Říjen 2010

Opojení

30. října 2010 v 1:06 | Nel-ly |  Jednorázovky
opojeni
Za prvé to má blbý název, ale já na žádný pořádný, doopravdy, nemohla přijít. Za druhé - je to zase po dlouhé době další volovina, kterou jsem začala psát asi před měsícem z nudy, když jsemv noci nemohla usnout a skončila někde na třetí stránce a už to zapomněla dopsat.
Předpokládám však, že to mělo nějak takhle podobně skončit a tak jsem se na dalších třech stránkách rozhodla dnes pokračovat… No a skončilo to naprostým fiaskem.
Povídka je o ničem. Nemá hlavu a patu. Nemá nápad. A postavy jsou naproto OC :D ale co nadělám, to se čas od času stane a věřím, že alespoň pár milovníků "obscénností ve slashi" si přijde na své.
 (btw. byla to Guenon, kdo si v minulé jednorázovce přál "pokračování" po polibku? přestože na to nemá věk? :D - což mě přivádí k anketě v bočním menu, tak šup na ní a nelžete!)


Halloweenské drabble č.2

29. října 2010 v 15:07 | Nel-ly |  Drabble
severus av
Už po druhé tento týden se omlouvám za postrádání smyslu pro humor a hloupou snahu o jeho nalezení... tentokrát jsem se dostala do jasného klišé námětu anglických povídek a postupně už i více a více českých. Co nadšlám.

Halloweenské drabble č.1

28. října 2010 v 16:13 | Nel-ly |  Drabble
rupert
Tématem týdne je Halloween, jak už všichni určitě víte. Jako svátek v naší zemi ho neuznávám, ale žít kdekoliv jinde, jsem z něj nejspíš nadšená. Proto jsem si pro vás připravila serii několika drabblí na toto téma.
Upozorňuji,  že drabble psát neumím a téma obsahující jen 100 slov je pro mě v podstatě nesplnitelný úkol. Tak to prosím berte jako naprostou blbost s přivřenýma očima.

Chystá se poprava litru čokoládové zmrzliny

27. října 2010 v 14:40 | Nel-ly
Nel-ly
Včera jsem si hezky postěžovala a dneska začnu znova, tedy než se složím...


Harry Potter Layout

26. října 2010 v 2:08 | Nel-ly |  Další "tvorba"
Bella
Předpokládám, že si pár z vás všimlo, že mám "po dlouhé době" nový layout, i když tentokrát jsem po dlouhé době zas pořádně překopala celé nastavení i menu (snad to bude alespoň částečně přehledné a ne moc dlouhé).

POVÍDKY HP - ROZCESTNÍK

26. října 2010 v 0:53 | Nel-ly
Nové rozcetníky pro povídky, snad přehledné :) kapitolovky rozděleny stejně, jako předtím.
U jednorázovek pouřity obrázky od: laerry
Obrázky pro drabble od: aurora black cat
Ostatní obrázky DAa Google, úprava mnou.Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví mé a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).

Dáno osudem (11)

24. října 2010 v 12:39 | Nel-ly |  Dáno osudem
Astorie
V pondělí mám studijní volno, v úterý a ve středu sice zubaře (bojí, moc bojí) ale pak volno, ve čtvrtek je státní svátek a v pátek děkanské volno - k tomu ještě dva víkendy. Takže 9 dní volna a já jsem co? No přeci nemocná, není to bezva? A věřím, že ve chvíli, kdy se po mě bude něco chtít se mi ihned udělá dobře... na to se moc těším.

Na první pohled nebylo na dnešním dni nic zvláštního, snad až na to, že z dívčích ložnic pátého ročníku Zmijozelu se ozývaly zvuky, jež se více než čemukoliv jinému podobaly spokojenému pobrukování. Nebylo žádných pochyb, že melodie těchto jemných tónů ladila s nějakou pozitivní a rychlou písničkou, jejíž jméno by však nikdo ve zmijozelské koleji nebyl schopen uhádnout.

19. Kapitola - Záchrana

20. října 2010 v 17:55 | Nel-ly |  Jdi za svým snem
Sirius
Potřebovala jsem se jí zbavit, tak ji tu tedy máte. třikrát jsem si tuhle kapitolu přečetla, abych ji nějak upravila a zjistila, že to nejde, prostě nejde... Je to další posun k navazujícímu ději. Jak jste si asi všimli, skončila jedna část (před dvěma měsíci, Merline!) a začíná další (no a pak snad ještě jedna) a já pokračuji ve své prvotince, kterou píšu už více než rok a zřejmě mi to ještě chvíli potrvá... fůůů, je to makačka (a to to předtím šlo tak krásně lehce).
No, snad se zas dostanu k tomu, co mě bude víc bavit, ale nejdřív se Elizabeth musí hezky posunout do další fáze svého života...

Kniha Hřbitova - Neil Gaiman

19. října 2010 v 22:02 | Nel-ly |  Young Adult (fantasy, sci-fi, atd.)
Kniha hřbitova
Po delší době, kdy jsem abstinovala od knih (nové zalíbení začalo překvapivě během prázdnit :)), jsem se rozhodla znovu zajít do knihovny a konečně zase našla něco, co mě dostatečně zaujalo a nedalo mi ani nejmenší práci přečíst a překvapivě... to bylo fantasy, což je u mě další v celku zvláštní věc (v takových případech jsem dost vybíravá)

17. Kapitola - Zná ji jako své boty

18. října 2010 v 22:31 | Nel-ly
Tajemství srdce 1
Ach jej, strašně nedomyšlená kapitola :) Ale snad bude k něčemu... vůbec bych nejradši přepsala pár předešlých, prodloužila celý příběh anebo naopak všechno zkrátila, ale to už by bylo moc věcí najednou a věřím, že až skončím s přepisováním těch nejstarších a nejděsivějších "děl" určitě se vrhnu i na tohle.... Zatím to však musí stačit jako ukázka toho, čeho jsem jediného schopná...
Název kapitoly je taky zavádějící, ale to jen z důvodu, že mě nic jiného nenapadlo :D
(a už mám doma konečně funkční wifi, takže nemusím všechny povídky a kapitoly přesouvat do stolního počítače přes USB a můžu se znovu válet s internetem v posteli, takže se těšte na nové komentáře... konečně můžu hezky v pohodlí číst!!!)
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA