Nová posila

10. prosince 2012 v 14:30 | Nel-ly |  Jednorázovky
Problémem Neobvyklých párů v het je, že Hermiona už byla využita úplně s každým (a každou) a dalších ženských postav už moc není. Bella už byla taky pomalu s každým, chudinka Lenka naštěstí tolik ne a i Ginny byla relativně ušetřena, víc už jich pak moc nezbývá... tak jsem zvolila někoho, kdo je nevýznamný a já jen doufám, že si i menší fanatici do HP než já, vzpomenou, o koho se jedná. Období šestého ročínku HP.
A příště naviděnou s dalším Neobvyklým párem (našla jsem pár femslashů, ale ještě nevím, jestli mi nějaký padne do oka). A ano... tentokrát ne překlad, ale moje maličkost. Není jednoduché něco vymyslet, ale pro mě furt snažší než překlady :D.


Stát se kapitánem famfrpálového týmu byla čest, po které Harry toužil víc, než stát se prefektem. Jenže zároveň s tím přicházela zodpovědnost a mraky práce, které netušil, jak zvládne. Oliver kdysi sestavil úžasný tým, do kterého Harry přišel jako poslední a neměl žádné problémy zapadnout.

Skvělý vůdce odešel a nechal po sobě tým, který dokonale pracoval i pod Angelininým vedením, jenže Harry zdědil kapitánský odznak bez většiny hráčů. Z originální sestavy, ve které hrál od svého prvního ročníku, zbyla jen Katie Bellová a bylo načase s tím něco udělat, což bylo víc práce, než by ho kdy napadlo. Oliver to zvládal skvěle, protože už byl takový a nebylo divu, že minulý rok měl většinu doby chuť Angelinu něčím praštit po hlavě. Byl začátek roku a on už začínal vyšilovat.

Bylo jasné, že on sám zůstane na postu chytače a Ron se stane brankářem, ať už Hermiona McLaggena očarovala nebo ne. Coote s Peaksem nemohli ani zdaleka nahradit Weasleyova dvojčata, která byla sama o sobě lidskými potlouky, ale byli to ti nejlepší odrážeči, které mohl Nebelvír nabídnout. Teď už zbývali jen střelci. Katie Bellová byla jasnou volbou a i Ginny si vedla skvěle - ostatně už několikrát to dokázala, že dokáže skvěle zaujmout i pozici chytače - ale horší to bylo s posledním členem týmu.

Zbývali dva uchazeči, Demelza Robinsová a Dean Thomas. Oba létali velice dobře a i jejich úspěšnost byla dost podobná. Zdálo se, že Demelza je lépe sladěná s Katie a Ginny, jenže Dean létal rychleji a dokázal lépe reagovat a měl i větší sílu na koše z větší dálky. Harry si nevěděl rady a nutně potřeboval upustit páru.

Strávil na hřišti celý den a i potom, co všichni ostatní odešli, zůstal sám v šatnách a stále dokola a dokola probíral strategii hry a snažil se rozhodnout tak, aby pomohl svému týmu a zároveň si zajistil šanci na vítězství.

Zrovna si už asi po sté zmučeně zajel rukama do vlasů a zasténal. Tohle nebralo konce, pomalu se blížila večerka a on se musel brzy vrátit do hradu, jenže to znamenalo přímou cestu do společenské místnosti, kde by následovaly mraky otázek. A na to nebyl připravený.

Ode dveří se ozvalo zaklepání a Harry se ani nenamáhal zvednout oči. Už nechtěl další hádky a přesvědčování, začínal si myslet, že na post kapitána prostě nestačí. "Dále!"

"Ahoj, Harry," pozdravil nesmělý dívčí hlas a on okamžitě poznal, o koho jde.

"Co potřebuješ, Demelzo?"

"Chtěla jsem vědět, jestli už ses rozhodl?"

"Zatím ne," povzdechl si, "na tohle doopravdy nemám čas, promiň, Demelzo. Potřebuju to tady dodělat v klidu a -"

"Já to chápu, Harry," šeptla. "Ale myslím, že by ses měl uvolnit. Trochu si odpočinout -"

"Na to nemám čas."

"Tak si ho udělej," řekla z větší blízkosti a chvíli na to se ozvalo klapnutí dveří od pánských šaten. "Teď hned."

"Demelzo,…" začal znovu a konečně zvedl hlavu, aby ji v nejhorším případě vyhodil. Její přítomnost mu připomněla všechny důvody, proč přijmout Deana a ne ji. Ano, s Deanem měl problémy kvůli Ginny, jenže nad to se povznést dokázal a stále byli přátelé, znal ho velice dobře a věděl, že Dean po postu střelce touží. Přátelil se s ním, Ronem, s Ginny (ať už to Harryho rozčilovalo jakkoliv) a znal se i Katie, také chodil do šestého ročníku, takže měl víc volného času kvůli tréninkům a bude projevovat větší zapálení, protože budou mít jen omezenou šanci vyhrát školní pohár. A pak tady byly jeho letecké schopnosti a větší síla, než u mladší dívky. Dean se začínal zdát jako mnohem lepší volba, než Demenza, o které skoro nikdo v týmu nic nevěděl.

"Ano, Harry -"

"Víš, vlastně je dobře, že jsi tady, rád bych ti něco řekl," rozhodl se, že to vyřeší rovnou, když už sama přišla. Zvedl hlavu a otočil se její směrem a ztuhl.

Demelza s ostatními odešla z hřiště už před pár hodinami, takže se od té doby stihla převléknout zpět do školní uniformy, jenže jí něco chybělo. Byl začátek roku a na severní Anglii bylo překvapivé horko, které zjevně pocítila i mladší dívka stojící naproti němu bez hábitu, jen ve školní sukni, halence podkolenkách. Rozpustila si dva copánky, z kterých se staly dlouhé tmavě hnědé culíky, kravatu měla povolenou, košili částečně rozepnutou a sukně jí dosahovala sotva do poloviny stehen a ty podkolenky… nikdy dřív si neuvědomil, jak něco takového může být sexy.

"Fajn, o čem chceš mluvit?"

"Já - já jsem…"

"Dean byl dnes vážně dobrý, že ano?" přistoupila ještě blíž a sedla si na lavici proti němu, což by ani tak nevadilo, kdyby si nedala nohu přes nohu, čímž se jí už tak krátká sukýnka vyhrnula po stehně nahoru.

"Jo, to byl. Víš právě o tom jsem -"

"Já vím, že se s Deanem dobře znáte," znovu si dala nohu dolu, položila obě podrážky na zem a přitom nechala nohy trochu roztažené a zároveň se naklonila blíž k němu, takže se jí pootevřený výstřih košile odlepil od těla. Harry měl problém ji vnímat už předtím, ale ve chvíli, kdy si uvědomil, že pod školní košilí už nic jiného nemá, začalo to být vážně složité. "Už víc jak pět let spolu sdílíte ložnici, chodíte spolu do ročníku a jste kamarádi. Ron je tvůj nejlepší kamarád, Ginny jeho mladší sestra a ještě k tomu Deanova holka, ale myslím, že by ses nad tím vším měl ještě zamyslet."

"A - ano?" Cítil na kůži její dech, když se naklonila ještě blíž.

"Ginny je z nás určitě nejlepší, ale až se s Deanem rozejdou - a to se stane - bude to problém. Krom toho, Dean se o famfrpál nikdy tolik nezajímal, to víš sám, a i když lítá vážně dobře, chce pokračovat ve studiu a potřebuje ty nejlepší známky. Za to já hraju už od malička a jednou se chci stát profesionální hráčkou, a když budu v týmu už teď, neodejde znovu tolik hráčů společně s tebou a Ronem, takže nám to pomůže do budoucna."

"No, to máš asi pravdu, ale…"

"Nejsem horší než Dean, Harry," zašeptala mu do ucha, "možná nejsem ani lepší než on, ale mám mnohem víc, co nabídnout."

"Demelzo…"

"Vím, jak na tebe Weasleyová koukala, dokud si nezačala s Deanem a jak jsi pak ty začal koukat na ni." Naprosto ho zhypnotizovala pohledem, takže v tu chvíli dokázal alespoň na několik vteřin odtrhnout oči od jejího výstřihu. Ano, Demelza byla mladší, ale její tělo tomu neodpovídalo. "Když spolu s nimi budete trávit tolik času společně, tak budeš ve stresu ještě víc, než už jsi, Harry," natáhla se a pohladila ho po koleně a on sebou trochu škubl, ale jejímu doteku neuhnul. "Potřebuješ se uvolnit a v tom ti můžu pomoct."

"J-jak?"

"Chceš to vidět?"

Vyschlo mu v puse, a tak přikývl.

"Myslíš, že jsem lepší volba než Dean?"

Znovu kývl a cítil, jak se její dlaň pohnula z jeho kolene po stehně výš.

"Takže jsem v týmu?"

"A-ano," dokázal vydechnout sotva slyšitelně, protože Demelza v tu chvíli přitiskla rty k jeho krku.

"Víš, Harry, nebudeš litovat. Není toho moc, co bych neudělala pro to, co chci," zašeptala, a pak jazykem přejela od jeho ucha až k límci jeho košile a zahákla prst za první knoflík. "Mám odvahu…," už byla v polovině a knoflíky se uvolňovaly jako kouzlem, "ostatně, jsem přeci v Nebelvíru."

Konečně rozepnula i poslední knoflík a konce jejích culíků ho lechtaly na bocích, zatímco se Demelza pustila do zapínání jeho poklopce.

***

"Takže už ses rozhodl?"

"Jo," řekl Harry s úsměvem a Ron jen udiveně pozvedl obočí. Všichni čekali, že Harry bude nervózní, zmatený a pravděpodobně ještě agresivnější než Angelina, která je minulý rok málem všechny zabila. Jenže on byl naprosto v klidu. Křiklan ho pronásledoval kvůli večírku, Brumbál se stále nechtěl dělit o všechna svá tajemství a všichni tedy čekali, že Harry bude rozčilený víc, než kdy jindy.

"Harry, nestalo se ti nic, že ne?"

"Co myslíš?" zazubil se spokojeně.

"No, třeba nějaká mrtvička nebo tak," pokrčil Ron rameny. "Jsi v klidu."

"Neměl bych být?"

"Já - " začal Ron, ale jeho nejlepší kamarád ho umlčel mávnutím ruky. Zrychlil krok a po chvíli se otočil čelem ke zbytku týmu.

"Takže, lidi!" Začal Harry sebevědomě a s nadšením, že i Ron v tu chvíli ucítil prapodivný klid, který ho příjemně zahřál. Tohle byl kapitán, kterého potřebovali. Tohle by klidně mohl být… ano… zachránce. Ne, že by někdy svému nejlepšímu kamarádovi nevěřil, ale nebyl hloupý, a tak nedokázal nepochybovat, ale dnes? Bez problému. "Novou střelkyní a posilou našeho úžasného tria bude Demelza Robinsová. Dean se stane náhradníkem."

V tu chvíli se Dean vytrhl Ginny, otočil se a vydal se zpět směrem k hradu. A ne, důvodem odmítnutí Deana Thomase opravdu nebylo jeho vztah s jistou zrzkou.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | Web | 10. prosince 2012 v 15:41 | Reagovat

:D super nápad, jsem ráda, že si vytáhla novou postavu... už ty ostatní začínají být brutálně ohrané.. a tohle bylo pecka, naprosto osvěžující!

2 Kejt Kejt | Web | 10. prosince 2012 v 16:02 | Reagovat

Mám ráda povídky v nichž jsou neobvyklé páry, a tohle je skvělý :)
Jen si snad nedokážu Harryho představit v téhle situaci tak, klidného? Po fiasku s Cho mi ale přijde že se vážně zlepšil :33

3 Maysie Maysie | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 16:51 | Reagovat

No jo, ženské tlaky :D

4 Jenny Jenny | Web | 10. prosince 2012 v 17:22 | Reagovat

Muehehe -.-" Tobylo úžasné! Četla jsem to jedním dechem :3 .. Jsem asi blázen ale u "uvolněného" Harryho jsem se šíleně musela smát .. (vzpomněla jsem si zase na ten zákeřný, šestý díl - Lektvar štěstí :DDDDDD ) .. Ehem.. Nesmyslný komentář eheeee.. Nemám co vytknout (jako vždy) ^^ Jen tak dál :)

5 nel-ly nel-ly | Web | 10. prosince 2012 v 17:35 | Reagovat

[1]: u slashe mám ještě dost nápadů a femslash je pro mě neobvyklý celý, ale já slíbila het a hm... to nebyla sranda :D děkuju

[2]: večer se uvolnil, ráno měl toho plnou hlavu, takže byl v klidu, ale hádám, že mu to moc dlouho nevydrželo (s Cho se dostal jen na "mokrou" pusu, to ho muselo deprimovat :))

[3]: čím dřív se to naučí...

[4]: myslím, že jsem si ho představovala podobně jako ty :D takovej Felix nebo Demelza, to bude na stejno :) díky

6 Snapeova Snapeova | Web | 10. prosince 2012 v 20:22 | Reagovat

no, zdá se, že psát s ne tolik známými postavami nemusí být vůbec špatné. Vážně bylo dost osvěžujícího to číst. Asi taky začnu nad něčím přemýšlet, protože ono může být osvěžující i to psát, protože člověk už ví co se známými postavami a když třeba píše i dýl, tak s nimi má vyzkoušeno už vše možné, ale zapojit někoho jako jsi zapojila teď ty... Fakt dobrý nápad, četlo se mi to moc dobře :)

7 Hope Hope | Web | 10. prosince 2012 v 21:39 | Reagovat

jsem si říkala, co nakonec najdeš...a helemese, tys vymyslela =o) moc pěkné =o)

8 nel-ly nel-ly | Web | 10. prosince 2012 v 21:58 | Reagovat

[6]: když člověk uváží kolik tam těch postav je... je fakt, že scénáře obvyklých páírů a charakterů se už opakují, protože člověk musí ctít to, co zná z povídek a jiné postavy třeba nejsou tak zajímavé, ale na jejich příběhu by se dalo dost zapracovat

[7]: no, neobvyklých slashů jsem našla dost, ale... :-D

9 zelvicka7 zelvicka7 | E-mail | Web | 11. prosince 2012 v 14:20 | Reagovat

Pěkné. Také jsem ráda, že je tam nová postava. Ale chtělo by to pokráčko! :-D

10 Helen Helen | 11. prosince 2012 v 17:25 | Reagovat

Zubím se. :D super

11 nel-ly nel-ly | Web | 11. prosince 2012 v 17:33 | Reagovat

[9]: když si uvědomíš kolik jim je, tak snad radši ne :D

[10]: :)

12 Elena Elena | Web | 3. dubna 2013 v 17:55 | Reagovat

Ha ha, na tváři jsem celou dobu měla takový ten připitomělý, ale zároveň vědoucí úsměv :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA