Duben 2011

Proč ona? 1/2

30. dubna 2011 v 15:22 | Nel-ly |  Jednorázovky
Chtěla jsem něco napsat na čarodějnice (tedy začala jsem to psát asi před týdnem, ale pak se zasekla a doufala, že se odseknu včas, bohužel se to moc nepovedlo, a tak jsem jednorázovku rozdělila na dvě části).
Je to po dlouhé době něco delšího, i když je to taková blbost - má jít o humornou povídku, která snad až zapadá do parodie, z které ale rychle vypadne, protože mi tohle prostě nejde.
Řekla bych, že prapodivným způsobem by tato ovídka mohla být i na přání pro Barunka Charlotte LaRose, která vyžadovala pár Draco/Lenka, ale ta romantika nebo cokoli jiného.... No, v zásobě je ještě jedna, ale ta asi potrvá dýl. (Obrázek snad s druhou částí a po návratu z chaty :))
Užijte si ji, okomentujte a ať vás nikdo neupálí ;-)
(jo, a ještě k tomu, jsem - velmi nepotěšeně, zjistila, že mi blog spřeházel celý formátování, takže to vypadá příšerně...)

Postavy: Lucius Malfoy, Lenka Láskorádová, Draco Malfoy
Doba: po studiu HP
Žánr: komedie? (tak teoreticky) a především strašná blbost na ulehčenou a nové rozepsání
Rating: prozatím žádný :)
.

Vajíčko

25. dubna 2011 v 7:00 | Nel-ly |  Drabble
Je to trapný, ale co nadělám. Jsou Velikonoce a na to se toho moc vymyslet nedá. No nedá :P Krom toho... No, minule to tu už bylo taky, ale zase trochu jinak ;-)
Já vím, že těch drabblů už je trochu moc, ale to je jediné, co jsem teď schopná napsat a ani tak to není žádná sláva, přesto doufám ve víc komentářů než minule :P

Omyl

20. dubna 2011 v 6:30 | Nel-ly |  Drabble
Tak jste si asi všimli, že mi to tu trochu upadá. Nu, není čas, nejsou nápady a není ani nálada - což je to nejdůležitější. Vždy v uplynulém roce a půl, když jsem sem třeba týden nepsala, tak jsem neustále uvažovala, co napsat a někdy se i nutila dopisovat kapitolu, protože jsem se nemohla smířit s neaktivitou blogu, ale... No, už jsem z toho asi vyrostla a teď je toho strašně moc na práci, a kdyby nebylo... Tak omlouvat se nebudu, že jo :-* ale to neznamená, že si na blog čas od času nevzpomenu.
Jako třeba dnes, když jsem si pustila Relikvie smrti (fakt mi ten dabing přijde nějak divný) a napadlo mě TOHLE. Ale mějte slitování, ani nevím proč píšu zrovna drabble (jo, je to krátké :D), vlastně proč píšu vůbec něco, protože se mi do toho v posledních týdnech vůbec nechce... Ale tak, už to je, po (pro mě určitě) dlouhé době, kdy jsem se FF vyhýbala (a to dokonce i na čtení).

Královna

7. dubna 2011 v 12:56 | Nel-ly |  ORIGINÁLNÍ TVORBA
Já...Ne, neptejte se mě, jak mě tohle napadlo. Nemám nejmenší tušení a jsem po obědě přejedená a spokojeně ospalá. každopádně jde znovu o "ORIGINÁLNÍ" povídku (i když se tomu tak asi nedá říkat) a znovu o DRABBLE - tentokrát dvojité.
Prosím o komentáře, pokud to u tohohle dílka má vůbec cenu :D protože v originální tvorbě si doopravy nejsem jistá v kramflecích.
Počet slov: 200

Dragonlance - Draci zimní noci (kroniky II)

7. dubna 2011 v 7:00 | Nel-ly |  Fantasy (urban fantasy)
Draci zimní noci
Margaret Weis a Tracy Raye Hickman
.
Druhý díl kronik se odehrává jen několik málo týdnů po konci prvního dílu (Draci podzimního soumraku), kdy se naše družina pokračuje ve svých dobrodružstvích a vydává se na další nebezpečnou cestu za záchranou Krynnu.

Lay - Mořská víla

5. dubna 2011 v 1:13 | Nel-ly |  Layouts
Hele, už reaguje :D
Já vím, doopravdy smysluplný úvod do článku, ale... Já mám takovou radost (ne, že by se mi vzhled stránky tvořený jen žlutými a oranžovými čárami nelíbil, ale... no, nebylo to ono, ostatně to viděl každý), a tak jsem dělala lay, snažila se a snažila (třikrát jsem se s tímhle obrázkem snažila něco vymyslet, než mě konečně napadlo tohle...) a...

Lidičky moji milování, Nel-ly je spokojená se svým vlastním dílem!


22. Kapitola - Vztah

4. dubna 2011 v 6:00 | Nel-ly |  Jdi za svým snem
Děs a bída tohleto… Normálně jsem měla už dávno napsanou kapitolu a zapomněla na ni a teď,když jsem si ji přečetla, tak mi přišlo, že až příliš navazuje. Což si teď nemůžu zas po takové pouze dovolit. Takže ten měsíc byl i delší časový úsek v příběhu a já se pokusím, zase, zrychlit.
Omlouvám se za skloňování jména Regulus :D je to příšerné… Medek sám říkal, že nesloňuje správně, protože by tomu děti, kterým byla kniha určena, nerozuměly a já - já teď asi skloňuju tak, jak se mi zrovna chce.
(Jestli vás zajímá, co se vlastně stalo s layem - zmizel :D prostě zmizel a já nevím kam, a tak jsem prozatím zvolila jednoduchou náhradu, dokud se vše nespraví - i když ho už potom nejsíš nevrátím O:) ta světlá mi je sympatická - to bude tím hezkým počasím)

(Ne)realita, (Ne)hmatatelné, ale Důležité

2. dubna 2011 v 6:00 | Nel-ly |  Na téma

Vlastně mě celkem překvapilo, když jsem si uvědomila, že tohle Téma týdne na blogu ještě nebylo. Vždyť o čem vlastně to "blogování" je, než o seznamování se s lidmi - představování sama sebe, své tvorby, někteří i duše nebo srdce, o virtuálním životu?

Věnováno těm, díky kterým tento článek mohl vzniknout. Několika nedůležitým chlapcům a především vám, které jsem otravovala, otravuji a budu otravovat na icq či facebooku.

Apríl!

1. dubna 2011 v 6:00 | Nel-ly |  Drabble
Já vím, že neumím psát drabble, moc dobře to vím a už vůbec ne, když chci doopravdy dodržet těch sto slov. Ale tak významné dny/svátky už se staly tradicí pro nějaké to drabble, i když ne vždy je to alespoň ten průměr.
POČET SLOV: 100
POSTAVY: Draco Malfoy, Lucius Malfoy
NÁMĚT: Apríl
ŽÁNR: humor
.
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA