ZE ŽIVOTA POBERTŮ

19. září 2009 v 12:53 | Nel-ly

AKTUÁLNÍ

ANOTACE: Vyrůstala jsem stejně, jako každá jiná dívka mého věku až do chvíle, kdy se stala ta... věc. Můj život se převrátil na ruby a ve chvíli, kdy už jsem se začala konečně smiřovat se svým osudem, přišla další rána. Zjistila jsem, že jsem čarodějka - ironií osudu jsem se však stala obyčejnější, než kdykoliv předtím.
Nepatřila jsem mezi privilegované čistokrevné, ani mezi nenáviděné mudlovské šmejdy. Na Školu čar a kouzel v Bradavicích jsem ovšem nastoupila spolu s legendami, jež dnes zná celý kouzelnický svět. Můj příběh na pozadí děje, který ovlivnil válku i celou naší historii možná není důležitý, ale jedná se můj život.
POSTAVY: Mary McDonaldová, Lily Evansová, Alice Shenghersová, Frank Longbottom, Sirius Black, James Potter, Remus Lupin, Belatrix Blacková, Regulus Black, Severus Snape,…
STAV: NEDOKONČENO
od 25. listopadu 2012 do...

DOKONČENÉ


STRUČNÝ OBSAH: Po smrti otce se Casandřin život od základů změnil, bohužel k horšímu. Nevychází s matkou ani s otčímem a život doma, ve vznešené čistokrevné rodině, se pro ni stává peklem.
Jednoho dne se však setká s chlapcem, který změní její život. Dá jí naději. Je jí tak podobný a přesto jiný, má odvahu, která Casandře vždy chyběla. A tak se Casy také rozhodne změnit svůj život, jenže cesta bude ještě dlouhá a určitě ne jednoduchá.
POSTAVY: AUTP - Casandra (Casy) Eleanor Calvetrová, celá Nebelvírská sebranka a samozřejmě i ta Zmijozelská, AUTP - Lady Marriet Estel Nott-DeLafoy-Calvetrvá
STAV: DOKONČENO Prolog, 20 kapitol
od 15. září 2009 do 18. ledna 2010

POZASTAVENÉ

STRUČNÝ OBSAH:
Ještě jako malá holčička, byla Elizabeth svědkem té nejhorší události, která ji bude až do konce života pronásledovat ve snech. V jedné chvíli přišla o všechno, co měla, ale zároveň získala staršího bratra, ochránce a nejlepšího přítele v jednom.
Teď Elizabeth nastupuje do šestého ročníku ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Čekají ji ty nejzajímavější roky školního života, nový přátelé i nepřátelé, snad i láska, ale to všechno se neobejde bez mnoha problémů.
POSTAVY: AUTP-Elizabeth Mooreová, AUTP-Thomas Richardson, Pobertové, Lily Evansová, Regulus Black, AUTP-Caroline Emmersonová a další
POZNÁMKA: Moje úplně první povídka, tak prosím o slitování… Je to moje láska a noční můra najednou a doufám, že se pro vás stane přinejmenším zajímavým zpestřením
STAV: Nedokončeno
 

30 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama
acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA