Prokletý den

13. dubna 2012 v 15:11 | Nel-ly |  Jednorázovky
No, máme znovu pátek třináctého... a co víc, dneska k tomu mám ještě i NAROZENINY (neptejte se kolikátý, stejně vám to nepovím :D je to děs)... což už samo o sobě svědčí o různých hrůzách, třeba i o takových, které zažívá Scorpius v téhle krátké povídečce. Ano, mým hrdinou je nejmladší z Malfoyů, který věří na pověry.
A jak už to tak bývá, místo abych šla s kamarádem do baru na narozeninovou skleničku (dohodli jsme se, že jsme přeci jen ještě dost mladý, abychom chodili na večeři :D), místo toho jsem nemocná a za hodinku jedu do nemocnice na pohotovost pro antibiotika.


"Já nikam nejdu," řekl Scorpius prázdnému pokoji a přitáhl si peřinu až k bradě, "ať si říkají, co chtějí. Je mi to jedno."

Jako malý se ničeho nebál a nevěřil na pověry, ale během jeho sedmých narozenin se všechno změnilo. V den, kdy mu přes cestu přeběhla černá kočka.

Otec by nejspíš řekl, že se chová jako malé hloupé dítě, což se k němu vůbec nehodí, ale jemu to bylo jedno. Moc dobře znal historii rodu Malfoyů, a protože věřil v karmu. Aneb že každý čin má i svůj následek a věděl, že jeden dobrý skutek, který jeho otce sice zachránil od vězení a rodinu od zahanbení (a za to si ho vždy velice vážil), nemohl všechno obrátit. Scorpius byl pevně přesvědčen, že na ně na všechny jednou dojde, a protože on byl dědicem svého rodu - vše padne na jeho hlavu.

A tak se rozhodl, že se bude problémům už předem vyhýbat. Nebude přeci pokoušet osud. A už vůbec ne v pátek třináctého.

***

"Přestaň se už konečně ohlížet přes rameno," uhodil na něj Avery toho dne už snad po sté a Scorpius mu odpověděl stejně, jako pokaždé, dokonalým Malfoyovským povýšeným úšklebkem. Na to, jak moc se od otce i dědečka lišil svým chováním i povahou, tak fyzicky byl dokonalým aristokratem, od perfektního zevnějšku přes propracované výrazy tváře.

Něco se stane, já vím, že stane, říkal si v duchu Scorpius, nedbaje na posměšky svého spolužáka. Cítil to v kostech - tu hrozbu prokletého dne. Nechápal, jak je vůbec profesoři můžou nutit jít do školy v takový den. Celý kouzelnický svět je odedávna plný desítek tradic, díky kterým už i čistokrevným kouzelníkům připadá život v Bradavicích jako ve středověku, a přesto jakoby si neuvědomoval, co všechno se může stát v takový prokletý den.

***

A taky že stalo!

Scorpius sice neměl důkaz, ale přísahal by, že se tu děje něco moc divného. Zdálo se mu, jakoby ho někdo po chodbách pronásledoval. Už asi třikrát mu připadalo, že se po něm za jeho zády natahuje cizí ruka, která ucukla přesně ve chvíli, kdy se prudce otočil… Nic. Nikdy nikoho neviděl. Ale to ještě neznamenalo, že by tam předtím nebyla, protože v čarodějném hradu, jaké byly Bradavice, věci nemusí být vidět, aby existovaly. Jenže bez toho, aby něco viděl, nemohl Scorpius Averymu říct, že se neplete nebo rovnou zamířit za některým z profesorů. Ne, musel čekat, až se něco stane… samozřejmě, pokud se toho dožije.

Když seděl společně se svými přáteli u oběda ve Velké síni, připadal si jako nějaká paranoidní mrzimorská druhačka, ale nemohl si pomoci. Něco tu prostě nehrálo.

Na dvouhodinovce lektvarů si sedl na svoje obvyklé místo, a když se sklonil ke své tašce, aby si vyndal učebnici, všiml si, že na desce stolu je položený složený narůžovělý papír ve tvaru, který se velice podobal lidskému mozku - a to nepřeháněl. Jediným máchnutím hůlky ho nechal zmizet a ač na venek působil klidně, srdce se mu rychle rozbušilo. Lidský mozek byl jedením z hlavních znamení hororových příběhů.

Během Přeměňování ani Obrany proti černé magii se nestalo nic zvláštního až na to, že Scorpius odmítl bojovat v duelech a raději zůstal sedět stranou a vypisoval si poznámky z knihy. Ne, v pátek třináctého nebude takový blázen, aby se postavil proti některému z těch havraspárských bláznů s hůlkou v ruce. Nebylo sice moc těch, co by se mu v Obraně mohli rovnat, přesto nehodlal riskovat svoje zdraví jen pro chvíli příjemného zadostiučinění vždy, když některého studenta "chytré" koleje porazil.

Další chvíle hrůzy však zažil hned hodinu potom, když měli s Nebelvírem jako vždy společnou hodinu Péče o kouzelné tvory. Pátek byl vůbec ten nejhorší den pro většinu nebelvírských i zmijozelských studentů, protože spolu začínali ráno lektvary a pak končili touto hodinou s profesorem Hagridem, který je běžně vystavoval všem různým nebezpečenstvím. Zrovna dnes se však zdálo, že Hagrid pobral trochu rozumu - na rozdíl od ostatních profesorů - a rozhodl se nepokoušet osud. Měli se seznámit s kůrolezy, kteří na první pohled vypadali tak neškodně, že se Scorpius nebál k nim přiblížit na vzdálenost menší, než dva metry. Jak by mu mohli ublížit necelých deset centimetrů velcí tvorečkové, které by mohl jednou rukou zlomit jako větvičku ze stromu?

Spletl se. Došlo mu to ve chvíli, kdy ho začal jeden obzvlášť velký kůrolez - takových patnáct centimetrů a půl kila dřevěné váhy určitě - pronásledovat okolo hranice Zapovězeného lesa. Přitom mával jakousi červenou lesklou věcí, která nejvíce ze všeho Scorpiusovi připomínala zkrvavený nožík.

Utekl. A dokonce to zvládl, aniž by si toho většina ostatních studentů všimla, takže se mu pro jednou posmíval zase jen Avery, kterého dokázal kdykoliv zchladit.

***

Toho dne se stalo ještě několik podivných věcí, jako dveře, které se samovolně otevíraly, když kolem nich procházel. Cizí sova pálená, která ho pronásledovala po bradavických pozemcích. Ale nakonec přežil bez fyzické úhony a větší psychické - ač se tomu sám velice podivoval. Už stačilo jen zvládnout večeři ve Velké síni, protože to napětí a nervozita si vyžádalo hodně energie, a pak se bude moci konečně v klidu zamknout ve svém pokoji, zatáhnout závěsy kolem postele a prospat zbytek tohohle prokletého dne.

K večeři si dal pořádnou porci pečených brambor, které mu dokázaly úžasně pozvednout náladu, takže odhodil trochu ze své obezřetnosti a sám, bez doprovodu, se vydal dolu do sklepení, směr zmijozelské kolej a bezpečí.

To, že pátek třináctého skončí až o půlnoci a tedy ani po večeři není v bezpečí, mu došlo až ve chvíli, kdy ho v jedné z tmavých chodeb popadly ruce - jen ruce bez těla - a vstrčily ho do prázdné učebny po levé straně.

"Co to -" chtěl začít křičet, ale jedna ruka mu zacpala ústa a druhá sebrala hůlku, kterou se snažil v panice vytáhnout z kapsy.

Najednou ho ruce pustily a on zůstal neozbrojen stát uprostřed místnosti zalité načervenalým světlem, které Scorpiusovi evokovalo krev a násilí.

"Pusťte mě," zašeptal a otáčel se, aby zahlédl ruce končící u loktů, které pluly místností a jedna z nich mávala cizí hůlkou, čímž zapalovala desítky svíček, svoji hůlku nikde neviděl. "Co po mě chcete? Já chápu, že se chcete mstít, ale já nic neprovedl a…"

"Merline, s tebou jet o vážně složitý!" ozval se najednou povědomý hlas, v něm slyšel ozvěnu vzteku i potlačovaného smíchu. Scorpius už vůbec nic nechápal.

"Cože? Já ne -"

"Celý den se snažím o trochu romantiky a ty mi to všechno musíš zkazit," povzdechl si ten hlas a Scorpius se podezíravě zamračil. Nedávalo to sice smysl, ale ten hlas, kterým mluvily… ty dvě ruce?... se mu zdál každou chvíli známější.

"Nejdřív jsem myslel, že si se mnou jen hraješ, to by ti bylo podobný…," pokračovaly ruce, zatímco dokončily rozsvěcování svíček a jejich hůlka kamsi zmizela. Jakoby do záhybů neviditelného pláště, ale to přeci nebylo…

"Pottere?!"

"Samozřejmě," zazubil se na něj Albus a konečně shodil plášť, který kdysi zdědil po otci. Scorpius o něm věděl, od svého otce, ale nikdy by ho nenapadlo, že…

"To ty ses mě snažil celý den vystrašit?"

"Ne," vyhrkl černovlasý mladík pobouřeně, "já se snažil o trochu romantiky. Furt si stěžuješ, že si tě vůbec necením, a když si dám takovou práci, tak vypadáš, jakoby tě honil duch."

"Ale -"

"Víš, jak dlouho mi trvalo přesvědčit toho kůroleza, aby si zahrál na amorka? A tys tomu chudáčkovi pak málem přivodil smrt. Kůrolezové nejsou nejlepší běžci!" prohlásil Albus a zamával mu před obličejem vztyčeným prstem.

"A jak tě, pro Salazara, napadlo, že si na romantickýho hrdinu začneš hrát zrovna dneska?" podivil se Scorpius.

"No, je pátek třináctého."

"To jistě je, takže -"

"A mě to přišlo jako dobrá symbolika," zašeptal Albus a sklopil svoje velké smaragdově zelené oči. V tu chvíli vypadal jako nakopnuté štěně a Scorpius se najednou zacítil provinile. Ne, měl právo se na něj zlobit, měl by mu vynadat ještě víc za to, jak ho vyděsil. Ale copak na něj mohl křičet, když se takhle tvářil, s hlavou sklopenou a špičkou boty kopal do země?

Scorpius si poraženecky povzdechl. Udělal krok k tomu zpropadenému Nebelvírovi, vzal jeho hlavu do dlaní a přitiskl svá ústa na jeho. Chvíli trvalo, než zmatený Albus začal reagovat, ale když se konečně uvolnil, byl to jeden z jejich nejlepších polibků. Koho by kdy napadlo, že Scorpius Malfoy se bude třást hrůzou z očekávaného neštěstí jen díky tomu, že se ho Potter pokouší svést?

No, pomyslel si Scorpius, vlastně se to dalo předpokládat. Potter nikdy nepatřil k těm nejdůvtipnějším. Měli to v rodině. Ale to ho pro Scorpiuse dělalo ještě přitažlivějším a roztomilejším, bylo jen těžké mu odolat, když dělal podobné hlouposti - i když to by mu Zmijozel samozřejmě nikdy nepřiznal.

"A co měla znamenat ten narůžovělej mozek na lektvarech?" zeptal se po několika minutách udýchaně Scorpius.

"To mělo být papírové srdíčko," pokrčil rameny červenající se Albus a pak se na něj křivě usmál.

Od té doby už Scorpius Malfoy nikdy netrpěl hrůzou z pátku třináctého.

-The End-

P.S. DOREA mi k dnešním narozeninám dala úžasný dárek, rozkošný a nejroztomilejší fluff s našimi oblíenci - NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ.
Kdyby vás zajímala předchozí povídka PÁTEK TŘINÁCTÉHO, tak šlo o překlad. A narozeniny tu slavim už po druhé, před dvěma lety jsem si tu plnila své NAROZENINOVÉ PŘÁNÍ.

P.S.2: GUENON? já ti čmajzla neviditelnýho pláštíka, co? :D já nechtěla, ono to tak vyšlo... snad ti to nebude vadit :-*
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Evans Charlotte Evans | E-mail | Web | 13. dubna 2012 v 15:39 | Reagovat

Protože jsem už u Guenon četla tu její Velikonoční jednohubku, věděla jsem (a těšila se), co asi tak přijde :-D Chudák paranoidní Scorpius a blbounek Albus :D Povídka byla moc povedená - u růžového mozku a kůroleza-amorka jsem se tlemila jako největší... :-D

P.S.: Mám takový dojem, že kdyby sis Narozeninovou povídku napsala teď, nebyla by to žádná romantika s Remusem, ale pravděpodobně by ses dostala do Malfoy manor a špehovala bys Harryho a Draca klíčovou dírkou :-D

2 nel-ly nel-ly | Web | 13. dubna 2012 v 15:48 | Reagovat

[1]: no jo, to víš, preference se mění a je fakt, že teď už bych pelášila za jiným (popřípadě jinejma, že ano :D), ale i toho Rema bych si nechala líbit :P nejsem vybíravá :D
no jo, brouček, sice je krásnej jako správnej Malfoy, ale jinak se přeci musej nějak lišit

3 Guenon Guenon | Web | 13. dubna 2012 v 16:33 | Reagovat

Ha! :D
(původně to byl celý komentář, ale vzpomněla jsem si, že ti musím ještě popřát - všechno nejlepší! :D Kolik už to je? Tedy, pokud se není nebezpečné ptát.) Každopádně ti zasílám virtuální poplácání po rameni, přežít je základ, a přání všeho dracoidního do dalšího roku :D
Jinak, já mám radost. Ne kvůli plášti, to mi je celkem jedno (však inspiraci takhle chytáme všichni, občas :D), ale kvůli pairingu. Najednou jich je tu celkem hodně, což je parádní. :D Já osobně je žeru, a tihle byli echt sladcí:D *hrdě si namlouvá, že s tou konvertací má taky něco málo dělat :D... byť jsi její Scorbusáky dávno opustila :D*
líbilo se mi to, prostě :D

4 Hope Hope | Web | 13. dubna 2012 v 16:36 | Reagovat

nesnáším tě! (i navzdory tomu, co jsemdneska dvakrát prohlásila) a víš proč? protože tos byla ty, kdo mi tvrdil, že to není slash! takže jsem sem celá natěšená vpadla jen, co jsem se vrátila z města a měla chuť to při poslední části zavřít a neokomentovat, abys věděla =oP mno, máš štěstí, že se tam jenom líbají a ty to moc nerozebíráš, protože pak bych za sebe neručila =oP
jinak povídka se mi líbila a ty to víš =o)

5 °Alex °Alex | Web | 13. dubna 2012 v 18:53 | Reagovat

(Od veci trochu, ja viem, ale lepšie ako vôbec :D.) Všetko najlepšie :D:D.

6 Avilan Avilan | Web | 13. dubna 2012 v 19:28 | Reagovat

Jejda, máš moc hezký styl psaní x) a originální nápady. A všechno nejlepší k narozeninám přeju ;)

7 Krasivija Krasivija | Web | 13. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

Tak to je sranda. Já čekala, že se při tý večeři málem zadusí, že potom spadne ze schodů a rozbije si hlavu, nebo že se ve spánku v noci uškrtí na závesu. Ale tohle? To není špatný konec. :D

8 Leana Kailien Leana Kailien | 13. dubna 2012 v 20:58 | Reagovat

Člověk čeká nějaký horor, ale Nel-ly nezklamala. Je to dobrý a rozhodně pěkný.

9 Kirsten Kirsten | 13. dubna 2012 v 21:02 | Reagovat

Veľmi podarené... celý deň si Scorpius myslí, že mu hrozí nejaká katastrofa a to sa ho len Potter snažil zviesť :) ale tak musíme uznať, že Potterovci mali vždy čudné nápady:) Super.
A k tvojím narodeninám.. všetko naj.. a nepriznávaj nikomu, koľko máš.. stále hovor, že máš len dvadsať a hotovo!!

10 nel-ly nel-ly | Web | 13. dubna 2012 v 21:36 | Reagovat

[3]: je to hodně, hodně nebezpečné, už to neni zdvořilé, se na to ptát :P
neopustila! já měla hodně práce a nefunguje mi notebook, což mi dost znemožňuje čtení povídek (ač to tady tak nevypadá, tak i psaní)... a samozřejmě, že na tom máš zas lví podíl :P tihle jsou moji vůbec první (nepočítám-li drabblátko na scorbus, bože to zní :D)
Díky
tak já a Drarry, jenže těžko bych vám namluvila, že Harrouš je romantik a Draco paranoik, že jo :D tak bylo nutno zneužít někoho jiného

[4]: on neměl být, jen preslash, ale nakonec se to tak nějak vyvrbilo... no řekni, kdo jinej by zdědil plášť nebo jak by to pak mohlo skončit :P stejně mě miluješ :D

[5]: no, mohlo by to být i k věci, ale jinak moc díky :-* že se taky ukážeš :P

[6]: děkuju :)

[7]: přece nemůžu z hororovýho dnu udělat vážně hororový, ještě mě někdo obviní, že za to můžu já, když jsem se tak blbě narodila :D díky

[8]: já? nikdy :)

[9]: prý jen dvacet, to úplně stačí! :D já byla moc ráda teenager, i když musím říct, že už nějakou dobu nejsem :(
Potter, když se snaží svádět... já bych řekla, že u každého toho jména je to trochu děsivá záležitost :) díky

11 Hesteth Azees Hesteth Azees | Web | 13. dubna 2012 v 21:44 | Reagovat

Awww... *-* :D Krásně promyšlený, nejlepší byl ten moz- teda srdíčko :D
A všechno nejlepší k narozeninám... A budu se modlit za tvé lymfocyty :D

12 nel-ly nel-ly | Web | 13. dubna 2012 v 22:06 | Reagovat

[11]: já úplně viděla, jak to vypadá, ale už mě nenapadlo nic strašidelnýho na přirovnání... až zpětně mi to přišlo divný :D ale co nadělám
jo a já budu proklínat :D vlastně ne, to už dělám, mrchy jedny slabý
díky :)

13 Surynka Surynka | Web | 13. dubna 2012 v 23:37 | Reagovat

Hooodně zajímavý :D O pátku třináctém bych taky mohla vyprávět, zrovna dnešek... tak nepovedený den sjem neměla a co se pak dozvím jako připomenutí od kamarádky? Že je pátek 13. No páni, fakt mi to zvedlo náladu! :-( POvídka opět krásná a zajímavá a řeknu ti jednu věc: na vztahy kluk-kluk sice nejsem úplně alergická, ale moc to nemusím (a to ani v reálu. Když potkám na ulici dvojici líbajících se chlapíků... cítím se divně, zatím co u holek mi to moc nevadí... ale snažím se přetvořit) ale od tebe mi to ani nevadí a připadá mi to v rámci možností i normální :-) Máš na mě dobrý vliv :D :-D :D

14 nel-ly nel-ly | Web | 13. dubna 2012 v 23:46 | Reagovat

[13]: JÁ bych mohla vyprávět, skončit na narozeniny na pohotovosti, rozsypat mámě květináč, nechat si ujet čtyři autorobusy, nechat se nachytat s nahym zadkem na sídlišti... a bylo toho víc :D
Jako jakmile mi někdo začne popisovat všechny explicitní části poměru a uvažovat, jak to mohlo být (a že většina autorek slashe je v tom dost zmatená a mimo - ale to ony i u het), tak děkuji nechci, ale takhle jemně... proč ne. Koneckonců, samostatné jejich charaktery jsou přeci jen zajímavější, ale ani na het nedám dopusit, ač se to nemusí zdát :D
díky :)

15 dorea dorea | Web | 14. dubna 2012 v 17:40 | Reagovat

á to bylo super :) budoucí generaci moc nemusím, ale Scorpius je správně praštěnej a jeho až přehnaná obsese strachu z jednoho "obyčejného" pátku třináctého byla skvělá :) díky kočko

16 dorea dorea | Web | 14. dubna 2012 v 17:41 | Reagovat

oh a samozřejmě nesmím zapomenout na Albuse, kterej se tak snažil a chudák nebyl pořádně doceněn :D nějak nevím, kdo z nich byl  roztomilejší :D

17 cassiopea-black cassiopea-black | 14. dubna 2012 v 20:39 | Reagovat

on byl vlastně pátek třínáctýho xD to šlo nějak mimo mě xD no nic... super a vtipná povídka xD myslela jsem si, že ten papír bude nepovedené srdce, ale ten kůrolez xD to by mě teda nenapadlo xD já bych taky utíkala, kdyby za mnou běžel, už jen proto, že to je kůrolez... fuj xD... jinak, všechno nejlepší :) a brzo se uzdrav :)

18 Guenon Guenon | Web | 14. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

[10]: u ženský je to neslušný od kolika... Třiceti? :D Takže jsi v bezpečí, neboj. :D
Jo a neopustila? Uvěřím až uvidím, zlato :)
A jo, no, Drarry by tam nešel. Mě by tam ještě výborně seděl Neville s Ronem, ale ty na ty alternativiní pairingy nejsi :D Což ale stejně přijde, zavěštila jsem si :D

19 nel-ly nel-ly | Web | 14. dubna 2012 v 21:55 | Reagovat

[15]: jak říkám, paranoidního Dráčka a romantickýho Harrouše byste mi neuznali, tak jsem to musela přeci nějak obejít :P
já byla ta nejroztomilejší, samozřejmě :D dík

[17]: no jo, tenhle rok už po druhý, brzy mi zas začnou docházet nápady :D
prej fuj, já si kůroleza představuju jako roztomilou sirku... už jen zapálit, ach, jsem krásně masochistická
díky :)

[18]:neslušný je to už od dospělosti, každá chce navždy zůstat (nebo spíš vypadat) jako čerstvá osmnáctka-devatenátcka
což o to, alternativy prosim, ale aby dávali smysl a žádnej slash s Ronem smysl prostě dávat nemůže, to mi promiň :D

20 Guenon Guenon | Web | 14. dubna 2012 v 22:30 | Reagovat

[19]: třeba takovej hate-sex Ron/Draco umí dávat výbornej smysl. :D ale asi jde o úhel pohledu... :)

21 nel-ly nel-ly | Web | 14. dubna 2012 v 22:32 | Reagovat

[20]: tak pojem hate-sex jsem nikdy neslyšela, představit si to umim... dokonce i s Ronem (bože, moje hlava), ale raději bych si to představit neuměla :P ne, ne a ne...

22 Nishi Nishi | Web | 19. dubna 2012 v 18:35 | Reagovat

ach ne... pozdě, ale přeci... Hodně štěstí k narozeninám :) a omlouvá se, že je to celkem dosti pozdě -.-
A k povídce, upřímně, ještě jsem žádnou povídku té "další generace" nečetla, takže je to taková premiéra a dosti příjemná. Když se to nepovedlo Dracovi a Harrymu, tak pročpak by to nešlo jejich dětem?
Udělala jsi z Scorpiuse moji další lásku a celkem se divím, protože si pamatuji, jak jsem se nad ním v epilogu smála :D
Ale strašně se mi tahle povídka líbí... a vážně jsem Albuse na konci nečekala :D (nj, asi jsem jednoduše stále ještě "nevzdělaná")

a snad už jsi zdravá... určitě :)

23 Helen Helen | Web | 19. dubna 2012 v 20:55 | Reagovat

Sice o dost pozdě, ale vše nejlepší k narozeninám, taky jsem je nedávno měla. :) Jsme berani ;)
K povídce, já si myslela, že to bude něco horového a pak Albus :D bylo to velmi roztomilé. Líbilo se mi. ;)

24 nel-ly nel-ly | Web | 19. dubna 2012 v 22:39 | Reagovat

[22]: já je stejně slavim spíš dneska (koupila jsem si úžasnej dárek!!! :D tak jsem povznesená)
No, jsem ráda, že můžu za tvé poprvé (myslím, že ne poprvé? :D), onij sou to takový Drarrouši nový generace, to je fakt no... nakonec by asi bylo zajímavější, zkusit Ala ve Zmijozelu, ale zase takhle jsou sladcí :)
Děkuju :)

[23]: Já beranům vždycky fandila :-D
no jo, já strašně toužila napsat horor, ale asi si budu muset počkat na jiné téma, tak jsem to zkusila jinak... moc díky :)

25 Helen Helen | Web | 20. dubna 2012 v 0:48 | Reagovat

[24]: Už se těším na ten horor :)

26 chillychilly chillychilly | Web | 21. července 2012 v 16:23 | Reagovat

To je slaďoučké :) oni jsou prostě muchláčci,obzvláště teda štírek :)
Ale podle mě byl stejně Albus Severus Potter (chňa :D )ve Zmiojzelu, prostě se tam nějaký Potter hodí, no :)
miloučké to bylo

27 KalamityJane KalamityJane | Web | 17. září 2013 v 13:25 | Reagovat

Hezké a něžné v tomhle podmračeném dni, děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA