Červen 2013

RECENZE: Božský bastard

29. června 2013 v 10:11 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Beautiful Bastard
AUTOR: Christina Laurenová
SÉRIE: ???
NAKLADATELSTVÍ: Jota

Chloe Millsová si zakládá na své kariéře, už jí zbývá jen několik měsíců do získání titulu MBA a pro to by udělala cokoliv, dokonce bude dál snášet svého příšerného šéfa, jehož největší zábavou je se po ní vozit. Je uhrančivý a sexy, ale taky ten nejnepříjemnější a nejvzteklejší chlap, kterého zná. Jednoduše Božský bastard.


RECENZE: Walking disaster

28. června 2013 v 10:06 | Nel-ly |  New Adult
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Walking Disaster
AUTOR: Jamie McGuire
SÉRIE: Disaster #2
VYJDE U NÁS: ???

Krásná katastrofa byla plná zmatků, vypjatých situací, hádek, nenávisti, vášně i lásky. Duši drásající city však čtenář do teď znal jen z pohledu Abby a spolu s ní prožíval její osudový vztah s Travisem. Jak to však prožíval hrdina, kterého milujete i nenávidíte najednou? Teď se vám autorka rozhodla dát odpověď… napsat jeho příběh, z jeho pohledu. Příběh, který byl už jednou vyprávěn.


RECENZE: Sázka na vášeň

26. června 2013 v 21:06 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
Originální název: Leaping Hearts
Autor: J. R. Ward (Jessica Bird)
Série: #1
Nakladatelství: Baronet

Světoznámá autorka, píšící pod pseudonymem jednu z nejslavnějších paranormálních sérií, otevírá brány do tajů "normálních" románů pro ženy z dostihového prostředí, kde je jedna mladá dívka plna optimismu a nadějí vyhozena na dlažbu s koněm, který má svého nepolapitelného ducha a její jediná možnost je vyhledat pomoc u žijící legendy - zahořklého bývalého šampióna, jenž už na koňský hřbet nikdy nenasedne.
Dokáží všichni tři - nadějná jezdkyně, nezkrotný hřebec a nedobrovolný trenér - dojít do kvalifikace bez úhony? A zvládnou kontrolovat vášeň, která v nich vzplane nejen k milovanému sportu, ale i jeden k druhému?


RECENZE: Co bude dál

23. června 2013 v 10:00 | Nel-ly |  Drama (thriller, detektivní, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: What Comes Next
AUTOR: John Katzenbach
SÉRIE: xxx
NAKLADATELSTVÍ: Domino

Když univerzitní profesor Adrian Thomas uvidí přicházet mladého doktora, ví, že zemře. To samé projede myslí i šesnáctileté Jennifer, která je na útěku domova, když před ní zastaví velká dodávka a dvojice lidí ji vtáhne dovnitř - aniž si všimnou staršího muže, který vše sleduje.

V temných koutech svých myslí lidé touží po nebezpečí... reálném nebezpečí a zvrácených věcech, kterých se ale nebudou muset účastnit. To vše internetový projekt "Číslo 4" nabízí a je tu ještě něco; voyeři můžou o osudu objektu rozhodovat...

RECENZE: Crossfire 1 - Obnažená

21. června 2013 v 10:04 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Bared to You
AUTOR: Sylvia Day
SÉRIE: Crossfire #1
NAKLADATELSTVÍ: Fortuna Libri

Začátek nového života v New Yorku se může zdát jako splněný sen. Konečně zapomenout na tíživou minulost a oddat se práci a městu splěných přání, jenže to by Evě nesměl hned první den v práci zkřížit cestu neznámý muž v elegantním obleku, vizáží boha sexu a argoancí, která z něj sálá na deset mil.

Eva ví, že v den, kdy se její oči střetly s Gideonovým pohledem, se pro ni vše změnilo, ať už se tomu bude bránit sebevíc.


RECENZE: Fifty Shades of Freed

19. června 2013 v 20:42 | Nel-ly |  Love (historické, paranormální romance)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Fifty Shades of Freed
AUTOR: E. L. James
SÉRIE: Padesát odstínů #3
VYJDE U NÁS: 30.9.

Novodobá sexuchtivá popelka a její temný princ se vracejí ve třetím pokračování svého romantického dobrodružství a i tentokrát se rozhodli svým čtenářům zrychlit srdce a rozproudit krev - to hned několika způsoby.

Paní Anastasia Greyová si zvyká na nový život, o kterém se jí ještě před pár měsíci mohlo jen zdát - být ženou krásného a mladého multimiliardáře je úžasné, vzrušující, rozčilující a nebezpečné. A to nesmíme zapomenout, kým Christian opravdu je. On a jeho padesát odstínů ještě naši "hrdinku" potrápí...

Otcové roku

16. června 2013 v 9:24 | Nel-ly |  Jednorázovky
Den otců možná není tak známý jako Den matek nebo Den dětí, ale určitě by neměl být přehlížet. A největší pocty si zaslouží právě naši dva hrdinové, kteří se starají o své synky.
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Albus Severus Potter, Scorpius Malfoy
Źánr: komedie Rating: žádný
Počet slov: 461
Originál: znovu povídka od Opalish - Fathers of the Year


O osm let později

13. června 2013 v 14:00 | Nel-ly |  Jednorázovky
Je to trochu sentimentální… vlastně hodně sentimentální popravdě :D ale chápu, proč to má na fanfiction.net tak vysoké hodnocení, jednoduše jsem nemohla odolat =).
Postavy: Harry Potter, Severu Snape (somewhat)
Slov: 718


RECENZE: Karanténa 1 - Samotáři

12. června 2013 v 18:12 | Nel-ly |  Young Adult (fantasy, sci-fi, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Quarantine the Loners
AUTOR: Lex Thomas
SÉRIE: KARANTÉNA #1
NAKLADATELSTVÍ: Fortuna Libri

Odmaturuj nebo zemři!
Pokud si myslíte, že vaše střední škola je hrůza, tak jste neslyšeli o McKinleyho střední. Když školou otřásl mohutný výbuch, změnila se v nejhorší noční můru. Všichni studenti jsou napadeni virem, který je pro dospělé smrtelný. Škola se ocitá v karanténě pod dohledem armády. Všichni učitelé jsou mrtví. Z nevinných skupinek studentů se tvoří násilné gangy, bez kterých není naděje na přežití. David svůj gang nemá, má jen mladšího bratra Willa a společně stojí proti celé škole. Vítejte ve škole, kde děti nebojují o popularitu - bojují, aby přežily.

RECENZE: Oheň (Kruh 2)

7. června 2013 v 21:22 | Nel-ly |  Young Adult (fantasy, sci-fi, atd.)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Eld II
AUTOR: Elfgrenová, Sara B., Strandberg, Mats
SÉRIE: Engelsforsf
NAKLADATELSTVÍ: Fortuna Libri

Apokalypsa začala v Bergslagenu. Napětí stoupá v Englesforsu.
Engelsfors. Krásné jméno, příšerné město. Vyvolené už vědí, co je ve zrušeném zábavním parku svedlo dohromady, a odhalily magické tajemství, které je pevně spjato s jejich životy.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA