Ze ŽIVOTA HARRYHO POTTERA

19. září 2009 v 13:43 | Nel-ly
Dokončené, Nedokončené, Het, Slash... Vše, co si můžete přát v delší podobě delších povídek na pokračování.

STRUČNÝ DĚJ: Draco Malfoy, jako správný dědic starobylého rodu, jednou bude potřebovat čistokrevnou manželku a přesně na tu chvíli se Greengrassovy vždy připravovali. Jejich dcera je pro něj jako stvořená, dokonalá, jenže všichni zapomínají, že Draco má svoji hlavu a především, že si může sám vybrat., nezávisle na přáních ostatních, popřípadě jeho budoucí partnerky.
HLAVNÍ POSTAVY: Draco Malfoy, Astorie Greengrassová, Daphne Greengrassová, Malfoyovi...
DOBA: před, během a po studiu Harryho Pottera
RATING: 13+
STAV: DOKONČENO!!! Prolog + 32 kapitol + epilog (8.8.2010 - 20.11.2013)

DOKONČENÉ


STRUČNÝ DĚJ: Draco Malfoy vždy věděl, že to všechno byla Potterova vina. Od samého začátku měli problémy a agresivita mezi nimi jiskřila, nikdo jiný však netušil, co všechno se za tím skrývá. Té noci v Zapovězené noci během prvního ročníku Potter poprvé překročil hranici a Draco už tehdy věděl, že se jeho život mění... Nenáviděl toho brýlatého skrčka s takovou vášní, o které si nikdy nemyslel, že je jí schopen.
OSTAVY: Draco Malfoy, Harry Potter
POČET KAPITOL: 3
STAV: dokončeno; od 8.4.2013 do 1.5.2013
STRUČNÝ DĚJ: Taky vám přišlo, že se kouzelné Trio z uvěznění v Malfoy Manor dostalo jednoduše, že jejich zážitek byl příliš jemný, že by si děj zasloužil temnější pohled? Máte ho mít.
Děj navazuje na konec 22. kapitoly Harry Potter a Relikvie Smrti s "menší" změnou a jiným pohledem na události války.
DOBA: studium Harryho Pottera (7. kniha)
PÁR: HG/DM
POSTAVY: Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Bellatrix Lestrangeová, Lucius Malfoy, Harry Potter, Ron Weasley, Narcisa Malfoyová, ...
UPOZORNĚNÍ: rating 15+ (trocha násilí, "erotické" scény)
STAV: DOKONČENO (4. KAPITOLA + BONUS)
od 26. června 2010 do 1. července 2010

STRUČNÝ DĚJ:
Děj se odehrává během sedmého ročníku Harryho Pottera, kdy však ignoruji některá fakta z originálu (jako snad u všech fanfiction).
Clarissa Applegateová, dědička starobylého, ale zchudlého čistokrevného rodu, před lety ztratila rodiče a přestěhovala se do Francie ke své, rodinou zanevřené, tetě.Už jako dítě byla zvláštní, nikdy neplakala, ani po smrti svých rodičů nebo když ji něco bolelo, nikdy.
Ve chvíli, kdy dospěje, dosáhne sedmnácti let, se však rozhodne svůj život změnit. Už nechce žít v nenávisti a opovržení své rodiny, v chudobě a osamění francouzského venkova. Clarissa chce zpátky život, do kterého se narodila, a tak se vrací do Anglie, aby se setkala se svojí rodinou a překonala jejich nenávist, má však jedinou šanci, jak dosáhnout svých cílů.
Cesta nebude lehká, ale za pomoci svého odhodlání Clarissa snad jednou dosáhne štěstí, jak ale bude vypadat? Dokáže zapomenout na těžké chvíle, které zažila? Dokáže být ještě někdy šťastná? To ještě sama neví.
POSTAVY: AUTP, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Slavná trojka, Pansy Parkinsonvá,...
UPOZORNĚNÍ: poslední kapitola 13+
STAV: DOKONČENO! prolog, 15 kapitol
od 20. listopadu 2009 do 16. dubna 2010


STRUČNÝ OBSAH:
Nikdy se od nikoho neodlišovala, byla průměrná a spokojená, oni však patřili mezi elitu, která se odlišovala od všech ostatních. Fred a Georg Weasleyovi, její nejlepší přátele. Bez nich by byl život nudný a fádní. Přátelé jsou ti, kteří utvářejí náši osobnost i život sám. Jenže s přáteli to není vždy tak lehké, dokonce ani s těmi nejlepšími, jak si Joesephin moc dobře uvědomuje.
POSTAVY: AUTP: Joesephin AUTP: Chris, Fred a George Weasleyovi, Lee Jordan, Alice Spinnetová, Angelina Johnsonová, slavná trojka,...
MOTTO: Pozoruhodné na člověku je, že sice zůstává týž, ale nikoliv stejný (Wilhelm Raabe)
STAV: DOKONČENO! Prolog + 13 Kapitol
UZPORNĚNÍ: Mary Sue, první dopsaná povídka
od 12. srpna 2009 do 1. listopadu 2009

 

60 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA