Tajemný zachránce

19. listopadu 2011 v 21:41 | Nel-ly
Nemohla jsem odolat, ač nemám zrovna zvláštn smysl pro humor a glosy většinou nečtu - a četla jsem jich opravdu jen pár, ale zkusila jsem to znova s pomocí drahé Dorey.
Glosy nemají poškodit autorku povídky, ale kdyby na ně narazila, třeba si díky nim spíš uvědomí svoje chyby (stejně jako my ostatní) a snad naše "oživení" pobaví.
Nel-ly se červená a Dorea zelená.

Ahojík.. (taky zdravím).:) Přicházím s další jednorázovkou.
Hlavními postavami jsou Kristin Carterová(AUTP) (jsem ráda, že to vím dopředu, když je to tak nutné) a Severus Snape (chudák malá, trpí za svoji popularitu). To je totiž jedna z mých nejoblíbenějších postav z Harryho Pottera.


Pomalu se probouzela. Vůbec nic si nepamatovala. Ach ty experimenty mladých! Nemohla si vzpomenout, kdo je nebo kde je. Pomalu otevřela oči a snažila se zaostřit. Až teď si všimla, že v místnosti není sama, má totiž vnitřní oko, jako Trelawneyová, že si předtím nevšimla.
"Slečno, probrala jste se. Jak se cítíte?"zeptal se jí postarší muž.
"Co.......... (teček není nikdy dost Tečky jsou fajn.)? Jistě, cítím se fajn, jen jsem šíleně ospalááááá (teď královnou jsem jááááááá… ehm, to není pěvecká soutěž?)."a dívka se opět ponořila do říše snů.
"Bude v pořádku Poppy (Poppy se nám rozbila nebo čárka před oslovením prchla)?"zeptal se Brumbál. (tak tím to je, čárky si vyšly na vandr společně s mezerama a nám tady zanechaly neplechu)
"Ano, Albusi. Jenom si potřebuje odpočinout, je hodně zesláblá. Drogy, to znám. Ale ale."odpověděla bradavická ošetřovatelka. Brumbál jen pokýval hlavou a odešel.
* * * * * * * * *
Dívka se opět probudila, ale tentokrát se cítila mnohem silnější. Najednou si vzpomněla (jak- byla unesena Smrtijedy a předhozena Pánovi Zla. Chtěl, aby se přidala na jeho stranu, ale ona odmítla. A to ji nechávalo v klidu i přes mezery v paměti, proč taky vyšilovat? Několik dlouhých týdnů ji mučili. Až jednoho dne jim odtamtud někdo pomohl. Ale nemohla si vzpomenout, kdo (ty prapodivný mezery mě nepřestávají udivovat, asi chyba systému). Otevřela oči a rozhlédla se - byla tu sama, tak se oblékla a vyšla z místnosti, zatímco madame Pomfreyová si někde dávala dvacet. To víš, práce ošetřovatelky je těžká věc, někdy si padla dát musí. Sice se potřebovala opírat o stěny, ale dokázala jít, šikovná to holka a odvážná, po dlouhých týdnech mučení. Vždycky mě tyhle hrdinové, co okamžitě po probuzení mají nutkání se procházet, udivovali. To je tou naší vrozenou leností, lásko.Nevěděla kam jít, ale z jedné místnosti slyšela šum (někdo asi pořádal závody pití šumáků), a tak tam nahlédla. Byla to místnost plná lidí a u stolu, který stál úplně vzadu u stěny a v čele stolu seděl ten pán se šedivejma vlasama (to je další anomálie, vypravování nespisovně - ale kde kdo seděl? To ti neřeknu, tu větu jsem četla třikrát a stejně ji asi nechápu). Pomalu se odlepila od zdi, v Bradavicích se přemnožily mouchy a tak Filch všechny zdi potřel lepidlem a vydala se ke dvěřím, které vedly na nádvoří, její vnitřní oko vidělo i přes zeď. Vyšla ven a rozhédla se. Byla to nádhera. Pomalu sestupovala z kopce. Jednou či dvakrát sice spadla, zlomila pár kostí, přerazila nos, napadla ji masožravá veverka a znásilnil jednorožec, merlinžel systém to nenahodilo zpět, ale jinak byla v pořádku.
"Kam si myslíte, že jdete?" ozval se za ní tichý ledový hlas (brr). Pomalu (opakuji, není proč vyšilovat, nezapomeň, že byla tři týdny mučena! To se ti na zdraví projeví) se otočila a podívala se na muže s černými vlasy. Nebyla ze sebe schopná vydat jedinou hlásku. Muž ji propaloval pohledem (Merline, pálí!). na první pohled vypadal nesnesitelně (to já vypadám po ránu taky a lidi kolem ještě víc) ale něco uvnitř jí říkalo, že se nemá čeho bát (říkám, vnitřní oko, taky jedno chci).
"Ptal jsem se, kam jdete? Profesorovi Brumbálovi by se to asi nelíbilo." Dívka se pomalu otočila (třeba si myslela, že má halucinace, asi dlouhej trip) a chtěla pokračovat v cestě, ale muž ji chytl pevně za ruku. Jenže halucinace tě asi nechytnou za ruku, tak asi ne. Bazinga!
"Prosím, pusťte mě. Já se odtud musím odstat (taky bych se chtěla odstát, byl by klid). Musím!! !!! (já ráda vykřičníky!!! to je drámo)" muž však nedal na její prosby a rázným krokem se vydal k hradu a dívku táhl za sebou. Dívala se na něho pozorně a vůbec ji to jeho chování nevyvádělo z koncentrace. Odkud ho jenom znala a najednou ji našla (básníme? protože v poezii jsou zvláštní větné skladby dovoleny, ale jen tam). Tu vzpomínku na tohoto muže.
"Severusi, vezmi si ji a dělej si s ní, co chceš."ozval se chladný hlas Pána Zla.á už to začíná *Dorea si mne spokojeně ruce*
"Děkuji, Pane, je to pro mne pocta."Severus Snape se otočil k dívce, která ležela na podlaze. Hrubě ji zvedl a táhl ji do nějaké místnosti (příběh oplývá mnoha místnostmi a ještě více dívkami, místností a dívek není nikdy dost, když se jedná o Smrtijedy ne?). Když za sebou zavřel dveře, dívka na něho vystrašeně zírala. Přistoupil k ní a hodil ji na postel. *těší se*
"Nebojte se, nechci vám ublížit. Ale budu muset, Pán Zla jistě použije Nitrozpyt.Musím si s váma užít, ale vůbec se mi to nebude líbit - i když jste určitě mladá a velice krásná, vnitřně budu trpět a navenek si působit potěchu."
"Udělejte co mustíe, abychom se z toho oba dostali živí."
Pak už si tohomoc nepamatuje. (jednoduchý: dělali to jak králíci, dokud se s nimi nerozpadla postel, ona nedosáhla svého vyvrcholení ve stejnou chvíli jako ona a určtě je nenapadlo použt ochranu, aby měla autorka volný prostor pro pokračování a já myslela, že si budou užívat hru v kostky, naivko)
"Já vás znám." vyletělo jí z úst dřív, než se stihla zarazit. No, pokud to vážně byla noc plná vášně, tak by bylo blbé, kdyby ho nepoznala. Zastavil se a otočil."Co všechno si pamatujete?"
"No moc si toho nepamatuju, ale to, že jste mi pomohl ano. Vy jako jediný u Pána Zla jste mi nechtěl ublížit. (Jen jste mě využil pro vaše zvrácené choutky, což si přirozeně nepamatuji, aby bylo romantice dáno za dost, třeba se jí ty zvrácenosti líbily, co ty víš, třeba zneužila ona jeho!)
"Byl bych vám vděčný, kdybyste se o tom nikomu nezmiňovala. Mám Brumbála svým způsobem rád, ale toto by nemusel pochopit (a svěřuji se vám takhle jen proto, kolik rozkoše jste mi dala - i když jsem byl donucen a velice přitom trpěl a vidím tady zase jen já náznak slashe, copak to asi Brumla se Sevíkem po nocích dělají O_O)."Znovu ji propaloval pohledem. Jauvajs, chtělo by to ochranný krém.
"J-j-jistě, nikomu to neřeknu, zůstane to mezi náma." a pak se vyděšeně podívala na oněho násilného jednorožce, jíž jí nedával zapomenout. On se otočil a v tom ho něco srazilo k zemi. To ona dívka ho omráčila, aby mohla z hradu utéci a navždy žít šťastně s jednorožcem a jeho krásným p… rohem. A měly spolu nádherný hybridní jednorožčátka, proč tady ta povídka nekončí? Naposledy s na něj podívala a potom utekla.
* * * * * * * *
Seděl zrovna ve svém kabinetu, když mu na okno zaťukala sovička. Neochotně vstal a šel otevřít. Vzal si od sovičky dopis a otevřel ho. 'Severusi, po té žhavé noci už si snad můžeme říkat jmény, odpusťte, že jsem vás tehdy omráčila a tím navždy pošramotila vaše ego, protože jsem to zvládla jen tak z ničeho, ale jinak to nešlo. Nemohla jsem se vrátit zpět na hrad, mohla bych tím ublíži studentům (všechny bradavické dívky by začaly toužit už jen po jednorožcích). Chtěla jsem vás jenom poprosit, aby jste mi z mých peněz uspořádal hezký a hlavně tichý pohřeb. Mé tělo najdete na adrese:COOL LAKE 117, LONDÝN. Děkuji Kristin.' Když chci spáchat sebevraždu, tak sakra nepíšu záchranný dopis ne? Ale to by pak nebyla ta sranda!
Jednorožci jsou nevěrní zmetci! A žádný jednorožčátka, fňuk.
Chvíli hleděl na dopis, pak rychle přistoupil ke krbu a s pomocí Letaxu se přenesl na adresu dívky. Našel ji až v knihovně. Vypadala klidně, jako by jen spala. Všiml si lahvičky vedle dívky a podle etikety poznal, že si vzala velmi silný a učinný jed. Už ji nebylo pomoci. To je ale škody. Snape si podkasal sukni a poklekl vedle dívky. Dívka s námahou otevřela (Co mohla otevřít? záhada).
"Přišel jste. Doufala jsem v to. Chtěla jsem se podívat do oči muže, který mi zachránil život." pousmála se. (Jen spala, podvod! Si chrápe a my tady… Jsem zklamána, hluboce zklamána.)
Snapeovi spadla jeho chladna maska a odhalila tak krev a maso skrývající se pod kůží. Chytil její ruce do svých."Stále ale nechápu, proč jste to udělala, slečno."
Jednorožec mi utekl s kozou, nechtěla jsem dál žít.
"Protože Pán Zla mě nějakám způsobem ovládal, když jsem byla v jeho skrýši a cítím, že mě stále nějakým způsobem ovlivňuje. Nedávno jsem málem zabila svého souseda jenom proto, že nanosil bahno do chodby (Avada Kedavra na bordeláře jednoho! Za to by snad ale zabíjel každý ne? ). Ale o tom nechci mluvit. Pojďte blíž."Dívka vymanila své ruce z jeho sevření a pohladila ho. A jdeme na věc! Máme tu deset ložnic, musíme zničit každou postel!
"Polibte mě." zašeptala. Snape jí vyhověl doufaje v další vášnivý přídavek, přeci jen mu už nebyl nejmladší a vyhlídku na sex se studentkou si nechal líbit. Naklonil se k ní a přitiskl své rty na její. Dívčina ruka ochabla a sklouzla z jeho krku, kam si ji položila, když ji políbil. Odtáhl se od ní a uviděl na její tváři jemný úsměv, no ještě je tu možnost na trochu špásu s mrvolou. Jsem zmatená. Takže sex v deseti ložnicích nebude? Možná, co ty víš?
* * * * * * *
Stál nad jejím hrobem. Neměla rodinu a ani přátelé. Byla tak trochu jako on. Stál tam pouze Severus Snape, muž, který ji kdysi zachránil život a ten, který byl u posledních chvil jejího života. Pomalu se otočil a odcházel. Do ticha zašeptal:"Zítra zase přijdu." Potkal jsem včera jednorožce, mají s kozou krásná kozorčata. Řeknu mu, aby se na tebe taky přišel podívat. Je to už pět let od její smrti a on chodí k jejímu hrobu každý den. (Není nic příjemnějšího než trocha nekrofilie i společně s jednorožcem, který mu pomáhá v trápení. A tak už Severus není nikdy sám. *Pláče*

The End
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 °Alex °Alex | Web | 19. listopadu 2011 v 22:09 | Reagovat

To bolo božské! :-D:-D:-D Dokonalé! :D:D:D Vážne sa to podarilo, najviac ma pobavilo to s muchami a polepenými stenami :-D. Od začiatku som sa smiala na každej farebnej vete aspoň pol minúty :-D.

2 Hope Hope | Web | 19. listopadu 2011 v 22:42 | Reagovat

ok, já ten koment napíšu...
ano, tahle povídka si o glosu říkala a ano, bylo to oglosované dobře, vtipné to taky bylo a kdybych autorku neznala, tak se dokážu taky smát, jenže takhle jsem se jenom pousmívala, což by vám ale mělo stačit ;o)

3 Rose Rose | Web | 19. listopadu 2011 v 22:44 | Reagovat

:-D Musela som si to prečítať dva krát! Bolo to skvelé! Ešte stále sa smejem. :-D

4 Kiki Kiki | Web | 19. listopadu 2011 v 22:48 | Reagovat

Whow. Geniální. Čekala bych všechno, ale tohle. Bylo to jak smutné tak vtipné. Prostě bomba :)-

5 nel-ly nel-ly | Web | 19. listopadu 2011 v 22:54 | Reagovat

[1]: za mucholapí zdi náleží všechna chvála Dorince

[2]: kdyby to bylo povedené, tak se směju, i kdyby glosovaná byla tvoje povídka a o to víc, kdyby moje

[3]: děkujeme

[4]: no, se smutnou částí jsme bojovaly, jak to šlo (podle toho, co je smutné)

6 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 19. listopadu 2011 v 23:14 | Reagovat

Tvl, já tu chcípam :-D Dokonalost tohle :-D A to s tim jednorožcem :D xD Total záchvat smíchu :-D

7 dorea dorea | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 2:20 | Reagovat

já jsem to už říkala, pokud chce někdo oglosovat mé povídky, tak směle do toho, nebráním se, bráním se akorát urážkám
a jak psala Nelly není to míněno jako útok na autorku :)
a jsem ráda, že to ostatním přijde vtipné, protože já se vždycky směju na jiných místech než ostatním, jako v té písničce "a smála se jen smutnejm věcem"

[1]: jj bradavické mucholapky :D

[6]: no jednorožec je přeci krásné zvíře, kdo by mu odolal :D :x

8 Penelope Eleanor O'Connel Penelope Eleanor O'Connel | Web | 20. listopadu 2011 v 8:45 | Reagovat

Ach,... Takhle zasmát jsem tuze potřebovala!!! :-D  :-D  :-D Jo jo, s jednorožcem není dobré si zahrávat! ;-)  :-D Dokonalý!

P.S.: Dík, za pochvalu dessu. ;-)  :-)

9 Berenika Berenika | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 10:08 | Reagovat

Jáj, ten jednorožec :-D Má ero stránka se svíjela smíchy obzvláště nad tím a nad vaším přikrášlením oné noci. Zvlášť mě zaujala dívčina odvaha, když se po týdnech mučení procházela hradem jakoby nic :D Ale ne, já raději mlčím. Ještě před dvěma lety bych psala stejně jako původní autorka XD

10 Charlotte Evans Charlotte Evans | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 11:13 | Reagovat

:D :D :D No teda... Nejlepší byl jednorožec s kozou a Snape nekrofil :D

11 Guenon Guenon | 20. listopadu 2011 v 13:02 | Reagovat

Já jsem se pobavila. A tahle slečna si o trochu mučení říkala. :)
Jste holky šikovné, já bych se tímhle probírat nechtěla a nedokázala. Když narazím na glosový matroš, vždycky uteču s křikem. (nejlepší jsou glosovaná PWP. Nechtěli byste se pustit do toho, když vám to tak jde?:D ok... dám pokoj.)
každopádně to bylo moc milé, zvedlo mi to náladu.

12 nel-ly nel-ly | Web | 20. listopadu 2011 v 14:49 | Reagovat

[7]: na mě většinou taky kkoukaj jako na blázna, když se začnu jen tak smát (a naopak se třeba nesměju) a co víc, když vyprsknu smíchy nad něčím, co jsem řekla - a většinou se sama sobě vysmívám

[8]: jsou to magická zvířata a hodně toho dokážou 8-O

[9]: když můžeme poznat jméno postavy a Sevovi nejtajnější myšlenky, tak si snad zasloužíme i události oné noci
(ostatně, proč se takové povídky čtou, že jo?)

[10]: ale konečně byl šťastnej! Snape i jednorožec

[11]: já kdysi tak nějak koukala po povídce na glosování (ne, že bych to uměla nebo byla vtipná, ale někdy to za to stojí) a zas tak jednoduchý to nebylo, no a stačilo přestat hledat a ejhle... a ještě se Sevem, to je automatická sebevražda

myslím, že mi stačila povídka na téma týdny "sex" aneb autorka a její dost pokřivený a děsivý pohled na věc O_O

13 vivienne vivienne | Web | 20. listopadu 2011 v 19:42 | Reagovat

Jste opravdu odvážné pouštět se do něčeho takového :-)

14 Jeffa Jeffa | Web | 21. listopadu 2011 v 11:44 | Reagovat

Poriadne som sa nasmiala :D ešte stále sa vlastne smejem :D po ťažkom víkende :)

15 Jeffa Jeffa | Web | 21. listopadu 2011 v 11:45 | Reagovat

[14]: Inak ... všimli ste si, že tá študentka (či kto to bol) nevedela kto je, ale predsa prišla domov? :D sama?

16 Ricoušeq neboli Rico Ricoušeq neboli Rico | Web | 21. listopadu 2011 v 16:51 | Reagovat

fajn úžasný jsem v práci a směju se jak pitomec :D Vůbec to není divný, když dělám, že něco dělám (jakože pracuju) :D Ach holky zabily jste mě :D neuvěřitelně se vám to povedlo a doufám, že brzy přibude něco podobného :)

17 M. M. | 21. listopadu 2011 v 18:39 | Reagovat

Bravo!:D A jednorožec s velkým p.... rohem? Super! :D

18 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 21. listopadu 2011 v 21:37 | Reagovat

Holky, vy mi dáváte. Chlámala jsem se jako absolutní magor :D

19 nel-ly nel-ly | Web | 21. listopadu 2011 v 23:28 | Reagovat

[13]: já bych spíš řekla, že je odvaha, dát takovou povídku na blog ;-)

[14]: prodlužovat vaše život, naše poslání... myslím, že anomálií bylo v její mysli trochu víc

[16]: miluju, když sedim někde na veřejnosti, koukám se do notebooku a vybuchuju smíchy, takže na mě lidi koukají jak  na magora :D ale jsem zvyklá... já se takhle směju i v mhd nad knihou

[17]:  jednorožec má náhodou určitě moc krásný roh :)

[18]: to jsme rády ;-)

20 evi evi | Web | 22. listopadu 2011 v 18:33 | Reagovat

mě asi nejvíc dostala ta Avada na souseda, co nanosil bláto do chodby:-D Ale zas mě trochu zklamalo, že o tu nejzajímavější část, kde Severus MUSÍ hrdinku zneužít, nás autorka připravila - já bych si to přečetla moc ráda8-)

21 chillychilly chillychilly | Web | 22. listopadu 2011 v 18:48 | Reagovat

Cizí neštěstí vždycky potěší, jj, byla to krásná povídka a ještě lepší glosa :D zamilovala jsem si jednorožce, je to asi nějaký vedlejší účinek :)
Ono se tak hezky říká, jaký je to brak ta povídka, ale kdybych se podívala do svých starých povídek určitě bych podobný skvost vyhrabala taky :D

22 nel-ly nel-ly | Web | 22. listopadu 2011 v 19:54 | Reagovat

[20]: já kdysi s linou glosovala, protože o tu srandu sme nemohly přijít, povídku na téma sex
věř mi, nechtěla bys to číst, ještě když by v tom figuroval chudák Snape... každopádně, to ti krátký nástin nestačil? :)

[21]: se pohrabem a uvidíme... uznávám, že je starší, ale jak jsem na ni narazila, tak nešlo odolat
já dobrovolně vydávám v šanc všechna svá dílka, když už tu jsou, tak mě prezentují...ať jsou dva roky staré nebo z dneška
(minimálně mařen by se našlo  jak máků :D)

23 Polgara Polgara | Web | 24. listopadu 2011 v 21:18 | Reagovat

Koukám, že prvotiny fan fiction autorů jsou jejich všudypřítomný stín. Člověk zavzpomíná, zasměje se a jde se dál. :-)

24 nel-ly nel-ly | Web | 24. listopadu 2011 v 21:49 | Reagovat

[23]: možná jak koho
každopádně tohle není prvotina, nejsem taková, že bych si vybírala naschvál první povídky... autorka už tou dobou psala minimálněě půl roku a já vybírala z prostředka (a saozřejmě s ohledem na HP)

25 Ebi Guetta Ebi Guetta | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 9:03 | Reagovat

Ahoj, dáte mi prosím ozdobu? Děkuji.
http://vanocni.datart.cz/lucie-manasova-si-preje-notebook-sony/

Ráda oplatím. Jen dejte vědět.

zadejte si tenhle odkaz do vyhledávače a klikněte na daruj ozdobu. nic se za to neplatí. jen mi tím trochu pomůžete. děkuji!

26 Bromance Bromance | Web | 26. listopadu 2011 v 9:34 | Reagovat

Teď královnou jsem jááááááá, někdo asi pořádal závody pití šumáků, v Bradavicích se přemnožily mouchy a tak Filch všechny zdi potřel lepidlem, napadla ji masožravá veverka a znásilnil jednorožec... A spoustu dalších super hlášek :-D máme to luxusní, děvčata!
Jiank k originálů se snad radši nebudu vyjadřovat. Byla tam moje nejoblíbenější věta ze všech MS - Kam si myslíte, že jdete? Nebo pak Co si myslíte, že děláte? atd. To mě vždycky rozseká ;-)

27 cassiopea-black cassiopea-black | 26. listopadu 2011 v 21:22 | Reagovat

já teda glosy moc nemusim... ale zase, když je to vtipně napsaný a ta povídka si o to řiká, tak proč ne... a tohle bylo rozhodně vtipně oglosovaný, takže skvělý :-)  ;-)

28 myanmar myanmar | Web | 27. listopadu 2011 v 15:38 | Reagovat

Je to perfektní :D Fakt jsem se nasmála :) Myslím, že u mých starších povídek byste se glosátorsky vyřádily do syta, ještě že jsem je nezveřejňovala :D

29 nel-ly nel-ly | Web | 27. listopadu 2011 v 16:10 | Reagovat

[26]: Kam si myslíte, že jdete? nebo Co si myslíte, že děláte? mám náhodou ráda :P podobně jako "Jako dotyk motýlých křídel" nebo "zrudla až dosáhla barvy svých vlasů"
klasika

[27]: já popravdě taky ne, ale prostě musim zkusit všechno O:)

[28]: třeba ne :P já vždycky zveřejnovala "takřka" všechno, ale s tím, že jsem za to zodpovědná... bohužel (či Merlin dík?) mě nikdy nikdo neglosoval

30 kajulinek.s kajulinek.s | 18. července 2013 v 14:32 | Reagovat

Poslední dobou je pro mě čím dál obtížnější najít něco, co by mě fakt rozesmálo. U tohohle sem doslova - nevím, jak to mám nazvat jinak - hýkala smíchy (chudáci sousedi) od začátku až do konce. Prvotřídní exemplář Glosy s velkým G. :-D  :-D  :-D

31 DorogiKRDBuB DorogiKRDBuB | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:27 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Белореченск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 24 1 23 45
___________________________
тендеры на благоустройство зимой
благоустройство от остановки до торгового центра
презентация благоустройство доу
компания строительство и благоустройство
благоустройство парков в спб

32 Avito321sib Avito321sib | E-mail | 29. září 2017 v 14:51 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как пополнить счёт на авито
вывести деньги с авито кошелька на
не могу зарегистрироваться на авито номер подтверждён в аккаунте
авито волгоград кошельки
на авито просят номер карты для перевода денег по

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA