Říjen 2009

8. kapitola - Dvě strany jedné mince

30. října 2009 v 16:37 | Nel-ly |  Pravé já
Tuhle kapitolu a ještě pár dalších mám už nějakou dobu uloženou v počítači, tak jsem se rozhodla, že alespoň do konce října udržím to svoje nasazení... pro listopad plánuju dokončení minimálně jedné povídky, pro prosine, jak doufám, začátek další povídky, kterou mám v hlavě a pro leden a únor doufám alespoň v dva články - snad mi to vyjde
Čím víc bude komentů tím víc budu snaživější a pokusím se psát :-* a je přece škoda si to přečíst a nenechat alespoň jeden koment, no ne?


6. ročník aneb Štěstí?

29. října 2009 v 12:29 | Nel-ly
Takže pozor!!! Tohle je první věkově omezená kapitola - teda omezená, nejsem si jistá jestli omezená nebo neomezená, pokud vám je míň jak...třináct/čtrnáct let, tak se tomu, prosím, vyhněte ;-) a mějte slitování, je to můj první pokus! doufám v komenty, návrhy, chválu, kritiku... všechno!
P.S: kapitola ke věnována všem čtenářům, kteří poctivě přežili celý šestý rok - tohle je nejdelší a taky poslední kapitola tohoto roku, tak si ji snad náležitě užijete

6. ročník aneb Splněný sen

27. října 2009 v 10:42 | Nel-ly
V přeplněné místnosti pod schody z dívčích ložnic postával nervózní blonďatý chlapec v dokonale padnoucím černém společenském hábitu s tmavozelenou vázankou zdobenou malými ocelově modrými ornamenty, která měla ladit s šaty jeho partnerky.
Roztržitě se pokusil si vázanku trochu víc narovnat, ale v tu chvíli do něj někdo vrazil a on se málem uškrtil.

Turnaj tří kouzelníků - 1. úkol

25. října 2009 v 23:18 | Nel-ly |  Profil
Světe div se! Stala jsem se šampiónkou v Turnaji tříí kouzelníku na blogu jedné úžasné smrtijedky, samozřejmě té nejlepší smrtijedky!
Soutěž se netýká popularity, ale přestou doufám, že mi budete držet palce. Skádá se z tří úkolů (jak překvapivé), které jsou dál tvořeny několika částmi.
První úkol se skládal ze tří otázek, vytvoření avataru (ten snad jednou uvidíte, ale v tuhle chvíli mě stále zlobí blog a nedopřeje mi vkládání obrázků ani změny v designu) a nelezení figurek z Ohnivého poháru (těch ale je!!! a já chci Brumbálovu hůlku v životní velikosti!).

Tak tedy přichází Nel-ly, šampiónka za Krásnohůlky. Mojí snahu a výsledky s bodovým ohodnocením najdete tady: Smrtijedka Bellatrix


6. ročník aneb Nejdůležitější člověk

25. října 2009 v 17:30 | Nel-ly
Tak ještě jedno malé prodloužení, ale nemůžete se na mě za to zlobit. Protože jsem nasadila dost rychlé tempo. Nová kapitola každý den, páni. Jsem fakt dobrá :D trochu se pochválit musím, ne snad?
Každopádně tohle už je doopravdy poslední prodloužení před plesem. Stále mi nejdou nahrát obrázky, takže tady (jinde jsem je znova nenašla)7. kapitola - Chlapec jménem Chase

24. října 2009 v 23:30 Pravé já
Trochu jsem teď ignorovala ostatní povídky, takže čtenáře POVÍDKY BEZE JMÉNA nechám ještě chvíli čekat a přidávám kapitolu k PRAVÉMU JÁ. Ráda bych vás však upozornila, že jsem celkem v háji. Protože mám moc dobrou představu o konci téhle povídky, ale vůbec netuším co se stane v prostředku. Prostě to budu muset domyslet během psaní, předem se omlouvám za jistou chaotičnost v nejbližších kapitolách, která nejspíš nastane. Takže vás prosím o slitování a o komenty!!!

(PS. Nejdnou mi přidávat nové obrázky, i když to vlastně nikomu, kdo pracuje s blog.cz - NEBO NE? -, takže nové avatary a obrázky k povídkám přibydou později - pokud vůbec, ale to snad ano)

6. ročník aneb Sněhová vločka

23. října 2009 v 21:55 | Nel-ly
Furt prodlužuju, abych se vyhla důležitým zlomům v ději, takže... tohlee má být, alespoň podle mě, nevázaná a "vtipná" kapitola :D Prosím o slitování a komenty! (z nějakého důvodu mi teď nejdou vložit obrázky - někdy blog fakt nesnášim - takže šaty, které popisuju a do kterých jsem se zamilovala. vložím později... aspoň budu mít důvod pro článek navíc :D poslední dobou totiž trhám rekordy)


6. ročník aneb Další problémy

21. října 2009 v 20:52 | Nel-ly
Pláno byl rozdělit 6. ročník jen na tři části, ale nakonec jsem došla k názoru, že je to důležitý rok a že trocha rozšíření a nepodstatných situací nikomu neublíží. Alespoň udržím nějaké napětí ;-) Tentokrát nečekejte nic extra, začaly testy a nebyl čas tuhle kapitolu pořádně rozpracovat. Jenže jsem nechtěla dělat ještě větší mezery. Takže... předem díky za komenty, ať chvály nebo kritiky, moc si jich vážím a byla by škoda nezanechat svůj názor, když už jste to celé dokázali přčíst

Naruto a Naruto Shippuuden

20. října 2009 v 7:55 | Nel-ly
Jeden z mých nejoblíbenějších příběhů a lásek, se kterým bych vás ráda seznámila.

Zase mám po dlouhé době v očích slzy, ale tentokrát spíš ze štestí a z velkého dojmu, který ve mě vždy zanechá moje nejoblíbenější anime.


6. ročník aneb Přátelství

18. října 2009 v 14:14 | Nel-ly
Chtěla jsem ještě chvíli počkat, ale nemůžu... když už to mám v počítači, tak to sem prostě dám. Takže si vyhrazuji právo pak třeba delší dobu nepřidávat a nikdo mi to nesmí vyčítat! :-P Každopádně tahle kapitola je taková....no...zase pro změnu hádává a plná jen a jen dialogů, které mi nejdou. Prosím o slitování a samozřejmě komenty!!! Nebo zase začnu vyhrožovat :D

UPOZORNĚNÍ: Po napsání většiny téhle "částečné" kapitoly jsem si vzala k ruce - Ohnivý Pohár - abych se alespoň částečně přidržela originálu - chronologicky samozřejmě. Jenže se mi to zase nepovedlo, takže prosím přivřete oči nad časovými rozdíly mezi různými důležitými údaji.

acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA