3. Glosátorský pokus aneb "erotická fantazie"

23. února 2011 v 16:19 | Nel-ly a lina |  Pokusy o glosy
Další pokus o glosu - tentokrát žádná HPFF (ale můžete si představit třeba Miu nebo Ginny a Draca a pobavíte se asi ještě víc) a dokonce i k tématu týdne.
btw. blog.cz udělal novinky v ovládání článků? pěkně na h***o, pokud můžu soudit. Jak já nesnášim inovace - od FB až už i k tomuhle.
(krom toho že, sakra, seřadili rubriky podle abecedy... bezva)

zelená: lina
růžová: Nel-ly (upozorňuji, že autorka ve mě vybila vešekerý zbývající smysl pro humor... a že ho už předtím bylo povážlivě málo)

PRVNÍ SEX (no, takhle by to asi vypadat doopravdy nemělo)


Začínal zrovna leden a vítr šíleně (starej šílenec) foukal. Já jsem se ještě furt vzpamatovávala z oslavy nového roku. (problém mezer je rozšířený, to už víme z minula a velká písmena už vůbec neřešíme) S klidem jsem si chodila po městě a to že na mě všichni kluci koukali a smáli se jsem nevnímala.Až jednou jsem byla s kámíoškou(Nová postava?) na nákupech.Jelikož žijeme v malé vesničce všechno se tu rozkřikne rychle.Zeptala se mě proč s Tomem netrávím víc času.(Někdy bych se chtěla na ten mejdan uvozovek dostat)Cože ? řekla jsem si s jakým tomem ?(A já se mezitím budu pařit na mejdanu velkejch písmen. Jo?)(Stav se:D) o čem to mluví.? (on někdo mluvil?)(No naše hlavní hrdinka a kamíoška) (jo, tak to mi asi uniklo) Hodila jsem na ní tázavý pohled (já bych někdy strašně chtěla vidět, jak se házej pohledy)a vytřeštila oči.Ukázala na kluka s delšími blonďatými vlasy.Pamatuješ si na tu párty ne? (promiň, já tam nebyla) Zeptala se mě a zase hodila svůj důležitý obličej.(Já ho chytila a vyhodila do popelnice)
Ne ne né !! ( !! ne, ne, ne, !! co to je ??)(To si říkám taky ) křičela jsem,když mi Kamila objasnila co přesně se stalo.To neni možný do háje !!ale je Lucko věř mi (už jsem pochopila, že to má být rozhovor, ale ztrácím se v postavách) .Hodně si pila ...Co-o¨? já ? pila? nemožný.(No vzhledem k tomu, že jsi se ještě v lednu vzpamatovávala z novoroční párty, tak se ani nedivím)Nechápala jsem,kde takovouhle věc vzala.Najedenou ze stolu vzala můj Notebook.(Hezký jméno, můj notebook se jmenuje Bublina) (můj většinou "Hajzlík")''Co to děláš Kamilo?,, zeptala jsem se jí tázavě (moje oblíbená - někdy bych se chtěla ptát jinak, než tázavě, ale asi to neumím :-()
.Otevřela youtube a do vyhledávače něco naťukala.Vyjelo video.(Když je to tak dobrá kamíoška, tak proč ho nesmazala?) (Protože by "příběh" ztratil pointu?) Polo (Marco?) (Co ten tam?) (To je hra! Marco? Polo? Marco! Polo! Neznáš?) nahá jsem tam tancovala na stole a kluci mě osahávali kde se jim chtělo.Začala jsem brečet jako malé dítě.V hlavě se mi objevila malá vzpomínka (jen malinkatá - mě vždycky překvapí, co s lidma ten zlej alkohol dělá... asi jsem jinej živočisnej druh. Pseudo-sapiens?).(Nemůžu sloužit, v životě jsem nebyla pořádně opilá:D) (jak na to koukám, tak já taky ne...)
Viděla jsem pokoj s červeně povlečenou postelí a svíčkami (nesměj chybět).Najednou jsem uviděla naháhe (tohle se dělá jak?)kluka.Né fuj !! vykřikla jsem.''klid,, řekla kamča.
Pokračovala jsem ve vzpomnání (vážně, pseudo-sapiens s jinou řečí, očividně) až sem celý příběh viděla jasně (asi si sundám brýle, abych ho já neviděla tak jasně).
Vstoupila jsem opila do pokoje a bez podprdy (vždyť už polonahá byla...) (tak předtím to bylo jinak, ne? bože, ty seš tak hloupá!)(nejspíš, jen si to nedokážu představit:D) tancovala na posteli do pokoje vstoupil ten kluk z obchodu.To...Tomáš řikala kamča,že se jmenoval.
Páni si rajcovní, řekla jsem si při pohledu na mé obnažené tělo a sledovala chlapce, jak se usmál(Narcistko) (se na mě).Nebyl to hezký úsměv,vůbec.Najednou jsi svlíknul triko.Víš co neemam (Neevim?) ? zeptal se mě a zase hodil ten šibalský úsměv.Triko?zeptala jsem se mírně otráveně jeho macrováním (nové slovo pro svádění? tedy pokud tohle má být svádění?).S..podky(T..renky?) řekl a mrkl na mě.Podívala jsem se nechtěně tank dolů .Ani jsem se nenadála a celý nahý stál u mě a svím * (nástrojem?) mi jezdil po celým těle (já bych to chtěla vidět!) .Najednou do mě proniknul a já se strašně vrušila (další věc, kterou bych chtěla začít - vrušit se po náhlem proniknutí, budiž slečně přáno, že očividně neví, o čem píše, a pokud ano - bůh s námi) .POslouchala jsem na slovo co mám dělat a ani jednou se nepokusila bránit, co je to "emancipace a svobodná vůle" jsem totiž v životě neslyšela.Co za zvuky a vůbec všechno.Pak řekl (bez uvozovek neřekl nic)počkej.Přivedl kámoše a začali se o mě střídat.Bylo jich víc a víc a chodili i ze zadu (v místnosti byly dva vchody, víte? /ehm, neznělo to.. divně?) .Pak jsem zcela vyčerpaná padla na postel.
O měsíc (to mezitím nešla na policii? Vždyť je to znásilnění, ne?) (byla přeci vrušená! a alkohol je nezákonný, s tím nemohla na veřejnost) později jsem zjistila na gynekologii,že jsem těhotná.Rodiče trvali na potratu jinak mě prý vyhodí.Nakonec jsem na potrat šla (jsem ráda, za to dítě) .Byla to tvrdá lekce.Už se na ''chlast'' nedokážu ani podívat.A život si užívámk zákoně (alkohol je totiž velice nezakonná věc, milé děti).

Celé je to z fantazie (děkujeme)...(velmi zajímavé fantazie:D) (jojo, jsem celá vrušená) (Přemýšlím co jsem si z toho měla odnést) (fantazie je bezbřehá a nekonečná? a gramatika zbytečná věc, protože i bez základních pravidel se dá napsat smysluplnej příběh, vidíš?)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Thery Thery | 23. února 2011 v 16:40 | Reagovat

K tomu původnímu příběhu se snad ani vyjadřovat nebudu, ale to předělané mě docela i pobavilo. Ty vaše hlášky byly někdy dost šílený.
Mimochodem, nevěděla jsem, že ses dala na tohle řemeslo. Když tak, kdybys chtěla upravit něco mého, tak dej vědět, ať se pak neleknu :-D

2 C.ind.ere.lla C.ind.ere.lla | Web | 23. února 2011 v 16:45 | Reagovat

Jsem si poprskala celej monitor, jak jsem se řehtala :D Příběh je tragickej, ale ty glosy nemaj chybu :D

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 23. února 2011 v 16:50 | Reagovat

[] řemeslo? to snad ne (kuá! jak to, že seš nulovej komentátor? :D já tak nenávidim změny a tyhle inovace mě štvou).... ty jsi něco jiného, jak určitě sama vidíš, tohle jsou věci, které se prostě nedají přejít mlčky a rozčilovat se nebudu

no, myslím, že tohle moc fantazie na vymýšlení nedávalo O:-) ale on sám "příběh" dost stačil

4 Nel-ly Nel-ly | Web | 23. února 2011 v 16:50 | Reagovat

jako pardon, ale co to, ku*va, je? nejde reagovat na komentáře?

5 Thery Thery | 23. února 2011 v 16:56 | Reagovat

Nápodobně..jsem tak strašně konzervativní, že mě nakrkl i ten změněnej panel u psaní článků... :-)

6 Thery Thery | 23. února 2011 v 16:57 | Reagovat

Jak vidím, tak asi ne :-D...ale nic si z toho nedělej. Změna je život :-D..

7 Thery Thery | 23. února 2011 v 17:00 | Reagovat

Nel-ly: Děkuju za poučení, přesně tohle jsem chtěla slyšet :-)... Jen abych věděla, až se někde objeví moje povídka s barevnými "doplněními". :-D...

8 Nel-ly Nel-ly | Web | 23. února 2011 v 17:00 | Reagovat

dělám :D já už stejně předtím uvažovala o pojistce webu, kdyby něcoo a tohle... tohle je další věc, která mě naštvala
je tu hodně chyb, ale zůstávala jsem kvůli stereotypu a ten mi vzali a vzali ho debilně, ještě k tomu :-D teď jen se rozhodnout, kam doopravdy jít

9 kami kami | Web | 23. února 2011 v 17:06 | Reagovat

Normálne mám naozaj proti glosám výhrady, ale tu ste to obe zachránili. A tiež ste ma poučili, niektorí ľudia jednoducho písať nevedia a dúfam, že sa to ani nikdy nenaučia lebo to ešte nezaručuje pravdovravnosť príbehu, že áno. (A to majú byť erotické poviedky na najnižšom stupni literatúry, ale toto sa asi za literatúru považovať nedá.)
A blog v komentároch blbne aj mne, hoci nie až tak veľmi ako tebe, nehovoriac o tom, že za ten nový vzhľad by som vraždila.
(Môj notebbok sa volá Severus, dokonca to má nalepené na baterke. :-D)

10 chillychilly chillychilly | Web | 23. února 2011 v 17:08 | Reagovat

Nefunguje to, je to rozbitý. Dneska mě blog vážně s**e
Jj, pobavila jsem se, ještě že to byla fantazije, jinak by to bylo dost smutný. Kolik bylo autorce? Dvanáct?
Tyjo, jen doufám, že někdy neoglosuješ něco mého, ačkoli, klidně si posluž, snad bych se i pobavila...

11 Nel-ly Nel-ly | Web | 23. února 2011 v 17:17 | Reagovat

kami: mě to tak nasralo... všechno a k tomu ještě to, že nic pořádně nefunguje, že jsem si zakožila pise.cz (jednou chci na web, ale až potom, co se to naučim ovládat - protože webnody a webyzdarma všechny vypadaj úplně stejně) a nejspíš to tu ze vzteku brzy zrušim :D (ne, chci si nechat komentáře, že jo)

chillychilly: já, ááá nechci bejt sprostá :D
hele to doopravdy netušim, ale odkaz máte, tak zkoumejte ;-)
myslím, že tohle je trochu extrém, kdybys psala takhle, tak bych si u tebe nepřečetla ani řádku (pokud bych tě neseřvala - i když většinou jen mlčím, zbytečná snaha), ale kdyby se to náhodou stalo :-D tak ti vynadám, svatosvatě slibuju

12 kami kami | 23. února 2011 v 17:30 | Reagovat

Nel-ly: Dobre si urobila, (mne z toho seká celý net, keď som na blogu) *udiera hlavou do steny* ja mám našťastie ešte svoje estranky. Merlin, ja som už dlho tušila, že blog na mne raz spácha atentát!

13 Nel-ly Nel-ly | Web | 23. února 2011 v 17:34 | Reagovat

kami: můj základní problém byl, že jsem si na blog zvykla, ale... on mě právě odvykl, krom toho chyb tu je doopravdy až moc a až příliš často
mě se estrany nelíbí :-( vypadá to všechno stejně, to proto jsem se držela blog.cz zuby nehty, ale html dejme tomu umim mysql základy, a tak si jednoduše zatím stáhnu layout na web z candity a pak se tonaučím dělat sama... alespoň si budu psát kapitoly dlouhý, jak se mi bude chtít :-D
omezení znaků je pěkná mrcha, hlavně v případě, že chci povídky zpětně upravit a strčit jinam

14 Hope Hope | Web | 23. února 2011 v 19:25 | Reagovat

já jsem tak strašně ráda, že jsem se v noci při čtení originálu nedostala dál než na konec prvního komentáře, protože pak bych si tohle nejspíš ani nepřečetla a to by jistě byla škoda, jelikož se vám to vážně povedlo =o)
taky si teď po přečtení říkám, že já se za své povídky popravdu stydět nemusím, ať jsou sebevíc dětinské!
jo, taky uvažuju o stěhování (opět!), protože dneska mě blog.cz překvapil a bohužel dost nemile...mno, počkám pár dní a uvidím =o)

15 Shiroa Shiroa | Web | 23. února 2011 v 19:38 | Reagovat

Ty glosy jsou čím dál víc lepší. Možná za to může i ten originál. Více nápadů a hlášek (xD)....:-D Tak jsem se zase jednou pořádně poválela po zemi...:-)

16 Guenon Guenon | Web | 23. února 2011 v 20:58 | Reagovat

Co z tohole může vyrůst...:D
Každopádně jsem se zasmála, asi zatím nejvíc z vašich glosů, jelikož mi to nemučilo nějakou oblíbenou HP postavu. A on se ten blog srovná... holt je to v procesu změn. Ale chápu, a taky nejsem nejnadšenější. Ovšem stěovat se nebudu, je to jediné, co chápu:D

17 Nel-ly Nel-ly | 23. února 2011 v 21:47 | Reagovat

Hope: jako, že jsem to pročítala tak rychle asi ještě dvakrát, protože jsme s linou psaly na sřídačku... bože, jako já tohle nepochopim, dokonce i kdyby četla jen časopisy, tak tam tohle nenajde

Shiroa: je to možný, tohle byla zabijárna

Guenon: ehm, víš, je tu velká pravděpodobnost, že slečna bude stejně stará jako ty, takže...

18 wladka wladka | Web | 23. února 2011 v 22:05 | Reagovat

povodny dej bol nulovy....
vase poznamky bombove.... :D
bez vasich poznamok by tento pribeh nestal ani za staru belu....................................

19 Dorea Dorea | Web | 23. února 2011 v 22:43 | Reagovat

ehm, no co na to napsat, snad, že tohle bylo ještě horší, než minule, a to už je co říct! no připomněla mi to ty rubriky v bravíčku, láska, sex, trápení ne? no každopádně, já ve svém psaní mám taky chyby, ale aspoň jednou si to po sobě slečna přečíst mohla, nebo alespoň existuje něco jako oprava gramatiky ve wordu!
každopádně vaše poznámky děvčata! palec, spíš palce, nahoru :-D ... tak jsem přemýšlela, že by bylo poměrně vtipné, kdyby někdy někdo oglosoval nějakou moji tvorbu, takže pokud budete chtít, dávám své dílo v plén, nebo jak se to říká :-D

20 Katty Katty | Web | 24. února 2011 v 3:09 | Reagovat

Jsem na vašem blogu poprvé, ale..to je užasný :-D ..já se tu řehnim jak prase..ty vaše komentáře.. no radši nic..:D půjdu váš blog ještě trochu prolízt a omrknout..;-)

21 SáraJanka SáraJanka | Web | 24. února 2011 v 11:44 | Reagovat

Animace a jiné s obrázkem vyrábím ve photoFiltere a ne blingee.com

22 Nel-ly Nel-ly | 24. února 2011 v 15:26 | Reagovat

[18]: já nemohla odolat :) i když v tomhe případě to bylo přeci jen trochu jednoduché

[19]: tak chyba sem, chyba tam, to se musí tolerovat, nikdo není neomylný - vždyť kolik překlepů se najde v tištěných chybách a určitě jste si všimli, že gramatický chyby jsme v podstatě nezmiňovaly

[20]: tss, vašem :-D lina je jinde, ale jak už nás všichni znají na jednou, tak jsem nedávala odkaz - to ona je ten glosař s hláškama, já jen zkouším a segunduju :-) ale děkujem

23 Berenika Berenika | E-mail | Web | 24. února 2011 v 17:31 | Reagovat

To je něco... Úžasné. Jak jsem říkala, běžím se podívat na blog autorky. A doufám, že mě netrefí šlak. :-D

24 Nel-ly Nel-ly | 24. února 2011 v 17:38 | Reagovat

[23]: vlastně jí děláme dost velkou reklamu...

25 Nixie Nixie | Web | 24. února 2011 v 19:13 | Reagovat

Poprskala jsem si smíchy celou klávesnici. Nejvíc mě dostal Marco Polo, notebook jménem "Hajzlík" a dva vchody :D
Naprosto luxusní glosování, v mém pomyslném žebříčku gloserek a gloserů se vyrovnáváte Modré a červené a to je co říct xD

26 Black horse Black horse | Web | 24. února 2011 v 19:13 | Reagovat

Doufám, že tati dívka chodí tak do páté třídy (i to je tragédie). Znalost sexu tomu zhruba odpovídá, ovšem gramatika,... Ježiši Kriste, bůh s námi, jestli jsou tohle lidé naší budoucnosti ... ???  :-?  :-x

27 Black horse Black horse | Web | 24. února 2011 v 19:13 | Reagovat

*tato

28 Pobertka Pobertka | Web | 24. února 2011 v 19:35 | Reagovat

Superové :D :D

29 Nel-ly Nel-ly | 24. února 2011 v 20:10 | Reagovat

[25]: no, tak hurá :D já myslela, že mě s Marcem Polem nikdo nepochopí... nevím, jsme (tedy já určitě) naprostí začátečníci a na Modrá a Červená jsem dohromady četla jen asi dva glosy... ale slečny jsou populární, to vím

[26]: jo nevím, kdyby byla malá, tak je diný, že tohle píše, kdyby byla dostatečně stará, tak mi to nahání ještě větší hrůzu, fakt netuším, zkoumala jsem její blog - ale doopravdy jen chvilku

[28]: děkujeme :-)

30 Nixie Nixie | Web | 24. února 2011 v 20:26 | Reagovat

[29]:Jen dvě glosy? To je chyba! Tak to si určitě přečti toto, válela jsem se u toho smíchy pod stolem:
http://modra-cervena.blog.cz/1008/kamen-nuzky-papir-uvod

http://modra-cervena.blog.cz/1010/kamen-nuzky-postavy

31 Nel-ly Nel-ly | 24. února 2011 v 20:43 | Reagovat

[30]: jako jo, vím, že existujou glosy, který člověka doslova položí (např. Mozkomorky, to je... :D), ale já glosům celkově moc neholduju (jen mám nutkání si všechno zkusit), to si radši přečtu normální povídku - je jich tolik, co jsem ještě nestihla

32 Maggie Maggie | Web | 24. února 2011 v 23:07 | Reagovat

myslím, že i já jsem tu povídku na sázku s kámoškou napsala líp :D k původnímu znění se asi nevyjádřím jinak..  Jinak poznámky mezi textem super! válela jsem se smíchy.. i když už jenom ten smích z původního znění textu to těžko překonávalo, ale vyhrály jste holky :D

33 Neriah Neriah | 25. února 2011 v 10:02 | Reagovat

:D Glosy opět pobavily... Ten popis sexu mě zcela rozsekal :D Počkej, a tohle jako zveřejnila jako téma týdne?

Autorka nemá v profilu vyplněný věk, škoda. Ale doufám, že jí není moc, protože jestli by někdo byl schopnej napsat tohle třeba v patnácti... No nazdar! Na povídky tam nemá rubriku, tak doufám, že si příště takovýhle skvosty odpustí...

Změny na blog.cz mě taky rozčílily... Překopal se mi celý editor, zmizela mi lišta, takže oddělovače musím vkládat přes html kód, to samý budu muset dělat u odkazů, neumím dělat odstavce, protože ať se snažím, jak se snažím, stejně se mi to všechno namatlá na sebe... Text psaný ve wordu mi po vložení na blog překopá formátování, ach jo! Až vychytám všecky chyby, který mi budou hodně vadit, napíšu jim nail, ať se činí :D Jinam se stěhovat nechci, protože tahle administrace je přeci jen jednoduchá a nejvíc to tu žije... Pise.cz jsem taky chtěla ozkoušet, ale jsou tam kódy... Existuje sice program, který je tam vždy nějak vloží, jenomže zrovna u pise.cz mi hází error, ach jo. A eblog.cz, kde jsem si založila zkušební blog, má prapodivnou administraci, ačkoliv věřím, že bych se v ní zorientovala, někdy. :D Já odsud prostě nechci!!!

34 mayaluthrell mayaluthrell | 26. února 2011 v 13:53 | Reagovat

Tak to snad nemyslí vážně... No, nejspíš asi očividně myslí. Á, chudák holka. Většinou lidi nelituju, ale teď už nejspíš začínám...
Marco Polo a dva vchody, společně s úplně posledním odstavcem jsem jednoduše neustála. Jste úžasný glosátorky, tohle bylo vážně boží :-)

35 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 15. března 2011 v 19:50 | Reagovat

tak tenhle glos je zatím nejlepší, jaký jsem od vás dosud četla, fakt jsem se pobavila, i když nad autorčinou představivostí jsem jen žasla - i všechny mé orgány v těle se nad tímto dílem obracely naruby :D

36 Nel-ly Nel-ly | 16. března 2011 v 17:45 | Reagovat

[35]: jediná nevýhoda je, že jsem od té doby změnila lay :-( a nějak se mi ezměnila základní barva písma... a ta černá prostě není vidět :-/
děkujem :)

37 kopapaka kopapaka | E-mail | Web | 17. března 2012 v 3:11 | Reagovat

O_O
Pochopím, že tohle někdo může napsat.
Ale zveřejnit?
Mluvím samozřejmě o původní povídce...
Glosy jsou skvělé. :-D

Schválně jsem se díval po původním textu. Už neexistuje...

38 nel-ly nel-ly | Web | 17. března 2012 v 15:18 | Reagovat

[37]: škoda, internet přišel o opravdu geniální dílo, ale alespoň já ho tu nějakou dobu uschovám ;-)
díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA