Turnaj tří kouzelníků - 1. úkol

25. října 2009 v 23:18 | Nel-ly |  Profil
Světe div se! Stala jsem se šampiónkou v Turnaji tříí kouzelníku na blogu jedné úžasné smrtijedky, samozřejmě té nejlepší smrtijedky!
Soutěž se netýká popularity, ale přestou doufám, že mi budete držet palce. Skádá se z tří úkolů (jak překvapivé), které jsou dál tvořeny několika částmi.
První úkol se skládal ze tří otázek, vytvoření avataru (ten snad jednou uvidíte, ale v tuhle chvíli mě stále zlobí blog a nedopřeje mi vkládání obrázků ani změny v designu) a nelezení figurek z Ohnivého poháru (těch ale je!!! a já chci Brumbálovu hůlku v životní velikosti!).

Tak tedy přichází Nel-ly, šampiónka za Krásnohůlky. Mojí snahu a výsledky s bodovým ohodnocením najdete tady: Smrtijedka BellatrixDívíte se? Jistě, každý by chtěl zastupovat Bradavice, patřit do Nebelvíru a být minimálně Harrym Potterem nebo jedním z Pobertů.
Já si vybrala Krásnohůlky, školu magie v krásné historické kouzelné Francii. Nakonec jakou jinou zemi s takovou tradicí bych si mohla vybrat, když ne Anglii?

1) Jdeš hlubokým lesem a najdenou uvidíš mozkomora, co uděláš?

Nejdřív se zastavím a čekám jestli se o mě bude zajímat, a protože mám vždycky smůlu, tak samozřejmě bude.
Představím si tu nejšťastnější vzpomínku, ale jaká to bude? Vzpomínám na den, když jsem si konečně přečíst poslední díl Harryho Pottera. Bohužel, není dost silná. Tak první komentář na svém blogu? Už jsem blízko, ale stále nestačí. Začínám propadat zoufalství, chlad a pocit beznaděje se stupňují. V tu chvíli si vzpomenu na své dva nejlepší přátele a na svou rodinu, to jim, nejdůležitějším lidem v mém životě, by měly patřit moje poslední myšlenky. To je ono! Láska, ta nejsilnější moc na světě! Maličko se pousměji a zvedám svou hůlku z tmavého ebenového dřeva a s blánou z dračího srdce.
"Expecto Patronum!"
V tu chvíli se přede mnou objeví zářivě bílá silueta želvy. Uznávám, není to to nejlepší zvíře na obranu, ale její krunýř je silný, její houževnatost nepřekonatelná a její vůle k životu? Tou se přeci od všech zvířat i bytostí na zemi tolik liší! (a nakonec, to přece želva porazila zajíce, ne snad?)
Mozkomor je zahnán a moje překrásná malá zachránkyně se hrdě pozvedá na svých krátkých kůlovitých nohách a hrdě zvedá velkou hlavu na dlouhém krku. Ano, moje malá vítězka.

2) Představ si, že jsi Smrtijed, jaké kouzla nejraději používáš?


No, určitě to bude jedna ze slavné trojky, ale která?
Avada Kedavra? Ta, podle všech, nejhorší ze všech, kletba smrti. Ne, ta to nebude. Protože smrt mým nepřátelům dává volnost, volnost, kterou jim nikdy nedopřeji.
Crucio? Kletba bolesti? Jistě, velice dobrá volba. Budou trpět, válet se ve vlastním potu a krvi, ale... ano, je tu jedno ale! I člověk trpící takovou kletbou má stále svojí mysl a vůli. A to já nedovolím, chci vládnout! Vládnout nad myslí i nad tělem. A proto volím...
Imperio! Kletba ze všech nejsilnější!

3) Jsi kouzelník, jdeš po mudlovském náměstí a najednou se tam objeví Bellatrix a chce ti ublížit, všude jsou mudlové... Co uděláš?


Nebýt kozelník, ale obyčejný mudla - samozřejmě fanoušek knih - rychle k ní přiběhnu, nezájem, že každou chvíli můžu přijít o život a prosím o autogram, ale jsem přeci čarodějka! Čarodějka, která se nikdy nevzdává. Čarodějka, která respektuje všechny svoje spoluobčany. Čarodějka, která upozorní na svoji přítomnost a snaží se svou protivnici zavést dál od nevinných. Přestože ví, že někomu jako je Belatrix, pravá ruka Pána zla, se nikdy nevyrovná.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 26. října 2009 v 10:17 | Reagovat

Tak to budem držať palce =D

2 Maya99 Maya99 | Web | 26. října 2009 v 19:41 | Reagovat

Aha, tak to nebyla kapitolka, ale přesto je to suprový. S těmi kletbami... jsi někdy trochu masochistická, nezdá se ti? :-D
Hlavně, ať ti to vyjde :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA