Říjen 2011

23. Kapitola - Rozhodnutí

20. října 2011 v 15:57 | Nel-ly |  Jdi za svým snem
Wohou, šest měsíců... ne vážně, poslední kapitola začátkem dubna, to je tragédie. Ale já to dopíšu, ostatně je to moje první povídka... Ale je na čase přestat zdržovat. Takže tahle kapitola je delší než předchozí a dějová, jak jen to šlo - problém je, že já nedávno celou povídku četla (asi jako jediná), takže to píšu možná jen sama pro sebe :D
Věnováno všem, kteří nezapomněli (a dokáží mi to pomocí komentářů ;-))

Mé poselství

15. října 2011 v 8:00 | Nel-ly |  ORIGINÁLNÍ TVORBA
Dlouho jsem tu nebyla, první a zatím poslední článek k říjnu skoro nikdo neocenil a já nechci, aby to tu zašlo prachem, takže tu mám drabble.
To omezení na sto slov je ale mrcha! Musela jsem vymazat 24 slov, v nichž byla i jedna věta, která se mi strašně líbila, ale co nadělám... není to HP a hodí se to právě dnes. Tak doufám, že se každý vyjádří svým názorem, na těch několik málo slov ;-)

Hladová přání

14. října 2011 v 7:00 | Nel-ly |  Fantasy (urban fantasy)
Minulý pátek jsem se zúčastnila v Pražském klubu Krakatit křestu knihy od spisovatelky, kterou na blogerském poli není nutno představovat. Tereza Temnářka Matoušková uvádí svoji v pořadí již třetí, ale první vydanou nakladatelstvím a tedy jednoduše dostupnou v našich knihkupectvích, knihu s názvem HLADOVÁ PŘÁNÍ, jejíž děj se odehrává v Podmoří - fantastickém světě Temnářů, Delfů a dalších, jež je plný neznámých bytostí, kouzel, zvídavých malých dívek a jejich přání.

Na knize se podílela i skvělá Alena Kubíková (aneb Ajinak), jejíž obálka zaujme a ilustrace uvnitř doplní vaši představu.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA