Letní čas

25. března 2012 v 10:00 | Nel-ly |  Jednorázovky
Neuvěříte, co mě včera v noci napadlo, když jsem uvažovala, kdy se přesně změní čas. Nejdřív jsem chtěla drabble, ale znám se... já prostě umím roztahovat. Nakonec je z toho překvapivě dlouhá jednorázovka, ale myslím, že můžu být spokojená.
Je to slash (a nebude těžké uhodnout, co jsem si vybrala za pár) a já doufám, že se vám bude lbítit, a dáte mi to znát komentáři a hvězdičkami. Pochvaly vítány, kritika ještě víc. Zatím bez bety. (a i se mi tentokrát líbí obrázek - sestavený po různů z obrázků v počétači, takže nejsem schopná udat odkaz)


Jako vždy se Harry vydal na famfrpálové hřiště v předstihu před svými spoluhráči. Za ty roky se z toho už stala jakási rutina, kdy se během půl hodiny v klidu převlékl do dresu, vzal svůj Kulový blesk a užíval si poklidný let nad Bradavickými pozemky, ještě než zbytek jeho týmu vůbec odešel ze snídaně ve Velké síni.

Dnes tomu nebylo jinak a Harry už se nemohl dočkat, až znovu nasedne, vzlétne do výšin a alespoň na chvíli pod sebou na zemi zanechá všechny své starosti. Pro klid na duši a chladnou hlavu nebylo lepšího léku, než létání v několika set metrové výšce, kde mohl být Harry sám sebou. Bez pozorujících očí, které ho nikdy neopouštěly, nadávek, kterých si za svůj život na své jméno vyslechl už celé stovky a především plánů do budoucna, přestože se budoucnost zdála velice chatrná. Ne, ve vzduchu, když kolem sebe měl jen obrovské nadýchané mraky a sem tam potkal opozdilou sovu na návratu z nočního lovu nebo cesty s dopisem, neexistovaly pro Harryho Pottera žádné potíže.

Jeho spoluhráči si mohli remcat, jak chtěli, ale Harry nehodlal slevit a každou sobotu se snažil ukořistit famfrpálové hřiště pro svůj tým hned po snídani alespoň na jednu dvě hodiny, přestože oficiální jednotýdenní tréninky se konaly v úterý a ve čtvrtek odpoledne. Bylo přeci krásné začít ráno ve vzduchu na koštěti - ať už si ostatní mysleli, co chtěli.

Harry se spokojeným úsměvem vešel do pánských šaten a zamířil ke skřínkám u sprch, kde měl uložený svůj dres a ostatní výbavu kromě koštěte, které nepouštěl z očí jen, když bylo bezpečně uschováno v jeho ložnici.

Spokojeně si pohvízdával nadšen, že se i na horské skotské pláně konečně vracelo hřejivé slunce, že si ani nevšiml zvuku vycházejícího ze sprch. Až už bylo pozdě.

Harry se šokovaně zarazil na místě a zíral na výjev před sebou. Ne však proto, jak by se u něj dalo očekávat, aby mladíka, který si z vlasů zrovna vyklepával vodu, rozzuřeně nařkl, že tady v tuhle hodinu nemá co dělat, ale protože prostě nemohl odlepit oči od nahého těla před sebou.

Už dříve si všiml, a kdyby se ho na to náhodou někdy někdo zeptal (což naštěstí nikdo neměl důvod), tak by to okamžitě popřel, že dotyčný je velice pohledný. Útlé, ale pevné šlachovité tělo s úzkým pasem a širokými rameny, na první pohled jemné sametové vlasy, ostře řezané rysy tváře, mužná brada, rovný nos a především ty pichlavé inteligentní šedé oči, které ho tolikrát propalovaly při jejich mnohých potyčkách.

Ano, Draco Malfoy byl určitě ztělesněním čirého zla, pomstychtivosti, arogance a sebestředné pýchy, přesto však jeho tělo - především, když Harry očima přejížděl po kapkách vody, které brázdily Malfoyovo tělo - jakoby vypadlo z některé z antických legend.

Nebyla to však jen jeho pevná svalová konstrukce, která Harryho zaujala. Vůbec ne. Nejvíce si uvědomoval Malfoyovu křehkost, kterou na sobě mladík nikdy nedával znát, a přesto byla zjevná. Jeho kůže jako by byla z toho nejdrahocennějšího porcelánu, který se mohl jediným špatným pohybem rozpadnout na miliony kousků, a v očích za vztekem a ješitností se skrývalo něco velice smutného a bolestivého, až z toho srdce usedalo.

Po několika vteřinách, které Harrymu připadaly jako celé roky nebo i staletí, Malfoy zvedl hlavu a zahleděl se přímo na něj. V tu chvíli se mu zadrhl dech v hrdle a srdce se mu rozbušilo ještě rychleji, přestože už před chvílí měl blízko k infarktu, až hrozilo, že mu brzy vylétne z hrudi.

"Co tady chceš, Pottere?"

"Já -" vypravil ze sebe a na víc se nezmohl.

"Přestaň na mě zírat a odpověz mi!"

"Já ne… já…" nedokázal ze sebe vypravit kloudnou větu stejně, jako nemohl uhnout pohledem. Dracovi však, přestože mluvil dobře známým arogantním tónem, kdy protahoval každou samohlásku, aby bylo znát, že pochází ze starobylé aristokratické rodiny, jako by vůbec nevadilo, že na něj Harry stále zaraženě zírá a nepokusil se zahalit ručníkem, kterým si před chvílí pečlivě sušil vlasy. Právě naopak. Po chvíli osušku odhodil do koutu a udělal několik kroků směr k Harrymu.

Tentokrát se mu srdce nerozbušilo ještě rychleji, jak by očekával, kdyby dokázal rozběhnout svou zamrzlou mysl. V jednu chvíli se náhle zastavilo a na čele mu vyrašil pot, přestože z místnosti se už vypařila veškerá pára a zůstal jen trochu navlhlý chladivý vzduch, což se projevilo nejvíce na Malfoyově nahém těle a husí kůži, která jako mávnutím proutku, pokryla jeho ramena, ruce, hrudník i břicho a zježila těch několik málo světlých chloupků.

"Tak odpovíš mi?"

Už stál jen tři nebo čtyři kroky od něj a vypadal, že mu tahle situace nejen vůbec nevadí, ale dokonce je mu jeho nahota příjemná a on ji rád dává na odiv.

S takovým tělem, má proč, pomyslel si Harry a okamžitě zrudnul, když si uvědomil, že by nejraději ze všeho překonal tu vzdálenost mezi nimi a dotkl se té dokonalé bledé kůže bez jediné chybičky.

Harry znovu otevřel ústa, ale nevyšla z nich ani hláska a on poraženecky sklopil oči, což před Malfoyem ještě nikdy neudělal. A díky tomu, jak se jeho pohled přesunul z mladíkovy úzké tváře, naskytl se mu ještě lepší výhled na zbytek Dracova těla.

"Nikdy by mě nenapadlo, že jsi… Zrovna ty!" zachechtal se Malfoy až se mu pevné břicho trochu zatřáslo.

"Co jsem?" zeptal se obezřetně Harry, kterému se Zmijozelovo veselí ani za mák nezamlouvalo.

"Ty nevíš? Ale no tak, jistě musíš alespoň něco tušit… je to ironie. Harry Potter, prototyp dokonalého hrdiny, sportovce, modla celého kouzelnického světa a vůbec ideál všech klasických předpokladů je gay! Tím se všechno mění a vůbec mě překvapuje, že se svět ještě nezhroutil sám do sebe."

Teď už se Malfoy doopravdy řehtal s jednou rukou přitisknutou na bok, jak hlasitě dýchal a namáhavě lapal po dechu, zatímco druhou si z očí stíral slzy smíchu.

Harry vůbec nechápal, co se to tady děje. V životě by ho nenapadlo, že někdy uvidí Draca Malfoye se třeba jen doopravdy usmát, natož aby se řehtal jako pominutý - vždyť ani nevěřil, že je blonďák něčeho takového schopný! A to co právě řekl… Gay? Harry cítil, že by se měl cítit uražený, když mu Malfoy něco takového řekl, ale z nějakého důvodu si tak nepřipadal, dokonce se na něj ani nezlobil. Pocit, který se mu rozléval tělem, měl ze všeho nejblíže úlevě, kterou Harry ve svém přepjatém životě nepocítil už hodně-hodně dlouho.

Možná na tom opravdu něco bylo. Sám přeci před chvílí nedokázal odrhnout oči od, bez pochyb úžasného, ale nahého mužského těla, které pro něj nemělo být něčím významným - právě naopak uvážíme-li, komu to tělo patřilo. A vysvětlovalo by to, i proč dosud zůstával takřka nepolíbený a jako jedinému chlapci snad na celém světě v jeho věku, mu to ale vůbec nevadilo.

"Nemusíš se za to stydět, Pottere," prohlásil Malfoy už mnohem klidnějším tónem. "Nakonec nejde přeci o nic ostudného. Vlastně to může být dost k příjemný, když víš jak na to a odhodí se ta hloupá pravidla dnešní upjaté společnosti."

"Ty jsi taky -?" vymáčkl ze sebe Harry a nemohl pochopit, že se o něčem podobným baví právě s ním. Že vůbec s někým!

"Nevadí mi ani jedna z dvou možností, které máme. Od jak živa se řídím pravidlem, že vyzkoušet se má všechno - tedy až na určité výjimky, protože domácí zvířata ani jiná havěť mě nikdy mco nebrala. Na druhou stranu… nevěřil bys, co všechno dokáže taková lesní víla nebo co umí upír s těmi svými tesáky, i když na to opatrně…," pokračoval dál Malfoy a Harry neudržel svá ústa zavřená. Připadal si jako naprostý trouba, byl rudý od hlavy až k patě, zatímco poslouchal věci vycházející z Dracových úst, které by měl za normálních okolností odsoudit a jeho zavrhnout, a přitom stále zíral na jeho tělo.

Zatímco Harry, ztracen ve svých myšlenkách, uvažoval, co se to tu, pro Merlina, vlastně děje, Draco se k němu stačil přiblížit tak, že si museli hledat do očí, jinak by to bylo doopravdy krajně nevhodné. Pak se Malfoy nadechl a začal šeptem mluvit. Z úst mu vycházela slova, při kterých Harry zapomínal dýchat.

"Sice dokážeš být neuvěřitelně rozčilující, Pottere, ale i to má svoje kouzlo, dokonce i podivný vrabčí hnízdo na tvé hlavě, pomlácené kulaté brýle a přitroublý výraz… všechno to v sobě něco má," říkal právě Draco a se zvláštním výrazem zkoumal Harryho tvář. "Krom toho jsem ještě nikdy neměl hrdinu. Mohla by to být zajímavá změna."

S tím se Malfoy naklonil a přitiskl svá ústa na jeho. Svět se zastavil, Harry přestal dýchat a jeho smaragdově zelné oči se proměnily v dva velké lesklé tácy, když vyděšeně přejížděly pohledem po Dracově obličeji. Polibek byl velice něžný, nic podobného by Harry - kdyby ovšem vůbec něco z dnešního rána čekal - od Malfoye nepředpokládal. Ale byl to jemný dotyk, jejich rty se skoro nedotýkaly, a přesto cítil žár vycházející ze Zmijozelova těla, že mu to vůbec nebylo nepříjemné a po chvíli se dokázal uvolnit, přivřít oči a přitisknout svůj obličej blíž k blonďákovu.

Jakmile Draco ucítil, že Harry spolupracuje, rozevřel mu rty a pomalu do nich začal vnikat. Jeho horký vlhký jazyk začal pomalu a postupně stále náruživěji prozkoumávat hlubiny Harryho úst a on nevědomky odpovídal. Nevěděl, co dělá, nikdy nic podobného nezkoušel, a přesto přesně dokázal určit, co po něm blonďák chce, a když se plně vrhl do bitvy dvou jazyků, stal se z toho rovnocenný boj. Ano, jako všechno, na čem se oba dva podíleli, i jejich polibek musel být střetem dvou vůlí, které spolu zápasily o moc nad tím druhým. A že to byl střet, na který Harry nikdy nezapomene, tím si byl stoprocentně jistý.

Po několika vteřinách se od sebe odtrhli. Harry měl zarudlé tváře a dýchal, jakoby právě slezl z koštěte po velice namáhavém famfpálovém zápasu, ale s jistým zadostiučiněním si povšiml, že ani Draco nevypadá tak nedotknutelně jako předtím. I jeho tváře teď zdobila jemná červeň, rty měl napuchlé a rudé a nahý hrudník se mu nepravidelně zvedal, jak se snažil popadnout dech.

"No, Pottere," vypravil ze sebe po chvíli, "to na začátečníka vůbec nebylo až tak zlé. Vůbec ne."

Jakoby tomu nemohl sám uvěřit, což Harryho dopálilo. Malfoy patřil k přeborníkům, kteří během vteřiny dokázali překonat Harryho chatrné ovládání a přivést ho k nepříčetnosti.

Naklonil se a přivlastnil si jeho rty. Tenhle polibek nebyl něžný, ani ve svém úplném počátku, byl to prudký, žádostivý útok plný žhavé vášně i vzteku. Harry cítil, jak se Draco zachvěl, když se poprvé dotkl jeho obnaženého ramena a zad u levého boku, aby si ho mohl přitáhnout blíž k sobě, pak blonďák tiše, sotva slyšitelně, zasténal a prohnul se, aby se dostal blíž k jeho tělu a zajel mu dlouhými prsty štíhlých rukou do rozcuchaných vlasů.

Tentokrát, když se od sebe konečně odlepily, měli oba dva zarudlé tváře, viditelně napuchlé rty a svorně popadali dech - bez valného úspěchu. Harry měl k tomu ještě rozčepýřené vlasy víc, než tomu bylo normálně a brýle měl na křivo.

"Vždycky jsem věděl, že jsi něco extra," zašklebil se na něj Draco. "Extra otravnej, extra zabedněnej a určitě i extra žhavej."

Harry překvapeně zamrkal, když si uvědomil, že mu Malfoy svým zvláštním, arogantním způsobem složil poklonu.

"Ale teď, když mě omluvíš, za chvíli mi začíná trénink a jistě bys nechtěl, aby nás tady takhle našlo celé moje mužstvo," prohlásil Draco a vydal se k hromádce oblečení ležící nepovšimnuté kousek stranou na lavičce. Harry si nemohl nevšimnout, že i přes chlad rozlévající se v místnosti, má Malfoy mezi stehny doopravdy co ukazovat. Zachvěl se, když ho zasáhlo nenadálé teplo vycházející z jeho podbřišku, ale pak se ovládl, když si uvědomil, že se ho Zmijozel pokouší vyhodit ze šatny.

"Myslím, že bys měl jít ty," prohlásil Harry s hraným klidem.

"Vážně?" protáhl líně Draco, zatímco si otočený zády k němu natahoval kalhoty. "Já si to ale nemyslím. Jdi pryč, Pottere. Někdy si to určitě můžeme zopakovat, ale dneska na tebe nemám čas."

"Můžeme," konstatoval Harry a moc dobře si uvědomil, že si svým způsobem s Dracem právě sjednává první rande, "ale teď už bys měl jít, za chvíli začíná nebelvírský trénink a já nechci, aby se mi tu poflakovala smečka slídilů."

"Slídilů? Copak si myslíš, že jste tak dobří, aby nám to stálo za ztrátu cenného času?"

"Porazili jsme vás minulý rok i předminulý a zvládneme to i tentokrát."

"Uvidíme," pokrčil nevzrušeně blonďák rameny, uhladil si zelenostříbrný plášť a popošel zpět k Harrymu. "Překvapivě nelituju ztraceného času, Pottere, ale teď už bys měl vážně jít. Myslím to vážně, nebo se ti stane něco… nemilého."

"Vyhrožuješ mi, Malfoyi?" naježil se Harry.

"Samozřejmě, že ne," zazubil se na něj povýšeně Draco a v očích mu blýsklo. Pak však chňapl po Harryho tváři a přitáhl si jeho hlavu blíž k sobě, aby ho mohl krátce surově políbit. "A teď vypadni, Pottere."

"Nikam nejdu," oponoval Harry a jednou rukou šmátral po Malfoyově hábitu, "za chvíli mi začíná trénink."

"Počkej," zarazil se Draco a zahleděl se na něj, "to my máme na dnešek rezervované hřiště, přišel jsem dřív, abych se mohl rozlétat."

"To já taky," pokýval Harry a zatvářil se zmateně, "ale před naším tréninkem."

"To bude nějaký omyl," zakroutil Draco hlavou, "začínáme v devět, takže…"

"No, ano, ale my začínáme v osm!"

Malfoy se na něj upřeně zahleděl a pak vyštěknul smíchy. "Měl by sis nařídit hodinky, Pottere. Dnes v noci se měnil čas a ty jsi přišel o hodinu pozdě…"

V tu chvíli to Harrymu došlo. Draco má pravdu. V noci se měnil čas a Harryho staré ručičkové hodinky, které kdysi zdědil po svém bratranci, si samozřejmě neuměly samy přeřídit čas, jak to dělaly ty kouzelnické.

"Já… máš asi pravdu."

"Asi?" zeptal se posměšně Draco. "Spíš určitě, ale je to jenom dobře, že jsme se tu takhle potkali. Můžeme za to poděkovat letnímu času."

Harry jen kývl a vyrazil ke dveřím, najednou si tu přišel strašně nesvůj a zmatený. Ještě naposledy se otočil, aby se rozloučil, když na něj Malfoy zavolal: "Dneska v šest tady, Pottere, a nařiď si hodinky!"

Harry se pro sebe spokojeně usmál. Dnes se cítil uvolněnější než po jakémkoliv letu na koštěti.

The End


P.S. Doufám, že vy jste si nezapomněli změnit čas a pokud ano, tak jste neměli žádné problémy. Naštěstí je neděle.

 

35 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kirsten Kirsten | 25. března 2012 v 11:26 | Reagovat

Tak toto bolo úžasné... najskôr to Harryho rozjímanie na začiatku.. potom prekvapko v šatni... a čo sa z toho nakoniec vyvinulo... suprové.. nemám slov.. a ten Harryho výraz na konci, keď si uvedomil, že si neprestavil hodinky.. to si viem úplne predstaviť.. no ale aspoň sa mu to vyplatilo heh :)

2 Illienel Illienel | E-mail | Web | 25. března 2012 v 11:48 | Reagovat

To bylo skvělé! Opravdu nevím, co víc k tomu říct :) Snad jen, že to bylo jedno z nejhezčích "rychlých" sblížení mezi těma dvěma, co jsem četla :)Navíc velice aktuální :D

3 Polgara Polgara | Web | 25. března 2012 v 12:57 | Reagovat

Když jsem začínala číst a viděla nadpis, tak jsem si říkala, ha hurá...z toho Nel slash neudělá. Opět se dokazuje, jak jsem naivní a jak tě pořád podceňuji :-D. Nicméně, máš moji poklonu, nebylo to tak perverzní, jak se na začátku zdálo. ;-)

4 Guenon Guenon | Web | 25. března 2012 v 13:17 | Reagovat

Je to strašně zvláštní, že se ti mnohem víc povedla charakterizace Pottera. Dráček byl taky fajn, ale na můj vkus tam bylo těch lichotek moc. Do pwp ho OoC uznávám, tady to bylo zbytečnější. A nebo jsi to mohla nechat zajít dál, drahoušku. Aby se dva třináctiletí (pochopila jsem to z počtu pořážek spávně, že jim bylo třináct? :D odvážný věk, mimochodem. A vůbec mi to nezkazilo to, že se mi to moooc líbilo :D) po líbačce v opuštěné šatně, při který je jeden už sakra nahej, oblíkli a řekli báj báj. Já bych skandovala, že to mohlo být plnokrevné péwépéčko :D
Drarrátko mi jinak udělalo obrovskou radost, za hodinu vyrážím na nechutně dlouhej vejlet na kole (už zase! včera jsem byla taky. To mě zabije, fakt... :D), tak na chlapce v šatně budu pedofilsky myslet :D (ale fakt je to se mnou asi zlé, když mě ten věk vůbec neobtěžuje :D)
Ten nápad s letním časem je výbornej, mimochodem. Dokonce ti i vychází, že jedině ve Vězni z Azkabanu se Nebelvír-Zmijozel zápas hrál až jako poslední, ostatní roky jako první. Takže se kluci fakt mohli hádat, kdo vyhraje, v jiných ročnících by to věděli :D
Jo, ještě sis mohla pročíst dialogy, působily maličko kostrbatě. To bude nedostatkem bety, asi. Nedialogové části působily mnohem přirozeněji.
Jsem moc ráda, že tě zase políbila múza :) A tohle mi udělalo obrovskou radost. Moc se mi to líbilo.
Jen jsi na začátku psala, že víc oceníš kritiku, tak jsem se snažila :D  (já to nechápu, já mnohem radši pochvaly. Jasně, kritiku člověk ocení, ale... Chvála je chvála, ne?:D)
A fakt se ti to povedlo, koukej pokračovat tímto směrem :D :D
PS: Famfrpálové šatny jsou děsně sexy místo. :)

5 Guenon Guenon | Web | 25. března 2012 v 13:17 | Reagovat

fuj, to se Guenon zase rozkecala :D To je tím, že fáákt nechci na kolo! :D

6 chillychilly chillychilly | Web | 25. března 2012 v 13:59 | Reagovat

No, Draco je prostě sekáč, ale pořád nechápu, co ho přitahuje na Pottym. Asi bude pravda, že se protiklady přitahují :)
Byla to skvělá povídka a vůbec nechápu, jak tě mohla napadnout při přeřizování času, já jsme na to spíš nadávala, protože budu muset vstávat o hodinu dřív :( a pořád na to nejsem zvyklá
Ale harrymu se docela vyplatilo nemít přenastavený hodinky :D ještě že tak
Ale Dráček se nezdá, je docela zkušený i když bych nechtěla vědět, co dokáží upíři se svými zuby vážně ne :D

7 nel-ly nel-ly | Web | 25. března 2012 v 16:55 | Reagovat

[1]: kdyby tak měli i ostatní s časem takové štěstí, že ano? :D děkuju :)

[2]: a mělo to být drabble! a že sem pak už vážně pospíchala, abych to zas nepřehnala... :)

[3]: vždyť jsem na začátku psala, že jde o slash O_O
myslím, že už ti vůbec tak nevadí a podvědomě se na něj těšíš, to je Drarry no,je to mocná síla :P

[4]: no jemu bych to naprosto neuvěřila, to máš pravdu (taky si všimneš, že v charakteristice se vždycky spíš směřuju jeho směrem, tak jsem to zkusila naopak)
hm, asi nepochopila :D Dráček v prváku nehrál, ve druháku Nebelvr prohrál a poprvé vyhráli až ve třetím, krom toho měl Harry Kulový blesk, ale ono ani tak o věk nešlo ;-) i když od tebe by to znělo promyšleně :-x
no jó, já a dialogy, já to hlavně chtěla mít z krku (a do pwp se mi ani nechtělo), jinak bych to v ty čtyři ráno už nedopsala a tady by to prostě nebylo... ještě to stejně musim opravit :D
a díky ;-) alespoň se vždycky něco dozvim, to se moc cení (ale dej si pozor, nebo to od tebe budu vyžadovat pravidelně :D)

[6]: svalovec, sportovec, dá se s ním manipulovat a chápej, že "zloduchy" hrdinové prostě fascinují ;-)
já v ty dvě-tři ráno tak uvažovala, kdy mám asi začít měnit hodiny a jak, až mě trklo tohle :D
já strašně uvažovala, jaký ještě zneužít bytosti (dokonce jsme na FB i rozvíjeli schopnosti faunů), ale bohužel, aby do toho šel dobrovolně, toho moc nebude

8 Ivet Ivet | 25. března 2012 v 17:13 | Reagovat

Výborný nápad se změnou času na letní. Naštěstí to pro Harryho vyšlo skvěle, no ne? :-)
Parádní dílko. :-)

9 nel-ly nel-ly | Web | 25. března 2012 v 17:16 | Reagovat

[8]: kdybychom i my osatní měli někdy takové štěstí, že? já spíš zírám, kolik je zas hodin :D děkuju :)

10 Saskya Saskya | 26. března 2012 v 14:09 | Reagovat

veľmi pekné :)
to s tým časom nemalo chybu ;) fajné

11 nel-ly nel-ly | Web | 26. března 2012 v 15:18 | Reagovat

[10]: taková triviálnost a já to stejně zneužiju pro Drarry, co?
děkuju :)

12 bacil bacil | 26. března 2012 v 15:31 | Reagovat

Krásná jednohubka. Doslova jsem si na ní pochutnala. Hmmm nebud k ní malé pokračování jako dezert? :-D

13 nel-ly nel-ly | Web | 26. března 2012 v 15:46 | Reagovat

[12]: já moc tyhle dezerty neuznávám, ale věřím, že ono se zas něco takhle stupidňoučkýho objeví... po delší době mívám absťáky a Drarry se dá krásně zneužít skoro při každý příležitosti :D

14 Emily Emily | Web | 27. března 2012 v 17:50 | Reagovat

tak můžu ti říct, že lepší povídku na přeřízení času jsem nečetla, je to vtipné, super, ani ne tak mimo charakter, prostě goooooood! :-D

15 nel-ly nel-ly | Web | 27. března 2012 v 18:25 | Reagovat

[14]: už si četla povídku o přeřizování na letní nebo zimní čas,jo? to by mě nenapadlo, takový téma netéma :D
Draco jako zkušený donchuan, nezkušený Potter, ať žije bezcharakterní slash a možná i trochu fluff, to já ráda :)

16 Lady McFly Lady McFly | Web | 27. března 2012 v 18:27 | Reagovat

Nejsem nijak velká fanynka HP ani různých fanmadů (či jak tvé dílko nazvat, abych neurazila), ale tohle mě vážně pobavilo! :D Originální, jednoduché ... prostě pěkné počtení, díky kterému má člověk hned hezčí den :).

17 Emily Emily | Web | 27. března 2012 v 19:11 | Reagovat

[15]: hele jednou jsem četla něco podobného, ale ne slash a vůbec to bylo takové unylé, něco se spletením času (ne cestování časem, pouhý omyl) ale tohle prostě bylo takové lehké a pěkné, ačkoli já a slash ee

18 nel-ly nel-ly | Web | 27. března 2012 v 23:26 | Reagovat

[17]: ale tak víš co, Drarry, to je prostě... ách, už tolik lidí říkalo, že slash nemá rádo, ale Drarry je dostalo (poptej se Chillychilly,jak si stěžovala, že nemá ráda slash :D)
ale samozřejmě chápu, já toho taky dost nemusím

[16]: však je to fanfiction - prostě pro fanoušky, podobně jako fanarty nebo cosplaye, chápu, že to každý nemusí, někdo nechápe atd. ale i tak jsem ráda, že se ti to líbilo ;-) děkuju

19 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 28. března 2012 v 11:06 | Reagovat

Hmmm :D je to vážne nádherné :D Veľmi pekne napísané. Úžasný nápad s tým letným časom. :-) Veľmi sa mi to páčilo :D Síce na slash moc nie som ale toto bolo také ľahké :D takže palec nahoru, klobouk dolů :D

20 Chloe Chloe | Web | 28. března 2012 v 16:00 | Reagovat

Ten nápad je vážně dechberoucí :-) Nápaditý a hlavně inteligentní slash si vždycky ráda přečtu :-) Povedlo se ti to :-)

21 M. M. | 28. března 2012 v 18:01 | Reagovat

Tak tohle já můžu :D povedené :)

22 nel-ly nel-ly | Web | 28. března 2012 v 21:57 | Reagovat

[19]: ale takový malý rozkošný Drarrátko, však to ani není slash ;-) děkuju :)

[20]: no inteligentní :D abys mě moc nechválila, ale díky

[21]: děkuju :)

23 cassiopea-black cassiopea-black | 1. dubna 2012 v 10:35 | Reagovat

co všechno může způsobit jedna hodina, že? xD pro ně to naštěstí bylo příjemný xD já jsem si teda taky zapomněla přeřídit čas na mobilu, a to jsem si to přes den milionkrát připomínala... ale naštěstí se nic moc nestalo ... pěkná povídka, moc hezky si popsala Dracovo tělo xD

24 Helen Helen | Web | 2. dubna 2012 v 21:51 | Reagovat

Myslím, že mohu s radostí říci, že je to jedna z nejpovedenějších jednorázovek, co jsem od tebe četla. Naprosto perfektní, dle mého vkusu, jsem nadšená! :))
Teď mě tak napadá, musím si přečíst ty, co jsem ještě nečetla ;))

25 nel-ly nel-ly | Web | 3. dubna 2012 v 20:49 | Reagovat

[23]: bohužel no, já buď zaspim, přijdu pozdě (nebo raději už vůbec nevstanu) a podobně... kdyby se tohle dělo v reálném životě, tak si na přeřizování určitě nikdo nestěžuje

[24]: moc děkuju :D bych nečekala, já chvílema nevěděla, kam směřuju, a pak už to chtěla ukončit, jen na takovou jednohubku... jsem ráda, že se ti líbila :) díky

26 Elena Elena | Web | 3. května 2013 v 13:33 | Reagovat

A prý se letu na koštěti nic nevyrovná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA