Beznaděj (5)

4. ledna 2012 v 19:17 | Nel-ly |  Beznaděj
Uvědomila jsem si, že jsem měla trochu šetřit kapitolama, protože už jsme v polovině a já nemám nic přichystaného na potom, ale co nadělém... Doopravdy, kapitoly sice nemám ve wordu očíslované ani spočítané, ael teoreticky to odpovídá a ty odseky mi stále vycházejí na stejně krátké kapitolky - to jste rádi, co? že to se držím dané délky :D
Další kapitla, další trápení, mnoho Dracouška a omezení pro dospělé čtenáře (nebo ty, co se na to cítí, já vám bránit nebudu)


Nezajímalo ho, co je za den, jaký je měsíc nebo rok, ale díky Potterovým občasným poznámkám postupně znovu získával přehled, a tak tušil, že pomalu nastal konec prosince a blíží se příchod Nového roku, který přinese…

Co přinese? Nic nového. Možná smrt. Snad smrt.

V den, kdy ho sem zavřeli, potom, co se bezvýsledně pokusil společně s matkou utéct ze země směrem k příbuzným z Francie a pak dál, nejlépe za oceán, kde by je už nenašli, se zařekl, že snese všechno, co ho ve vězení čeká. Jenže tehdy předpokládal, že ho rovnou zabijí, možná budou nějakou dobu mučit, ale jejich chování předčilo všechna jeho očekávání a domněnky. Bylo to horší, než co si kdy dokázal představit - vlastně to, co se dělo, si tehdy představit ani nedokázal.

Potom, co se stalo jeho matce. Co s ní ty stvůry dělaly, byl nakonec rád, že zemřela. Unikla dalšímu mučení a ponižování, už se nikdy nemusí trpět a hlavně nikdy nebude svědkem toho, co dělaly s ním. Ano, doopravdy byl vděčný, že jeho matka zemřela, i když bolestivou, ale rychlou smrtí, a nemusela sledovat slet dalších událostí, které následovaly…

Když ho vedli do kulatého salónku, který jeho rodině dříve sloužíval, pro pozdní snídaně, už dávno se přestal vzpouzet. Ale slzy kanoucí mu v proudech po tvářích zastavit nedokázal. Najednou si přišel sám, tolik sám, když vyhasl život jediného člověka, který ho na celém světě doopravdy miloval. Byl netečný k tomu, co s ním plánovali… netečný až do chvíle, kdy mu došlo, co po něm vlastně chtějí.

"Tak pojď, chlapečku," zachraptěl vysoký muž s býčí šíjí.

"Všechno bude dobrý, maličký," šeptal mu druhý a krutě se zasmál, když ho praštil do tváře tak tvrdě, až Draco odletěl několik metrů stranou a sesunul se na podlahu. Bez emocí pak sledoval, jak na drahý koberec dovezený z Turecka speciálně podle matčiných přání kape krev z jeho úst. Nesnášela nepořádek, vytanulo mu v mysli a okamžitě zvedl ruku, aby si otřel ústa, když v tom ho někdo popadl za vlasy a zvedal na nohy. Toho dne byl matčin milovaný koberec na vždy zničen, ušpiněn mnohem více jeho krve a nejen té.

"Ne, do tváře, ty idiote!" zařval první. "Ještě ho zohavíš a to by byla náramná škoda."

"Jo, to máš pravdu," uznal ten, co ho předtím praštil silou, kterou by přičítal snad trolovi. Možná má v sobě trochu trolí krve, napadlo Draca, když na něj bezvýrazně hleděl. Druhý byl o něco menší, ale měl dlouhé svalnaté ruce, které mu dosahovaly až skoro ke kolenům a dlaň měl velikou, jako Dracova hlava. Určitě trolí krev a ne málo. "Je moc pěknej."

Pěkný? O čem to, u Salazara, mluví?

"Skoro jako panenka," přidal se vyšší a oba se rozesmáli, "koukni na ty vlasy, určitě sou jemnější než kdejaký hedvábí."

"Jo a to oblečení, jak pro prince," přisadil si trolí muž a na jeho kulaté tváři se objevil široký zlý úsměv a v ústech se mu zalesklo několik zlatých zubů.

"No, to už dlouho mít nebude, že ne?"

Co tím myslí? Draco byl zmatený a vyděšený. V celém svém životě se tolik nebál, jako právě v tuhle chvíli. V hlavě mu pomalu naskakovaly odpovědi na jeho otázky, ale on je nevnímal, odmítal je vnímat, protože něco takového bylo nemyslitelné, zvrácené a…

"Co tam tak stojíš, princátko? Svlíkat!"

… a přesto pravdivé.

"Nebo chceš, abychom ti pomohli?"

Představoval si cokoliv. Už se viděl, jak se kroutí u jejich nohou a oni na něj sesílají jednu kletbu cruciatus za druhou, možná, že by ho mohli i po mudlovsku zmlátit a pořezat těmi noži, které se jim leskly u pasů. Ale tohle?!

"N - ne."

"Co si říkal, chlapečku? Není tě slyšet."

"Chceš nám snad odporovat, protože pak…," zamířil vysoký výhružně rukou právě k té kudle, na kterou Draco předtím zděšeně zíral.

Rychle zakroutil hlavou, až se mu vlhké, špinavé vlasy rozlétly kolem hlavy a jeho třesoucí prsty se začaly potýkat s knoflíky jeho košile.

Přežít. Přežít, ať to stojí, co to stojí! Křičela jeho mysl, zatímco on se snažil ovládnout se, protože mu hrozilo, že se pod ním brzy podlomí kolena, nebo že se znovu rozpláče.

Znal, nebo alespoň tušil, praktiky, které s ním chtěli ti dva provádět. Přeci jen, už toho v Bradavicích vyzkoušel hodně a díky tomu zjistil, že líbání a hlazení jeho spolužáků je mu mnohem milejší, než měkká ňadra a oblé boky dívek. Přesto… na tomhle, co po něm chtěli ti dva, nebylo nic hezkého a příjemného, jak si to dosud představoval. Možná, možná jednou, by to zkusil dobrovolně s někým, komu by opravdu věřil, ale tohle… tohle bylo…

Nakonec jeho ovládání povolilo. Vše, v co se zařekl, že neudělá, udělal. Křičel, plakal, prosil a oni se smáli. Bolelo to, tak strašně to bolelo, a když ho pak hodili do sklepa vlastního sídla, nedokázal víc, než se jen plazit po břiše pomocí loktů a doufat, že krvácení jednou ustane.

Postupem času se z toho stala rutina. Nepříjemná, bolestivá a ponižující rutina, ale bylo to lepší než smrt - nebo ne? Neobviňoval se za to, co dělal. S těma dvěma nebo i s někým jiným. Postupně se sesunul na kolena, když mu někdo řekl, otevřel ústa, vystrčil zadek a prohnul záda. Dělal všechno, co se mu řeklo a bez odmlouvání a díky tomu si odnášel mnohem méně krvavých ran a podlitin. Nestyděl se za to, co dělal, protože musel. Donutili ho k tomu a on chtěl přežít. Za každou cenu žít. Bylo to v přádku.

Přesto se však nedokázal ubránit nočním můrám, ve kterých znovu a znovu prožíval všechno, co mu dělali ve dne i v noci. A v noci, když se pokoušel stočit do klubíčka a zachumlat do staré deky, čas od času povolila hráz jeho sebeovládání, kdy vzlyky ovládly jeho zmučené tělo a on nechal slzy volně stékat po tvářích.

Nebyl tu nikdo, kdo by se o něj postaral. Matka zemřela. A všechna ty slova o jeho kráse vycházela jen z úst těch nejodpornějších lidí, které nenáviděl - doopravdy je nenáviděl, ale co mohl dělat? A tak, když znovu prožíval svůj první den ve vězení, matčinu smrt, mučení, své první… Probudil ho něžný hlas plný obav a mozolovaté dlaně ho jemně hladily a snažily se ho uchlácholit.

"Všechno bude dobrý, jsem tady, jsem tady," opakoval ten dobře známý hlas a on mu, na kratičkou chvíli, doopravdy věřil.

Harry.

4. Kapitola ~ 6. Kapitola
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 emmm2010 emmm2010 | 4. ledna 2012 v 20:41 | Reagovat

ááá jak já tohle jejich trápení miluju...chudáčky malí :D ne prostě už se nemůžu dočkat další kapči :) sice bych se měla učit ale prostě to nejde.totálně sem tomuhle blogu podlehla :) je úžasnej:) akorát by bylo fajn kdybys dokončila i jiné povídky...ukolébavka a dáno osudem jsou kromě téhle moje nejoblíbenější :) pááá :-D

2 Guenon Guenon | Web | 4. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

ááá! Dracouškův pohled... a tak perfektní! Já ho miluju, vážně. Mé silné, odvážné a milované princátko. No... Popojedem.
Tohle už byla o dost tvrdší kapitola, líbilo se mi, jak ses vrátila v čase aniž bys musela dělat nějaké kurzívy nebo to psát a vážně to dávalo smysl. Ty strážný jsou svině, tohle mi dělat s miláčkem! (po tom, co jsem se dneska pročítala něčím, co se jmenovalo HP kinkfest - no co, doma je nuda - jsem napůl čekala, že si to na jednou začne děsně užívat, ale tohle bylo mnohem realističtější.)
Vážně skvěle syrové, a přesto popsané s odstupem a bez zbytečného kňourání a sáhodlouhých popisů věčné samoty. Skvělé.
Jen jsem na začátku nepochopila, proč tam máš, že Draco říká to o smrti - možná smrt, snad smrt - když se pak probojuje skrz celou kapitolu pod heslem přežít.
Mimochodem... to Harry na konci - ach. Málem mě to rozpustilo. Jen jedno slovo a řeklo to vše.
Vlastně to k tomu patří, ty krátké kapitoly. Tady nebylo nutné říct víc.

3 Leesil Leesil | 4. ledna 2012 v 20:49 | Reagovat

Já si myslela, že tohle s Dracem provádějí.
Znám skvělou povídku - Redeem me, tam si Draco prošel podobným peklem, tak jsem zvědavá, jak to dál budeš vykreslovat ty.

4 nel-ly nel-ly | Web | 4. ledna 2012 v 21:02 | Reagovat

[1]: před chvílí jsem Dáno osudem otevřela, no vážně D: a tole je opravdu jen taková krátká "něco", aby zaplnila prázdnotu a omluvila se, že mi všechno tak trvá ._o

[2]:já říkala, že kouskovatě, což je jedna z výhod, že mám v podstatě dopsáno a kapitoly následují dost rychle, abyste je nestihly zapomenout :P
já se mírnila, ale zároveň nechtěla působit upjatě, tak nevím O_O nakonec mám snad i všechno, co jsem chtěla
já ani nevím, vidím to tak, že sám by se přes svoji hrdost nevzdal, na druhou stranu, někdy o smrti prostě zauvažuješ... horší je v tomhle Pottříkův pohled, kdy je to vlastně úplně naopak a já je chci nutně dostat na jednu rovinu :D což zatím mco nejde

[3]: no provádějí, já vím, zlosynové! ale já bych taky chtěla
tu neznám O_O vlastně se něčemu víc brutálnímu a podobně vyhýbám (a ž ne to vypadám) a nečetla jsem vlastně nic potterovského z cely, takže srovnání by to pro mě mohlo být zajímavé
on se k tomu tak hodí, co? :-X

5 Aternitas Aternitas | Web | 4. ledna 2012 v 21:08 | Reagovat

Je to vážne skvelé. Máloktorá slashová poviedka zo seba dáva toľko emócií, pretože väčšinou to čo čítam je len o sexe alebo je to príliš sladké. Vážne ma to dojalo a je mi chudáčika Draca ľúto. Najprv vidieť smrť Narcissy a potom aby s ním niekto robil toto. Ešteže tam má Harryho (aj keď toho veľmi v láske nemám,ale predsa s Dracom sú asi najideálnejší párik z HP).

6 nel-ly nel-ly | Web | 4. ledna 2012 v 21:16 | Reagovat

[5]: já tvrdím, že Harrouš ve snesitelné podobě jen k Dracoušovi... protože jsou dokonalí (a popřípadě Draca nacpat v podstatě ke komukoliv, když to v hetu dělej s Hermou, tak s Dráčkem jakbysmet)
já moc nemusím slash o sexu, stále jsem spíš takové slashové batole, které toho málo snese a hlavně si to musí nějak logicky objasnit (čímž pro mě padají klasické slashe jako Snarry a vůbec pobertovská doba) - sice pro sebe objasnit, ale já to chápat musím :D i když Drarry je velkou výjimkou
děkuju :)

7 dorea dorea | Web | 4. ledna 2012 v 21:22 | Reagovat

kam až klesne lidská důstojnost, když jde o přežití, co?
ne, neodsuzuju Draca, to ani náhodou! naopak myslím, že toho posledního kousku naděje se vzdává nejhůř
a Harry zase chytá zachránářské a ochranitelské móresy, to je dobře, alespoň ať tam pocítí oba trochu toho lidského tepla, když jim ho jinak není přáno
moc se mi líbila ta Dracova vzpomínka na matku a její nechuť ke špíně na drahém koberci
díky

8 Charlotte Evans Charlotte Evans | E-mail | Web | 4. ledna 2012 v 21:30 | Reagovat

Ááá... Celou dobu se mi chtělo kvůli Dráčkovi brečet, a kvůli těm debilům zvracet... Ale ten konec... Áááách... Úžasné - doufám, že už nebude na Harryho zlý a naštvaný :-)

9 nel-ly nel-ly | Web | 4. ledna 2012 v 21:53 | Reagovat

[7]: jo, to já mívám takový záblesky, jako třeba přeříkávání Starodávných run a podobně, jen je moc lidí neocení (máš můj dík, brouku)
to jsem si právě říkala, že Draco se toho jen tak nevzdá, a tak mu to můžu... ehm, dle libosti dělat :D

[8]:no přijít to muselo a k tomu to prostě patří, i když si to můžeme malovat růžově
uvidíme, jestli ho opustí ty jeho manýry ;-)

10 chillychilly chillychilly | Web | 5. ledna 2012 v 15:30 | Reagovat

Já se jen ozývám, že jsem zaregistrovala tvoji temnou povídku, ale bohužel mám teď také temné období a potřebovala bych spíš něco pro obveselení ducha, takže se do ní pustím, až mi zase bude hej. A doufám, že Dráčka moc netrápíš, on si to, koloušek jeden, nezaslouží, víš :P

11 Nishi Nishi | Web | 5. ledna 2012 v 17:33 | Reagovat

Dobře... beru zpět všechno, co jsem o Dracovi kdy špatného řekla :D je mi ho líto :((
jako by si černokněžníci nedokázali vykouzlit nafukovací panu a musí tu Dráčka obtěžovat -.-

12 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 18:08 | Reagovat

[10]: však já tě vůbec k ničemu nenutím :P ale je to krásně krátké, až hrdostí pukám

[11]: vidíš, chudák malá! ale teda nahradit ho za nafukovací panu? šmarjá, to by byli blázni, ještě potřebuješ trochu výuky, abys pochopila, i ty jejich temný choutky
(ach, jak já je chápu!)

13 Ivet Ivet | Web | 5. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Chudáček náš Dráček.. tohle si nezaslouží. :-( Máš štěstí, že sis to vyžehlila tím koncem, protože jinak bych se utopila v slzách a pak tě chodila v noci strašit jako duch.:-D
Ale ještě žiju a čekám na ten tvůj fluffoidní heppáč. :-P Tak si s ním pospěš. :-)

14 Nishi Nishi | Web | 5. ledna 2012 v 18:55 | Reagovat

[12]: no jo, ale nafukovaná panna, nebo v tomto případě panák, se díky kouzlům může pohybovat jakkoliv, může být skoro živý... :D :D okej, oni prostě potřebují vidět slzy na Dracově bledém obličeji :(( :D :D

15 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 18:59 | Reagovat

[13]: po tobě chci fluffoidní heppáč :D tady jsem ho nikdy neslíbila, ostatně já na tyhle konce asi nejsem stavěná - a to, i když se o ně snažim
já vím, ubližuju mu :( ale když on k tomut ak vybízí

[14]: já byla na blogovym večírku s maskama a já šla za nafukovacího panáka, měl tlačítka na boku pro různý funkce, a sbalila jsem i nafukovací panu :P to bylo rodeo
ale i tak seš drzá!

16 chillychilly chillychilly | Web | 5. ledna 2012 v 20:52 | Reagovat

[12]: Já taky netvrdím, že mě nutíš, ani bych se nenechala. Ale to mělo být postrčení k tomu, aby jsi zveřejnila něco veselého, třeba druhou část Zrzavého pokušení.... :)

17 Kirsten Kirsten | 5. ledna 2012 v 20:58 | Reagovat

To sú svine! Toto robiť chudáčikovi Dracovi... a jemu neostáva nič iné, len poslúchať... ešteže tam má teraz Harryho, ktorý ho môže upokojiť... teším na ďalšiu časť :)

18 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 21:03 | Reagovat

[16]: nemůžu, když to nejde tak to nejde a jak kdysi někdo poznamenal, deprese mi jdou :P

[17]: že jo! (ale hned bych se k nim přidala, i když já bych určtiě byla něžnější)
díky :)

19 Jenny Jenny | Web | 5. ledna 2012 v 21:37 | Reagovat

Panebože, ách, rozplývám se..o.O Draco je prostě náš blonďatej sexy bůh - Zkráceně a velice stručně řečeno. Miluju, když píšeš jeho pohledy. Jsou naprosto dokonalé a nad tím koncem.. Nevím, ale rozplývala jsem se doslova :D Áh.. :D Chci další!

20 cassiopea-black cassiopea-black | 7. ledna 2012 v 19:04 | Reagovat

já jsem to věděla, že to je tohle xD chudák Draco xD ... ten konec se mi hrozně líbí, je krásně napsanej :-) celá kapitola se ti povedla, má svoje kouzlo ;-)

21 nel-ly nel-ly | Web | 7. ledna 2012 v 19:52 | Reagovat

[19]: a pak se má člověk divit, co to s ním dělaj ._.

[20]: ať se brání, jak chce, tak harrouš se mu pod kůži prostě vždcky dostane :) díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA