Srpen 2009

1. Ročník aneb Nová přátelství

13. srpna 2009 v 11:59 | Nel-ly
Tak tohle je spíš takový experiment... takže doufám v jakoukoliv kritiku a názory, které mi pomůžou dostat se s tím dál ;-)

(jestli to už tentokrát, po páté upravě!, nebude konečně v pořádku, tak se zastřelím a celou povídku smažu! :D)

Prolog - Povídka beze jména

12. srpna 2009 v 15:34
Nová povídka, i když z trochu jiného soudku. Moje oblíbené postavy byli, jsou a vždycky budou všichni z dob Pobertů. Ale řekla jsem si, že aspoň jednou nesmím zapomenout na hrdiny "součastnosti".

Na stránkách dvou úžasných autorek - padfoot-prongs naleznete nejen mraky úžasných povídek z dob pobertů, ale taky jednu co mi doopravdy přirostla k srdci. PRVNÍ LÁSKA SIRIUSE BLACKA není nijak dlouhá a nemá zrovna velkou škálu děje a i přesto, nebo práve proto?, je podle mě doopravdy zajímavá a stojí za přečtení. Kapitoly jsou rozděleny podle ročníků, takže tato krátká povídka popisuje celé dospívání svých hrdinů.
Nad něčím takovým už jsem se zabývala delší dobu a rozložení Prví lásky mě tak zaujal, že jsem se jím rozhodla inspirovat. Možná že moje povídka nebude mít přesně těch sedm kapitol, ale je správné upozornit na to, z jakého nápadu vlastně vzešela.

Nejsem moc dobrá na vymýšlení jmen a proto vám teď představuju povídku - zatím beze jména.

postavy: AUTP: Joesephin Morrisonová, Fred a George Weasleyovi, Lee Jordan, Alice Spinnetová, slavná trojka a mraky dalších

Pozoruhodné na člověku je, že sice zůstává týž, ale nikoliv stejný.
- Wilhelm Raabe -

acta est fabula ~ příběh jest skončen

Do not COPY! HP-fanfiction writer. Canon belongs to J.K.R. Design by Nel-ly, picture from DA