

10. prosince 2013 v 6:05 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Gabriels Inferno
AUTOR: Sylvain Reynard
SÉRIE: Gabrielovo Inferno #1
NAKLADATELSTVÍ: XYZ

Gabriel to v životě neměl jednoduché, přestože na první pohled je to vysokoškolský profesor a specialista na Danteho, uvnitř skrývá temnotu, zvířecí pudy a je svírán svými hříchy, kterých se neumí zbavit. Julia je nevinnost sama a ve snaze utéct před svou minulostí se ocitá daleko od domova v místě, kde se oba setkávájí ve chvili, kdy si zdaleka nemůžou být rovni. Mezi nimi je propast tvořena věkem, morálními zásadami, etiketou i propastným rozdílem mezi jejich osobnostmi, avšak mladá dívka může být možná tou jedinou, která by mohla Gabriela vysvobodit z jeho osobního pekla.

RECENZE: Spolubydlící

4. prosince 2013 v 11:43 | Nel-ly |  Drama (thriller, detektivní, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Single White Female
AUTOR: John Lutz
SÉRIE: xxx
NAKLADATELSTVÍ: Domino

Nikdy nevíte, s kým vlastně žijete v jednom domě. Allie byla okolnostmi donucena najít si v tichosti novou spolubydlící do svého bytu na Manhattanu. Vybrala si Hedru, nenápadnou šedou myšku, s níž doufá v život bez komplikací. Nic však není jednoduché a Hedra možná není taková, jaká se zdála být.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA