Říjen 2013

Strašidelná soutěž

31. října 2013 v 16:08 | Nel-ly |  Soutěže
Chtěla jsem vymyslet něco prudce originálního, ale nějak nezbyl čas a na "zajímavější" soutěže si necháme Vánoce. Takže jako poctu dni věnovanému duchům a všem možným strašidlům, můžete získat knihu PROKLETÉ MĚSTO, kde budete společně s mladou studentkou pátrat po zmizelých lidech za pomocí slov samotných obětí.
A nebo knihu ze série SETKÁNÍ S DUCHEM (protože co je víc Halloweenského, než duchové?)

Jediné, co je potřeba: 1. mít účet na facebooku (pro ty, co fb nemají, je mi líto, šance bude příště :)) 2. napsat komentář pod tenhle článek se svým jménem nebo přezdívkou, abych vás na fb mohla najít (a přečíst si recenzi na zmiňované knížky, když to vám nemůžu dát jako povinné O:) i když...)

Ve stínu legend (17)

27. října 2013 v 11:04 | Nel-ly |  Ve stínu legend
No jo, fakt, po dlouhé době se na hlavní stránce sejdou dvě kapitoly za sebou a pozor... dokonce i délka by vás mohla uspokojit (jestli děj? no, to netuším, ale kam se, spolu s hlavními protagonisty, vyvíjí, by mohlo být jasnější)
Děkuji HOPE za betaread :)

RECENZE: Syn pekel - V moci démonů

24. října 2013 v 13:56 | Nel-ly |  Young Adult (fantasy, sci-fi, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Syn pekel - V moci démonů
AUTOR: Michaela Burdová
SÉRIE: Syn pekel #2
NAKLADATELSTVÍ: Fragment

V druhém a závěrečném díle série SYN PEKEL se spolu s hlavními hrdiny vracíme zpět do kouzlené země Velwetie, kde kromě mnoha různých kouzelných bytostí žijí temnovlci - nesmrtelné bytosti, ze kterých jde strach a lidé pro ně pouhou kořistí.

Ve stínu

23. října 2013 v 18:00 | Nel-ly |  Drabble
Dneska má jeden mladík, kterého ostatní ignorovali, svátek a jako poctu pro něj mám jedno malé neškodné drabblátko.
POČET SLOV: 100


Studovat ve Zmijozelu je bezva, kdyby…

Bradavice jsou fajn, ale…


Korálkování

23. října 2013 v 8:56 | Nel-ly |  Další "tvorba"
Vždy jsem patřila spíš k těm, co jezdí za babičkou, aby jim přišila knoflík na kabát, a neumí ustřihnout papír rovně, proto zažádat si o knihu KORÁLKOVÁNÍ byla výzva.
Nakonec to vlastně nebylo tak strašný, i když náročný a chvílemi bolestivý. Stálo to však za to a já se mám čím pochlubit... je to jeden spirálovitý náhrdelník, zatím nedokončený náramek (od fotky jsem zas trochu pokročila, ale dochází mi korálky a chtělo by to nějaký zapínání) a dvě kuličky.

RECENZE: Na půl cesty do hrobu

15. října 2013 v 16:40 | Nel-ly |  Fantasy (urban fantasy)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Halfway to the Grave
AUTOR: Jeaniene Frost
SÉRIE: Noční lovci #1
NAKLADATELSTVÍ: Fantom Print

Vyrůstat na malém městečku plném předsudků není pro nemanželské dítě nikdy jednoduché, tím hůř, pokud po nocích od svých šestnácti let objíždíte bary, svádíte nemrtvé, a pak jim proženete srdce stříbrným kůlem, odseknete hlavu a tělo spálíte. Cat je prostě jiná než ostatní a od chvíle, kdy se dozvěděla, že je po otci poloviční upírka, si za cíl dala jediné - zabít každého krvesaje, na kterého narazí. To ovšem až do chvíle, kdy se objeví někdo, kdo dalece přesahuje její schopnosti a co víc, otevře jí oči a nechá nahlédnout do nového světa.


Stalo se

14. října 2013 v 21:56 | Nel-ly |  Drabble
A může za to Dorea... :D teda, ne přesně v ději, ale i tak... takže věnováno samozřejmě jí
Je to tripple drabble, tedy 300 slov (zkracoval jsem z 357 na 361 -ech- pak 309 a nakonec 304,než mi došlo, že slova "The End" se nazahrnují a pak už to šlo)
Obrázek není potřeba.
Báj de vej: Ve stínu legend vespod a za komentáře budu určitě psát rychleji ;-) Nevydírám :D Jen trochu...

Ve stínu legend (16)

12. října 2013 v 10:37 | Nel-ly |  Ve stínu legend
Och ano, vážně... všichni žijí a nastupují do sedmého ročníku, aby pokračovali v jízdě, která se zdá trochu moc dlouhá. No jo, ale kdo by se chtěl s Mary-Anne, Alicí či poberty loučit rychle? Kapitola delší a pozor... líbí se mi :D docela, takže asi bude divná, ale to už mi povíte jen vy
Opět zpětně děkuji HOPE za betaread :))) vždycky jí připravím nějakou tu jobovku, aby se nám nezačala nudit :D

RECENZE: Manželská smlouva

10. října 2013 v 14:52 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The Marriage Bargain
AUTOR: Jennifer Probstová
SÉRIE: Manželství #1
NAKLADATELSTVÍ: Ikar

Alexa je v těžké situaci a zachránit ji může už snad jen kouzlo. Kdysi se zklamala a bolest ze zlomeného srdce prožívala ještě dřív, než vůbec chápala, co je to opravdová láska, přesto nezatvrdla, stále doufá a věří - jenže život s ní má jiné plány. Díky své kamarádce z dětství se znovu setkává s mladíkem, dnes už bohatým a mocným mužem, který jí kdysi ublížil a zdá se, že si navzájem můžou pomoc. Mladá žena má strach, že tentokrát by se její srdce mohlo rozpadnout na prach, protože Nicolasi Ryanovi žádné nebezpečí nehrozí, on srdce nemá.

RECENZE: Pokrevní pouta - Indigové kouzlo

4. října 2013 v 16:00 | Nel-ly |  Young Adult (fantasy, sci-fi, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Indigo Spell
AUTOR: Richelle Mead
SÉRIE: Pokrevní pouta #3
NAKLADATELSTVÍ: Domino

Studovat v utajení na elitní střední škole a hlídat přitom královninu sestru Jill je samo o sobě náročným úkolem, to však není zdaleka vše, co Sydney Sageovou zaměstnává. Jako alchymistka by měla k upírům cítit vrozený odpor, problém je, že po měsících strávených v jejich společnosti, se s nimi začala přátelit. Na víc zjistila, že jí alchymisté lžou. Na vlastní pěst se vydává po stopách zběhlého alchymisty s indigovým tetováním na tváři a ze všech sil se snaží ignorovat city, které v ní probudilo Adrianovo vyznání lásky.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA