Banishment

21. září 2013 v 18:48 | Nel-ly |  Jednorázovky
Měla jsem chuť si přečíst po dlouhé době fanfiction a zároveň se mi nelíbilo, jak to tu skomírá - a ak jsem to spojila. Naslepo jsem šla po povídce, která má na ff.net desítky (ne-li stokvy) follows a favorites, že pro tentokrtá budu překládat a zároveň číst... no, byla to zas nová zkušenost k překladu, ale měla jsem to asi čekat. Jen se modlím, aby mě blog nezablokoval, proto tedy...hm, jo a je to překvapivě slash
Originál: Banishment a autorkou je Cheryl Dyson, obrázek MiaPDrarry
rating: 18+ (autorka sama upozorňuje, že píše povídky v ratingu mature a komu se to nelíbí, ať to nečte... explicitní popisy, sprostá slova),
pár: Harry Potter (... hádejte... ne, dobře :D ... ) Draco Malfoy
Za betaread znovu děkuji milované a nejúžasnější Doree.

Harry odložil brýle na kraj umyvadla a zrovna zatahoval sprchový závěs, když se dveře za jeho zády rozlétly. A on se zamračeně otočil přemýšlejíc, proč Ron vždycky musí na záchod ve chvíli, kdy se začne sprchovat. To, to vážně nemohl ještě deset minut vydržet?


"Pottere! Chytej!"

Harryho překvapení, že vidí Pansy Parkinsonovou stát ve dveřích, mu nezabránilo reflexivně zvednout ruku a zachytit malý, lesklý předmět, který po něm hodila. Sotva měl čas zaznamenat její samolibý úsměv, než ho přepadla nevolnost způsobená magickým cestováním.

Přenášedlo, sakra.

Přistál na travnatém pahorku a ztratil rovnováhu, jak se rychle hrabal na nohy a zároveň se rozhlížel kolem sebe.

"Parkinsonová, ty zatracená mrcho!" hulákal.

Nebyl tu nikdo, kdo by ho slyšel. Harry se pomalu otáčel a zrakem prozkoumával celé své okolí. Nebyla by to nijak zlé, kdyby ovšem nebyl nahý. A napůl slepý. Bez hůlky.

Harry sevřel v pěsti, a pak odhodil předmět - víčko od obyčejné lahve - na zem a dupal na něj bosou nohou. Cítil uspokojení, alespoň do chvíle, než ho noha začala bolet.

Krucinál. Zdálo se, že se ocitl na malém ostrově uprostřed oceánu. Vlny se tříštily o skály v nepravidelném rytmu a jemný vánek si pohrával se zelenou trávou plnou barevného kvítí. Neviděl žádné stromy ani budovy. Nebo cokoliv jiného.

Harry se pomalu otáčel dokola na místě a hledal něco, co by mu mohlo poskytnout úkryt nebo pomoci vrátit se zpět do bystrozorského výcvikového centra. Zatracená Parkinsonová. Jediným důvodem, proč se chtěla stát bystrozorkou, byla její neschopnost zůstat vzdálená od Draca Malfoye. Proč se jím chtěl stát Malfoy, bylo ve hvězdách.

Harry se přestal blonďákem zabývat a očima pátral po skalnatém pobřeží, hledal cokoliv, co by se dalo využít jako oblečení. Naštěstí byl relativně teplý den, ale neustávající vítr studil.

O třicet minut později se choulil nedaleko velkého balvanu a plánoval způsoby pomsty Pansy Parkinsonové, z nichž většina obsahovala použití dotyčné jako nový testovací subjekt pro projekty George Weasleyho.

Po nějaké době se mu zdálo, že něco zaslechl. "Je tu někdo?" vykřikl a vystrčil hlavu přes okraj balvanu, a pak se znovu s vyděšeným zalapáním po dechu ukryl.

Sakra, sakra, sakra. Proč on? Proč to musí být zrovna on? pomyslel si Harry a praštil hlavou o skálu před sebou. Možná kdyby sám sebe odrovnal, Malfoy by ho v bezvědomí dopravil zpět a Harry by nemusel vidět uštěpačný úšklebek v jeho tváři.

"Tady jsi, Pottere," ozval se hlas nad ním. Harry s překvapeným výkřikem vzhlédl a ustoupil o krok dozadu. Uklouzl na kameni a po zadu se skácel na zem do trávy, což znamenalo, že zůstal ležet roztažený na zádech. Díky pozici v níž se ocitl, mohl Malfoy plně obdivovat jeho péro, koule a zadek.

Harry pocítil nával horka začínající někde poblíž jeho hrudi a postupující do každé buňky jeho těla. Sakra, snad i jeho vlasy měnily odstín do temné červeně. Někdy si představoval, že před Malfoyem takhle leží, ale nikdy ne v takovéhle situaci - s naprostým ponížením.

Vyškrábal se na nohy ve chvíli, kdy Malfoy, elegantně jako vždy, seskočil z vršku balvanu. Harry si oprášil zadek a upřeně hleděl na blonďákovy nohy s přáním mít něco - cokoliv - , čím by se mohl zakrýt.

"Co jsi jí udělal tentokrát?" zeptal se pobaveně.

"Při snídani jsem jí řekl, že je kráva," přiznal Harry nedůtklivě. "Potom, co urazila Hermionu." K jeho zděšení mu začínaly drkotat zuby a on si uvědomil, že nával hanby ho zahřál jen na chvíli.

Malfoy si povzdechl. "Byl bych tu už dřív, ale chvíli mi trvalo donutit ji, říct mi místo, kam tě poslala. Umí být hodně zlomyslná, Pottere. Měl by ses zaměřit na její dobrou stránku a neprovokovat."

"Ona nemá dobrou stránku," zavrčel Harry. Zuby mu cvakaly jeden o druhý a musel je pevně zatnout, aby zastavil ten nekontrolovatelný pohyb.

"Zatraceně, ty mrzneš." Malfoy k němu popošel blíž a začal si rozepínat košili. Harry vytřeštil oči a zvedl hlavu - poprvé se setkal s šedým pohledem.

"Co - Co to děláš?"

Malfoy si svlékl košili a přehodil ji přes Harryho ramena, pak ho přitáhl k sobě a objal. Všechny Harryho myšlenky se rozutekly, když ucítil vůni vycházející z látky a zalilo ho hřejivé teplo silných paží, jež se kolem něj obtočily, to však nebylo nic proti doteku kůže na kůži.

"Uženeš si smrt, Pottere. Podchlazení je opravdu nebezpečné. Zatracená Pansy, tentokrát zašla daleko," říkal Malfoy.

Harry se už dál o Pansy Parkinsonovou nezajímal. Položil si bradu na Malfoyovo rameno, přitiskl tvář k jeho uchu a vdechl příjemnou čistou vůni jeho vlasů. Ovládl se a blonďáka neobjal, zůstal stát prkenně na místě a snil o tom, o čem už tisíckrát předtím od chvíle, kdy se Malfoy objevil ve výcvikovém programu bystrozorů. Tehdy se zdálo, že vypadá jinak, pozoruhodně dobře, a je to úplně nový člověk. Pryč byly posměšné pohledy, ostré urážky a kletby. Malfoy nikdy nepodlehl Ronovým provokacím a zdálo se, že je zcela zaměřený na to, aby se stal bystrozorem.

"Pojď," zašeptal mu Malfoy do vlasů. "Vrátíme se zpátky, aby ses zahřál. Třeseš se."

Harry pocítil škubnutí u pupíku, když je Malfoy přemístil, a pak vítr zmizel a obklopilo ho teplo. Blonďák se okamžitě vzdálil a Harry se kolem sebe rozhlédl. Byli v malé koupelně podobné té, v které ho překvapila Parkinsonová, až na to, že tahle místnost byla jaksi převrácená.

Malfoyova koupelna, uvědomil si. O jedno patro výš než pokoj, který Harry sdílel s Ronem. Malfoy bydlel sám, údajně proto, že to byla nejmenší místnost v domě, avšak i z toho důvodu, že s ním nikdo bydlet nechtěl. Samozřejmě kromě Parkinsonové. A Harryho, ale to nemusel nikdo vědět.

Rozhlížel se, křečovitě svírajíc bílou košili, než si uvědomil, že není dost dlouhá, aby zakryla všechno potřebné. Naštěstí mu Malfoy nevěnoval pozornost. Otáčel kohoutky sprchy a nastavoval teplotu vody, dokud z ní nestoupala pára.

"Tak fajn, můžeš," nařídil Malfoy. Harry si neochotně svlékl košili. Koneckonců, všechno, co stálo za pozornost, už Malfoy viděl. Ruce se mu třásly, předtím si neuvědomil, že je mu až taková zima. Jeho tělesná teplota musela během pobytu na ostrově hodně klesnout.

Vstoupil do sprchy a téměř vyjeknul. Malfoy ihned snížil teplotu a částečně zatáhl závěs.

"Lepší?" zeptal se.

Harry přikývl a nechal na sebe volně padat proudy teplé vody. Zdálo se však, že se třese stále víc. Malfoy si ho kriticky prohlédl. Harry ostře vnímal jeho přítomnost, rozpolcený mezi potřebou, aby odešel a touhou, aby zůstal.

"Dí... díky, Malfoyi," vykoktal.


"K čertu s tím," zanadával Malfoy a jediným škubnutím zatáhl závěs. Harry zavřel oči a čekal, až uslyší klapnutí dveří. Místo toho však umělé kroužky závěsu znovu skřípavě přejely o dřevo a on prudce vytřeštil oči, když se mu k zádům přitisklo horké tělo.

"Klid, nesnažím se o nic zvrhlého, jen tě chci co nejrychleji zahřát. Nechci, aby se ti kvůli Pansyině hlouposti nestalo nic zlého."

Harry sotva dokázal vnímat slova. Jediné, co věděl, bylo, že s ním je Draco Malfoy ve sprše. Nahý. Ve sprše. S ním.

Malfoyova kůže téměř pálila a ruce měl obmotané kolem Harryho, dlaně položené na jeho hrudi a břiše. Malfoyova tvář se ze strany tiskla k jeho a - ach Merline - penis měl vklíněný těsně nad půlkami. Byl měkký, naštěstí, s naprostým nezájmem z Malfoyovy strany, ale ten pocit, že je tu s ním sám a je tak blízko... Harryho pohltil nával paniky, když si uvědomil, že všechna krev, která měla znovu rozehřát jeho organismus, to vzala oklikou až mezi jeho nohy.

"V pořádku?" Zeptal se tiše Malfoy a otočil hlavu tak, že se rty otřel o lalůček jeho ucha.

Harry dokázal jen přikývnout a úpěnlivě doufat, že se Malfoy nepodívá dolů a nevšimne si jeho stavu, jenž se ještě zhoršil ve chvíli, kdy blonďak začal pohybovat rukama. Přejel Harrymu přes břicho a hruď ve snaze ho zahřát a Harry předpokládal, že to opravdu funguje, protože zimnice pomalu mizela, narozdíl od jiných věcí.

Krucinál, Malfoyovy ruce byly tak příjemné. Jedna z nich pomalu sjížděla dolů po straně břicha. Níž! křičela jeho mysl, i když té racionální části se zastavilo srdce z nervového vypětí.

Malfoyova druhá dlaň přejížděla přes jeho hruď a přes nečekaně tvrdé a citlivé bradavky, což představovalo přímo bolestivou extázi pro Harryho nastupující vzrušení. Hlavu měl volně skloněnou a nevědomky se kousal do rtů ve snaze potlačit sténání.

"Pottere," řekl Malfoy a jeho hlas byl jiný, hlubší, při vyslovení jeho jména téměř vrčel. Bylo to překvapivě erotické - ne, že by Harryho tělo potřeboval dál ponoukat.

Pokusil se odpovědět, ale jediný zvuk, který ze sebe dostal, bylo nesrozumitelné cosi.

"Kurva," vyštěkl Malfoy, popadl ho za vlasy a otočil mu hlavu, dokud nedosáhl rty na jeho. Líbal Harryho ve zvláštním, téměř bolestně krutém, úhlu a bylo to, to nejpodivnější, co kdy Harry zažil. S trhnutím si uvědomil, že Malfoyův penis už zdaleka není ochablý, ale naopak tvrdý a těžký na spodní části jeho zad.

Harry otevřel ústa a pootočil hlavu ještě o kousek dál, aby poskytl Malfoyovi lepší přístup, žadoníc o jeho jazyk, který ho ochotně laskal. Byl dost odvážný na to, aby natáhl ruce dozadu a sevřel v nich blonďákův zadek, čímž ho přitáhl ještě blíž k sobě.

Malfoy jeho iniciativu ocenil tak, že ho uchopil za penis; ten poskočil a ještě zmohutněl díky pevnému stisku a jen blonďákova ruka přimáčknutá na tom správném místě mu zabránila se ihned udělat.

"K čertu s tebou, Pottere," zavrčel Malfoy. "Myslel jsem, že se mi to jen zdálo. Ty horoucí pohledy, zasněné vzdechy. Jak dlouho jsi tohle chtěl?"

"Věčnost," přiznal Harry, ačkoliv to nebyla úplně pravda. Ještě nedávno nevěděl, že dává přednost mužům a neuvědomoval si ani, jak moc chce právě Malfoye, dokud ho poprvé neuviděl během začátku bystrozorského výcviku. Zdálo se to však jako věčnost. Uvízl s Malfoyem a svou touhou ve společném domě a přesto jako by byl blonďák nedotknutelný.

"Kéž bych to věděl," řekl Malfoy. "Chtěl jsem se s tebou vyspat už od šestýho ročníku."

Strhl ho na zem tak prudce, až Harry zády narazil o dlaždice, jeho chlouba však stále zůstávala v pevném sevření blonďákovy ruky. Malfoy mu kopnutím roztáhl nohy od sebe a donutil ho chytit se jeho ramen, aby neztratil rovnováhu.

"Snil jsem o tom, že tě budu mít na kolenou, Pottere. Přehnutého přes můj pracovní stůl, svázaného s obojkem na krku a budeš prosit o milost. Nebelvírové nežebrají, nebo snad ano, Pottere?"

Harry zavrtěl hlavou příliš omámený touhou, než aby byl znepokojený, protože Malfoyova ruka se právě začala pohybovat a vysílala do Harryho těla proudy čirého uspokojení. Malfoy znovu uvěznil jeho ústa skoro až brutální silou. Bylo to naprosto v pořádku. Harry sjel rukama z blonďákových ramen, jedna se obtočila kolem Malfoyových kyčlí a druhá nalezla uchopila jeho mužství.

Téměř bolestivý polibek skončil, když Malfoy zalapal po dechu a zasténal. Naklonil hlavu, střídavě kousáním a líbáním sjížděl po Harryho krku. Harry pohladil mohutný penis a sladil svůj rytmus s blonďákovým, to trvalo jen chvíli, protože pak Malfoyova ruka zmizela a on nad tou ztrátou tesklivě zasténal.

Malfoy ho chytil za boky a silněji ho a ještě víc namáčkl na dlaždice za jeho zády. "Řekni mi, jak moc to chceš, Pottere. Řekni, že to chceš," vzdychal mu do ucha a okusoval jeho lalůček.

"Chci to," vydechl Harry.

Malfoy ho uchopil mezi nohama a stiskl naběhlá varlata, když se ptal: "Chceš, abych tě ošukal?" Prsty přejel až dozadu, zatímco druhou rukou od sebe oddaloval Harryho ruce, uchopil je za zápěstí a přitiskl ke zdi.

"Ano," zašeptal Harry bez dechu, ochotný souhlasit s čímkoli. Příliš dlouho čekal, až se ho bude Malfoy konečně dotýkat. Prohnul se v zádech ve snaze dostat se k němu ještě blíž, zavadit svým vzrušením o jeho, ale Malfoy ukročil zpět. Harry zvedl nohu a pokusil se ho přitáhnout blíž k sobě, marně.

"Popros mě," požadoval Malfoy a Harryho rozhořčení se znásobilo stejně, jako se zvedla touha, když se blonďákova ruka mezi jeho nohama posunula a silněji se přitiskla mezi půlky.

Ach Merline. "Prosím," zašeptal, chvěje se touhou.

"Neslyším tě." Prsty se stáhly.

Ten tyran! "Prosím," zavrčel Harry hlasitě skrz zaťaté zuby. "Byl bych velice rád, kdybys mě ošukal, prosím. Hned teď."

"No, když na tom trváš," pokrčil Malfoy samolibě rameny a přirazil. Harry vyjekl leknutím z nečekaného útoku. Nebolelo to. Jak to sakra udělal? Bez hůlky a příhodného kouzla? Co na tom záleželo, otázka se zdála bezcenná, když se Malfoy trochu vytáhl, znovu přirazil a posunul se zase o kus dál. Narážel do Harryho takovou silou, až mu tlak tvrdých dlaždic do zad působil bolest, při dalším výpadu ho dokonce nadzvedl ze země. Blonďák ho chytil za zadek a podržel, přitom však ztratil rovnováhu a uklouzl. Harry cítil, jak klesají k zemi. Jeho vytříbené reflexy mu byly k ničemu, zamával rukou a pokusil se zachytit závěsu za svými zády. Látka se roztrhla a kroužky se rozlétly, když oba vypadli ze sprchy.

Harry přistál na zádech a jen díky štěstí se nepraštil hlavou o zem, padl do měkkého, pravděpodobně Malfoyovy kalhoty. Blonďák ležel nad ním, jako zázrakem byli stále spojeni. Chvíli se na sebe zmateně dívali, ale v dalším okamžiku se na Malfoyově tváři objevil dobře známý úšklebek.

"Mnohem lepší," řekl a znovu se pohnul. Bylo to lepší. Díky novému úhlu se dotkl místa, o kterém Harry netušil, že v sobě má. Zalapal po dechu, prohnul se v zádech a zatnul nehty do Malfoyových ramenou. Byl si jistý, že na bledé kůži bude mít zítra modřiny, ale zdálo se, že mu to nevadí, vyprovokovaný Harryho silou se jeho pohyby zrychlily, až se zdály zběsilé a Harry dokázal jen mumlat, neschopen dát dohromady celou větu. Jednotlivá slova - ano, sakra ano, rychleji, víc, ano - dávala jasně znát, co chce.

Malfoy přidal prsty a hrubě s nimi pohyboval. "Tohle chceš, Pottere?"

Harry nedostal příležitost k reakci, protože ten dotek byl víc, než dokázal unést. Sakra, možná právě to byla odpověď. Kousl se do rtu, aby potlačil výkřik, protože věděl, že stěny domu nejsou zvukotěsné. Překvapilo ho, že se přitom hluku, který nadělali, ještě nikdo nepřišel podívat, co se tu děje.

Cítil, jak se Mafoyova ramena otřásají a tlak pomalu mizí společně s posledními kapkami. Pak se blonďák naposledy zachvěl a zhroutil se na něj a vyrazil mu zbývající dech z plic. Oba dýchali zrychleně a hlasitě a jen pomalu se vraceli do normálu. Harry se zaposlouchal do proudu vody ze sprchy a věděl, že se na podlaze vytvořil bazén, nezdálo se však, že by to Malfoyovi vadilo.

Harry opatrně přejel po pevném zadku s vědomím, že nejspíš nebude mít další možnost, když Malfoyova touha po vzteklém tvrdému sexu byla nasycena.

Blonďatá hlava se nadzvedla a jejich pohledy se setkaly. Malfoy se zatvářil zmateně.

"Jsi v pohodě?" zeptal se tiše.

Harry přikývl. Bezpochyby bude mít modřiny na zadku a pravděpodobně i na dalších místech, ale v tuhle chvíli byl naprosto spokojený.

"Neublížil jsem ti, že ne?" pokračoval Malfoy. "Už ses zase… zahřál?"

Harry se musel smát. V jednu chvíli se ho pokusil ušukat k smrti a v další je znovu tak starostlivý.

"Jo, příště až budu zase mrznout, půjdu se určitě za tebou," řekl.

Malfoy se usmál a Harry si pomyslel, že nikdy neviděl nic krásnějšího. Blonďák se sklonil a věnoval mu překvapivě něžný polibek. V tu chvíli se otevřely dveře. Harry sebou trhl, zaklonil hlavu a zamrkal. Vzhůru nohama zíral na postavu nějakého člověka neschopen zaostřit.

"Nenávidím tě, Pottere!" zasyčela Pansy Parkinsonová. Dveře se zabouchly takovou silou, že se otřáslo i umyvadlo a Malfoy se rozesmál.

Harry se zamračil. "Co je tady k smíchu?"

"Je jasné, že se budeš muset přestěhovat do mého pokoje, abych tě mohl chránit před jejím hněvem. Teď už půjde po krvi."

Harry se dotkl Malfoyova pohledného obličeje a přemýšlel, kam zmizelo jejich nepřátelství. Ne, že by mu to vadilo.

"Ty… chceš, abych se přestěhoval do tvého pokoje?"

"Šestý ročník, Pottere. Máme toho hodně, co dohánět, nemyslíš? Kdykoliv mi půjdeš na nervy, mám v plánu tě opíchat na všemožných místech. Takže to bude snazší, když budeš v mojí posteli."

"Myslím, že s tím dokážu žít," řekl rychle Harry a mezitím přemýšlel nad způsoby, jak ho co nejlépe zlobit. To mu ostatně šlo vždy nejlépe.

-The End-

A/N: název mě nanapadl, v překladu to znělo divně...
P.S. Ten lay je krátkej, co? No, stejně se ho zbavim... a chce to obrázek :D ale tady mám neuvěřitelně po*** obrazovku, takže nerozeznám barvy
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dorea dorea | Web | 21. září 2013 v 19:14 | Reagovat

zajímavé je, že dosti povídek, co má nejvíce favourites, follows a komentů, je pwp nebo obsahuje velké množství smut, co to o nás asi vypovídá :D

Harry s překvapeným výkřikem vzhlédl a ustoupil o krok dozadu. Uklouzl na kameni a po zadu se skácel na zem do trávy, což znamenalo, že zůstal ležet roztažený na zádech. Díky pozici v níž se ocitl, mohl Malfoy plně obdivovat jeho péro, koule a zadek.

tohle je moje nejoblíbenější část, naprosto živě to před sebou vidím :D

2 Polgara Polgara | Web | 21. září 2013 v 19:39 | Reagovat

Tuhle představu už z hlavy nevyženu ani bagrem. Neříkám, má to napsané dobře a už z tvého úvodu mi bylo jasné, že se mám bát, ale člověk si pořád říká, že až tak daleko to nezajde. No nic, za tuhle noční můru ti pěkně děkuju :-D

3 Zuzana Zuzana | 21. září 2013 v 19:46 | Reagovat

Perfektné:D Ďakujem za preklad.

4 Lexy Lexy | 21. září 2013 v 20:33 | Reagovat

Povídka výborná, překlad taky příjemně potěšil :-)

5 Nebeská Nebeská | Web | 21. září 2013 v 21:18 | Reagovat

Bože ženská, udělej něco s tím layem, málem mi to vypíchlo oči.
Jinak, dobře sis poradila s tím odstavcem, co jsi mi posílala :D hodně dobře... chci říct, občas to mají oni tak hrozně napsaný, že zásah je nutný a vítaný! :D
K mému překvapení se mi to i líbilo. :D :P

6 nel-ly nel-ly | Web | 21. září 2013 v 21:25 | Reagovat

[1]: tak je to ale vždycky, ne? pozvedneš rating a ejhla... jsme prostě taková banda :D
a je fakt, že pro mě je svět fanfiction jedna velká červená knihovna o_O dřív jsem před založením blogu četla prakticky jen klasický fantasy a klasiku :D

[2]: ale tentokrát jsem tě k ničemu nenutila, to uznej! si nepřející :P sama si vyžadovala popisy, kdyby to byla Herma/Severus a jim dvoum bys to nedopřála T_T

[3]: :)

[4]: díky

[5]: co s nim máš? :P zas tak hroznej neni, jen je krátkej...
fakt? tě začnu nutit na slash, hele :D a uvidíme, jak nakonec dopadneš

7 bacil bacil | 21. září 2013 v 21:34 | Reagovat

Úžasné. Takhle se mi ti dva moc líbí. Ha a reakce Pansy neměla chybu. Krása :-D

8 nel-ly nel-ly | Web | 21. září 2013 v 21:45 | Reagovat

[7]: jo? já totiž Harryho čím dál častěji strkám spíš do tý vůdčí role (ani nevím, jak jsem k tomu dospěla), takže to pro mě bylo docela zvláštní

9 Saskya Saskya | 21. září 2013 v 22:29 | Reagovat

veľmi pekná a vydarená poviedka :)
ďakujem za ňu ;)

10 Nebeská Nebeská | Web | 21. září 2013 v 22:43 | Reagovat

[6]: Neee, radši mi lámejte nohy a ruce a vypalujte mi něco do masa... ne dobrý, jen vtipkuju, radši slash než tohle :P

11 nel-ly nel-ly | Web | 21. září 2013 v 22:46 | Reagovat

[9]: taky děkuju :)

[10]: pche... nikdy nevíš
tak já nikdy nevyhledávala slash o tom jedno (ač se to tak nemusí zdát), ale jak jse ti říkala, ženský charaktery ve většině knihách (a především v POtterovi) prostě dojdou dost rychle nebo nejsou dost zajímavé a tak to končí u slashe

12 Emily Emily | Web | 22. září 2013 v 12:00 | Reagovat

Sice slash, ale naštěstí to nepůsobilo tolik na představivost.. spíš sem se dobře pobavila :-) dík

13 Elena Elena | Web | 22. září 2013 v 12:18 | Reagovat

Možná, kdyby tam nebyly popsány ony rozsypané kroužky od sprchového závěsu, neculila bych se jak pitomec pokaždý,když jdu do sprchy :D
No, člověk holt takhle riskuje, když se zaplete se slash (nebo s Nelly, ale to už je jiná kapitola - bez urážky :D :D)

14 nel-ly nel-ly | Web | 22. září 2013 v 14:06 | Reagovat

[12]: že zrovna tohle nepůsobilo? hm... to na mě jo :D

[13]: my je doma nemáme! ale závěs je na chtě a úplně jsem to viděla, jen kdyby vypadli z vany, asi by si ublížili
teď nevím, jak to chápat s tou kapacitou :D a bojim se, jestli to chci vědět :-D

15 Market Market | 14. prosince 2014 v 19:25 | Reagovat

Zatraceně, tak to je něco :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA