Červen 2011

Sametová mašle

19. června 2011 v 21:45 | Nel-ly |  Jednorázovky
Ráda bych vás upozornila, že za tohle může jen a jen Chillychilly, jíž je také "povídka" věnována a doufám, že splní její nejhlubší představy :D.


Postavy: Severus Snape, Lucius Malfoy
Doba: není důležitá (předpokládám menší úpravu ve věku hlavních postav)
Žánr: Slash, pairng SS/LM
Počet slov: 568
Update: tak tedy hezky na přání, ať mi to tu nestojí (ha ha ha, vyzrála na to) a za obrázekLuciusovy mašle děkuji Doree, i když netušim, kde ho vzala


Vlastní cestou (4)

19. června 2011 v 10:41 | Nel-ly
Ne, doopravdy jsem nechtěla, aby to bylo DRAMIONE (jak já tyhle spojení nesnášim, přijde mi to slizký :D). Jenže tam Malfoy vlezl a asi nikdo by mi neodpustil, kdyby jen tak "vylezl" a nezanechal po sobě něco na památku (ne, nevybavila se mi televizní reklama s "tuhejma hovínkama" :D). Dobře, už jsem zticha.
Malfoy je a ještě chvíli bude. Ale nezapomínejte, tady jde jen a jen o Herm. Jak já tu holku žeru (a ne, nenapadlo mě nic na femslash... aaa bože, zavřete mi někdo pusu). Zatím bez Bety, ještě musím sehnat Hopinku a hezky se na ni usmívat (včera jsem jí usnula u chatu - zase :D)

btw. málem bych zapomněla, víte, že minule bylo dvacet různých komentujícíh? O_o Tak to dnes těch 12 komentářů určitě dáte O:)

Animované filmy aneb V něčem budu dítě navěky

14. června 2011 v 7:00 | Nel-ly
Možná už jsem nějaký ten rok dospělá, nepopírám, ale to přeci nemusí znamenat, že bych se nemohla vyžívat v animovaných filmech - ostatně, v posledních letech animáky dostaly nový rozměr ohledně filmů "pro celou rodinu", protože když jsem byla naposledy na animáku v kině, nebylo tam ani jedno dítě.
A no… Teď tu půjde o "3D" animaci pocházející převážně ze Spojených států. A půjde o filmy, které nejspíš většina z vás zná a tak vás nic nepřekvapí, ale já to stejně napíšu, vyžívám se v tom.

Dáno osudem (shrnutí)

12. června 2011 v 22:25 | Nel-ly |  Dáno osudem
Je s podivem, jak složité je pro mě napsat shrnutí dvaceti kapitol vlastní povídky. Jako připomenutí pro vás, kteří jste na DÁNO OSUDEM, ještě nezanevřeli, tak i pro mě - která to doopravdy zrovna teď nechci celé znova číst.
Snažila jsem se nevynechat nic podstatného, abyste si mohli znovu (nebo třeba i poprvé) obnovit děj příběhu. Skončila jsem ve chvíli, kdy se zdálo, že příběh vrcholí, opak je pravdou - právě jsme se dostali cca do poloviny příběhu a já mám v plánu pokračovat v tom, co jsem si umanula už při psaní první kapitoly.
Po bezmála třech měsících tedy znovu - Dáno osudem.

Vlastní cestou (3)

11. června 2011 v 10:21 | Nel-ly
Vidíte, že umím držet slovo (no dobře, tohle byl zas maličko extrém, ale jednou se člověk vždyčky dočká :D)? No, jen nevím, zda to pro všechny bude doopravdy odměna, protože povídka zas nabírá, pro mě osobně, trochu neočekávaný směr. Ale když se jí chce, bránit se nebudu...
Na scénu přicházejí nové postavy, nová místa a brzy snad i nová Hermiona - ale nic se nesmí přehnat.
Zkusíme to tentokrát na 11 komentářů od různých lidí? A nemyslete si, moje přechytralé reakce se doopravdy nepočítají.
Za betaread znovu děkuji naší úžasné Hope.


A co na to vy?

10. června 2011 v 20:52 | Nel-ly

Blog by neměl být jen o mých všeobecných nicneříkajících kecech (i když se to tak asi moc nezdá), ale i o komunikaci s vámi, čtenáři.
Statistiky a různé vymoženosti internetu mi dávají znát, kolik průměrně navštěvuje můj blog lidí, dokonce i odkud pocházejí a taky jsou tu možnosti anket, abych si zjistila i vaše názory, tak prosím hezky klikejte.
Několik měsíců (bohužel netuším, jak zjistit, od kdy byla anketa vyvěšena) jsem měla v menu anketu, podle které se měl zjistit váš průměrný věk. No, a takhle to dopadlo...

Vlastní cestou (2)

9. června 2011 v 15:11 | Nel-ly
Víte, doopravdy jsem nikdy neměla ráda "limity" a taky jsem vždy tvrdila, že psát se má především pro sebe - třeba já, když nedokončím povídku, tak vlastně ani nevím, co z ní nakonec vznikne a jak přesně dopadne, vdycky můžu dostat nový nápad a celý příběh změnit. I když to není to nejchytřejší :D
Jenže, předchozí kapitolu otřevřelo během jednoho dne sedmdesát lidí a v podobných "vyšších" číslech to pokračovalo i další dny, kdy jsem nepřidávala nic jiného a vždy byla přečtena právě ona a já bych ráda věděla, kdo všechno - ale hlavně kolik lidí, tahle "nová" povídka zajímá. A protože jsem teď chytla vlnu a mám již připravené pokračování, je to jen na vás, kdy se tu objeví.
Za minulé komentáře děkuji °Alex, Hope, denise-delly, chillychilly, Barunce Charlotte LaRose a Shiroe, a vám i druhou kapitolu věnuji.
Další přidám ve chvíli, kdy se zde objeví 10 komentářů od různých lidí - snad se pokračování dočkáme :D.
UPDATE: Abyste se nemuseli trápit s mými překlepy a všem nesmysly a já to nemusela znova číst, když doopravdy nestíhám, tak jsem začala zneužívat naší drahou Hopeinku, která se stala betareaderem téhle povídky. Děkuji, zlato :*

Bylo nebylo... Walt Disney

5. června 2011 v 19:30 | Nel-ly
http://hdmag.cz/files/images/disney-logo-black.gif... zrodila se legenda jménem Walt Disney - v tuto chvíli jde spíš o společnost Walt Disney Productions s největším předpokladem nejslavnější "firmu na pohádky" založenou Walterem Disneym v 20. století.

Afrodenzia

3. června 2011 v 10:01 | Nel-ly |  Jednorázovky
Upozorňuju, že jde sice o "pohádku"- příběh má hrdinku, hrdinu, temný les, poučení i ten svůj "šťastný" konec :D, ale zásadně o pohádku pro dospělé. Tedy přísný rating 18+ (věřte mi, děti by mohly mít jisté psychologické následky, jak praví některé servery a to si přeci nevezmu na svědomí).
Vlastně jsem uvažovala, jestli to sem vůbec vložit - ale tak napsala jsem to, tak to zkusím :) jen upozorňuji, že jsem byla ovlivněna čtením povídek, které mi poslala kamarádka, a na které by blog musel být "jen pro dospělé"
POSTAVY: Hermiona Grangerová
DOBA: 3. ročník HP (no, nebijte mě :D)
ŽÁNR: pohádka :P
UPOZORNĚNÍ: RATING 18+ (částečně i non-con), pairing HG/RL
POČET SLOV: 2 205
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA