Březen 2010

Můj milý deníčku... Vítej v mém snu

28. března 2010 v 13:15 | Nel-ly
MMD avatar
S přeskakováním v letech si nic nedělejte, věřím, že se dokážete zorientovat ;-) nějak...Já se chtěla rychle posunout dál, ale pak se zas vrátím a... no znáte to :D Tak hodně štěstí ve čtení a komentujte ať vím co se líbí a co ne...
Můj milý deníčku... Seznamme se

27. března 2010 v 15:15 | Nel-ly
Tak tedy, nedivte se, vážně je to dost zvláštní... vlastně ne... divný :D ani nevím, jestli má tahle "povídka" nějakou budoucnost, ale už jsem začala a pokročím. Měla by konečně nehradit Clarissu, kterou už prostě musim dopsat! :D
Abych vyrovnala stavy, chtěla jsem napsat zase něco mimo poberty, ale bohužel... nějak se od nic nemůžu oddělit a chci psát, co mi zrovna jde, takže je to tady, ale nečekejte nějakou zvláštní délku, krátké časové intervaly, originalitu, duchaplnost... je to taková moje malá debilitka :D s kterou vás teď seznámím.
Nechte si chutnat!!!

Můj milý deníčku, …

Jsem v podstatě obyčejná holka, které se stávají neobyčejné a většinou i dost nešťastné věci, přesto stále tvrdím, že jsem úplně normální, až na to, že chodím do kouzelnické školy, kde každý den mávám hůlkou, občas létám na koštěti a vařím lektvary z kousků a vnitřností slizských zvířat. Nevěříš? Ani se ti nedivím, taky mi to dost dlouho trvalo a možná proto si stále zapisuju všechno, co se mi, kdy stalo.
Jestli je to pravda, budu na to za několik desítek let s úsměvem vzpomínat, jestli ne, tak jsem naprostý, ale geniální, blázen, který si za svou fantazii zaslouží být oslavován, jako jeden z nejlepších spisovatelů fantasy, protože kdo jiný, by si něco takového mohl vymyslet?

Abych se představila. Moje jméno je Mirianne Allesandra Fanniganová a tyto stránky jsou jen a jen o mě, i když se tu občas objeví mí spolužáci z Bradavic (divný jméno pro školu, co?), učitelé (pokud si to někdo z nich přečte, tak okamžitě vyletim) a pár duchů či jiných kouzelných příšer, jsem přeci čarodějka žijící v zázračném kouzelném světě.


10. kapitola - Bojuj 2/2

24. března 2010 v 19:17 | Nel-ly
Tajemství srdce
Haaa, já vás chtěla nechat trápit, ale nakonec jsem si řekla, že budu milá..
Ke kapitole.. ehm.. ehm... EHM :D komu se bude Ashley zdát divná, tak protože ji ještě pořádně neznáte a jestli se vám nebudou líbit moje "dialogy" tak já se nechala prostě unýst nemyslící fantazií a dopadlo to takhle :D některé kapitoly prostě musejí být horší než normálně horzné :D (zase mi nejdou entery, jestli je to konečná změna tak vyhlásim stávku!!!!)


10. kapitola - Bojuj 1/2

23. března 2010 v 18:39 | Nel-ly
Tajemství srdce 1
To je zase název kapitoly, jak dělo... :D mohla bych si vybrat tolik dobrých názvů, které by třeba byly vtipné nebo hezky úvodní a zajímavé ke kapitole (jak je to u nějakých seriálů), ale ne... toho očividně nejsem schopná.
Každopádně, nečekejte, žádné nové informace ani vtip.. prostě.... řekla jsem si, že když tuhle kapitolu rozdělím, budu schopna rychleji dopsat tu druhou půlku, protože mi nějak došla fantazie... tedy vím, co tam chci napsat, ale jaksi to nejde :D tak třeba mě někdo popožene ;-)

P.s: Do pr*** už s tim blogem!!! nejsou tam entry (odstavce jsem dodělávala v článku, takže jsou možná špatně, ale mě to nezajímá), písmo zas stagnuje, ještě jednou a.... to tu snad zrušim, na tohle fakt nemám nervy :D ale to bych vám asi nemohla udělat, co? Jak by někdo přežil bez mé okouzlující společnosti? :D :D (zase pracuju na sebevědomí)11. Kapitola - Rozhodnutí

18. března 2010 v 14:32 | Nel-ly |  Jdi za svým snem
Regulus
:D To, to trvalo, co? Strašný, vůbec jsem nevěděla, jak to napsat… valstně ani co napsat… Už jsem říkala, jak nesnášim psaní dialogů a jak moc mi to nejde? :D Děs běs, každopádně je to tady a no… Dobře, zlomová kapitola, takže jsem spokojená s tím, co se v ní objevilo, ale ani zdaleka ne s celkovým obsahem a především formout to dopadlo… řekněme tragicky, ale což.. už jí mám napsanou a nic na tom nezměním.
*
(za** deb*** nedomyšlenej blog!!! nejdřív je to písmo celý šikmý, pak zase strašně velký, teď nejdou entry, jo a taky jsem to tam vkládala asi 4x, takže znova už to dělat nebudu a vys*** se na to!!!)
*
*
UPOZORNĚNÍ: 15+ :D :D
*
*

13. Kapitola - Láska

14. března 2010 v 15:48 | Nel-ly |  Až přijdou slzy
Takže, tohle vážně není poslední kapitola... já to předtím špatně napsala... tím pokračujeme od zadu jsem myyslela, že nejdřív napíšu poslední kapitolu a pak se vrátím. Přesto se blížíme ke konci, nejdřív jsem chtěla napsat přesně 15 kapitol, ale nevím, jestli mi to vyjde. Každopádně... tahle, stejně jako ty, co přijdou, byla jedna z nejtěžších, které jsem musela napsat, a proto se mi ale vůbec nelíbí. Nejradši bych ji celou smazala a začala od znova, jenže to nejde, píšu ji už strašnou dobu a nejsem schopná se dostat dál.
Každopádně, kapitola je... řekněme "zajímavá" v časových intervalech, kde začínáme v přítomnosti, vracíme se do nedaleké minulosti (viz. hvězdičky a styl písma) a pak zase zpět. Už jsem vážně nevěděla, jak to napsat a proto to dopadlo takhle... No, snad se vám to bude líbit a zanecháte mi hezký kritický komentář, který si zasloužím ;-) já se jdu snažit o další a horší :D


9. Kapitola - Rozřazení

11. března 2010 v 20:12 | Nel-ly
Trádádýdá, zamotáváme :D nevím, co mě to popadlo, ale rozhodla jsem se přidat trochu školy, motání, výlevů a... no vůbec, nechutnýho prodlužování a zamotávání děje8. Kapitola - Sblížení

7. března 2010 v 15:31 | Nel-ly
Tááák, to je rychlost, co? Jsem nemocná, víte? A tak, abych se nudila se snažím psát Slzy a z toho pak plodím jednu kapitolu k Ashley za druhou :D Prostě mi nejde psát to, co chci! Jako vždy!! A ještě mě to štve,i když to vás asi ne, co? Každopádně, tahle rychlost zas brzy poleví...
Každopádně, vám všem mockrát děkuju za komentáře k minulé kapitoly, vím, že Ashley občas působí "zvláštně" ale pokusím se vám její charakter ještě osvětlit, já jí znám a teď vám ji musím představit ;-)
p.s. Jsem zamilovaná :D a Naruto ani žádný jeho známý to není!!!

7. Kapitola - Z očí do očí

5. března 2010 v 14:02 | Nel-ly
Venku sněží!!! Co to, hergot!, je? No, teda teď už to přestává, ale pod oknem mám bílou podestýlku to snad... Dobře, hodim se do klidu ;-)
Ke kapitole, zase je krátká, já se tomu prostě nevyhnu a pokaždé mi ten vhodný konec přijde během třetí stránky ve Wordu, takže si budete muset zvyknout, přesto na mě ale můžete být hrdí za rychlost, kterou nahrazuju tu dýlku a především bych řekla, že tentokrát už se konečně pevně držím správné dějové osy, takže... :-P6. Kapitola - 2/2 Nejlepší kamarádky

4. března 2010 v 14:59 | Nel-ly
Já vím, já vím... Příště ;-) Nějak jsem chtěla tuhle kapitolu zapojit do děje, jenže při navazování na tu předchozí jsem došla k názoru, že těch "charakterů" ještě není dost a nějak se to protáhlo... takže tohle je ještě další krátká "doplňující" kapitola ;-)

Jinak, právě mi došlo, že jakmile dopíšu Slzy (asi to nakonec nebude poslední kapitolo, ale určitě maximálně dvě a epilog), celkově zruším a pak někdy naprosto přepíšu Dokážeš cokoliv (už jsem k tomu nenapasla řádku skoro půl roku a ani to nemám v plánu) a konečně přidám poslední kapitolu k Beze jména (já na to fakt zapomněla :-)) Tak už budu psát jen dvě povídky :-O ale teoreticky mám ještě jednu takovou "oddechovou" v počítači... taky už celkem dlouho, takže co?
Chcete ji? :D

acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA